Lähtölistat, 19.6.2014 18:00 Lappeenranta, Lappee
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (11) | tasoitusajo | kv | 2120 m: | p. 0 e + 20 m/ 250 e. enintään 1000 e | 600 € | 1 200 € | |
2. lähtö (5) | Monte tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 2500 e + 20 m/ 3000 e. enintään 17 500 e | 700 € | 1 450 € | |
3. lähtö (10) | ryhmäajo | kv | 2100 m: | enintään 3000 e. | 700 € | 1 400 € | |
4. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 1609 m: | 800 € | 1 600 € | Toto4-1 | |
5. lähtö (7) | ryhmäajo | kv | 1609 m: | enintään 48 000 e. | 1 200 € | 2 400 € | Toto4-2 |
6. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 1609 m: | 1 200 € | 2 400 € | Toto4-3 Duo-1 | |
7. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 50 000 e. | 1 000 € | 2 000 € | Toto4-4 Duo-2 |
8. lähtö (9) | ryhmäajo | kv | 1609 m: | enintään 8500 e. | 800 € | 1 520 € | |
9. lähtö (4) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 1000 e + 20 m/ 1000 e. enintään 6000 e | 2 000 € | 4 200 € | Troikka |
10. lähtö (6) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 0 e + 20 m/ 500 e. enintään 2500 e | 600 € | 1 300 € | |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
1. opetuslähtö (25) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
Yht. | 19 470 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 3 | Alinan Vilikuna ( Matti Tolonen ) | |
2. | 6 | Ben Star ( Saara Eerola ) | |
2. | 12 | Tiger Lake ( Marinka Salminen ) | |
3. | 8 | Tuulian Salama ( Timo Tuominen ) | |
4. | 6 | Ray's Elation ( Mika Forss ) | Toto4-1 |
5. | 8 | Tejas ( Tommi Kylliäinen ) | Toto4-2 |
5. | 9 | Låhne Vind ( Sami Fredin ) | Toto4-2 |
6. | 11 | Felix Pro ( Esa Holopainen ) | Toto4-3 Duo-1 |
6. | 12 | Oasi Slm ( Isto Kuisma ) | Toto4-3 Duo-1 |
7. | 7 | Sahara Showtime ( Mika Forss ) | Toto4-4 Duo-2 |
7. | 10 | Shadow Woodland ( Esa Holopainen ) | Toto4-4 Duo-2 |
8. | 6 | Lopun Huiske ( Jouni Heimala ) | |
8. | 8 | Chillaus ( Esa Holopainen ) | |
9. | 14 | Capo The Eemil ( Juha Utala ) | Troikka |
10. | 8 | Anna Boleyn ( Jorma Ruokonen ) | |
10. | 10 | The World Is Our ( Petri Ripatti ) | |
1. koelähtö | 8 | Frost Flower ( Jussi Tuominiemi ) | |
1. koelähtö | 11 | Jori Hurja ( Arto Laaksonen ) |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
5. | 10 | Matti Nisonen ( Hurmuri-Humu ) |
5. | 12 | Henri Bollström ( Raisu Jussi ) |
6. | 8 | Henri Bollström ( Merlino Grif ) |
7. | 12 | Teemu Okkolin ( Jessin ) |
9. | 11 | Teemu Okkolin ( Beggel Vanaja ) |
1. koelähtö | 5 | Juha Utala ( Golden Sky ) |
1. koelähtö | 7 | Jani Ruotsalainen ( Elmo Luxx ) |