Lähtölistat, 24.5.2014 18:00 Joensuu, Linnunlahti
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (6a) | tasoitusajo | lv | 2140 m: | p. 1600 e + 20 m/ 3200 e. enintään 4800 e | 500 € | 1 100 € | |
2. lähtö (11) | ryhmäajo | sh | 2140 m: | enintään 450 e. | 500 € | 1 100 € | |
3. lähtö (7a) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 350 e. | 500 € | 1 050 € | |
4. lähtö (9) | tasoitusajo | sh | 2140 m: | p. 2800 e + 20 m/ 1500 e. enintään 8800 e | 2 400 € | 5 280 € | Toto4-1 |
5. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | 1.12.0 ja hit. | 800 € | 1 600 € | Toto4-2 |
6. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 6400 e. | 500 € | 1 100 € | Toto4-3 Duo-1 |
7. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 17 300 e. | 600 € | 1 320 € | Toto4-4 Duo-2 |
8. lähtö (5) | Monte tasoitusajo | lv | 2140 m: | p. 4000 e + 20 m/ 8000 e. enintään 36 000 e | 500 € | 1 050 € | |
9. lähtö (6b) | tasoitusajo | lv | 2140 m: | p. 1600 e + 20 m/ 3200 e. enintään 4800 e | 500 € | 1 100 € | Troikka |
10. lähtö (7b) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 350 e. | 500 € | 1 100 € | |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2140 m: | ||||
1. opetuslähtö (25) | tasoitusajo | yhd | 2140 m: | ||||
Yht. | 15 800 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 11 | Amour Boost ( Pertti Taskinen ) | |
2. | 11 | Eku-Carmen ( Marko Kakkonen ) | |
3. | 7 | John Eight ( Mikko S Laitinen ) | |
4. | 2 | Vivanter ( Pertti Taskinen ) | Toto4-1 |
4. | 12 | Vouti Verona ( Sami Vehviläinen ) | Toto4-1 |
6. | 10 | Classic Face ( Juha Reijonen ) | Toto4-3 Duo-1 |
7. | 12 | Elit Enrico ( Jarkko Kervinen ) | Toto4-4 Duo-2 |
8. | 4 | El Miss Ann ( Mirva Husu ) | |
9. | 3 | Supremo Fire ( Mikko Pitkänen ) | Troikka |
9. | 7 | Ride The Bullet ( Tiina Tuomela ) | Troikka |
1. koelähtö | 3 | Asteroid ( Juhani Kärnä ) | |
1. koelähtö | 4 | Steely Star ( Mikko Pitkänen ) | |
1. koelähtö | 11 | Turon Vilma ( Martti Nykyri ) | |
1. koelähtö | 14 | Pirttilän Huugo ( Tero E Mäenpää ) |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
2. | 3 | Kari Masalin ( Bonodori ) |
5. | 4 | Kari Masalin ( Jackpot Comery ) |
7. | 5 | Pasi Vaittinen ( Les Amigos ) |
8. | 2 | Johanna Pykäläinen ( Micro Feller ) |