Näyttelyyn ilmoittautuneet, 1.8.2020 - 2.8.2020 Orimattila, Ratsu- ja poninäyttely, Islanninhevosnäyttely

Nimi Rotu Rekisterinumero
Baldvin fra Gliti Islanninhevonen FI2019104002
Bassi frá Litlu-Sandvík Islanninhevonen 352002012187593
Beisla fra Hagnäs Islanninhevonen 246001019206002
Bliða fra Hagnäs Islanninhevonen 246001019206001
Bragi frá Ytri-Skógum Islanninhevonen 352002008184011
Brynja frá Sjökulla Islanninhevonen 246001014202003
Dafna från Lindeberg Islanninhevonen 752031015270249
Dokkadís fra Skönvik Islanninhevonen 246001019210002
Draumur fra Tuomela Islanninhevonen 246001016153001
Dísa fra Linna Islanninhevonen 246001018263001
Feykja fra Morgunsol Islanninhevonen 246001016202003
Fyrstur fra Nissilä Islanninhevonen 246001018131001
Galdur fra Fagur Islanninhevonen FI2018101001
Gideon fra Fagur Islanninhevonen 246001017101003
Hlóra fra Huovila Islanninhevonen 246001H00191274
Hólmar fra Dynum Islanninhevonen 246001017101001
Húna fra Huovila Islanninhevonen 246001H00191217
Jósa frá Mäenranta Islanninhevonen 246001014221001
Kastanía fra Stenkullagård Islanninhevonen 246001017202003
Lúsifer frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 528011016100007
Lýra fra Fludabae Islanninhevonen 246001H00191435
Melódía fra Stenkullagård Islanninhevonen 246001019202004
Mysa fra Sólbrekku Islanninhevonen 246001015205001
Ragnar fra Forsnäs Islanninhevonen 246001019166001
Rella fra Forsnäs Islanninhevonen 246001019266001
Sindri från Midgård Islanninhevonen 246001013122002
Stakkur frá Flugumýri II 114 ISL Islanninhevonen 352002010158629
Stella Polaris frá Stenkullagård 303 ISL Islanninhevonen 246001015202007
Strákur fra Kaakkola 118 ISL Islanninhevonen 246001017112001
Vild frá Stað 304 ISL Islanninhevonen 352002013225693
Ísak fra Hesthúsi Metz Islanninhevonen 246001019116003
Þrá frá Hrísdal 305 ISL Islanninhevonen 352002014237716