Lähtölistat, 20.5.2019 18:00 Jyväskylä, Killeri
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (10) | tasoitusajo | sh | 2140 m: | p. 600 e + 20 m/ 1400 e. | 2 000 € | 4 100 € | |
2. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | 3 000 € | 6 100 € | ||
3. lähtö (9) | tasoitusajo | kv | 2140 m: | p. 700 e + 20 m/ 500 e. enintään 3200 e | 1 000 € | 2 150 € | |
4. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | 3 000 € | 6 100 € | ||
5. lähtö (8) | ryhmäajo | sh | 2140 m: | enintään 7000 e. | 1 000 € | 2 300 € | Toto65-1 |
6. lähtö (7) | ryhmäajo | sh | 2140 m: | enintään 14 000 e. | 1 000 € | 2 300 € | Toto65-2 |
7. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 26 000 e. | 1 000 € | 2 250 € | Toto65-3 Troikka |
8. lähtö (6) | tasoitusajo | kv | 2140 m: | p. 1.28.0 + 20 m/ 1,3 s | 1 200 € | 2 640 € | Toto65-4 Duo-1 |
9. lähtö (5) | tasoitusajo | lv | 2140 m: | p. 3000 e + 20 m/ 6000 e. enintään 9000 e | 1 100 € | 2 750 € | Toto65-5 Duo-2 Troikka |
10. lähtö (3) | Monte ryhmäajo | lv | 2140 m: | vähint. 10 000 e. | 1 000 € | 2 150 € | Toto65-6 |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2140 m: | ||||
1. ponilähtö (31) | tasoitusajo | p | 1140 m: | p. 2.42.0 + 20 m/ 2,9 s | 100 € | 210 € | |
Yht. | 33 050 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
4. | 5 | Rocktown Witness ( Santtu Raitala ) | |
7. | 3 | Bombastic S ( Sami Vehviläinen ) | Toto65-3 Troikka |
8. | 11 | Ekoloki ( Henri Bollström ) | Toto65-4 Duo-1 |
9. | 16 | Flying Chip ( Mika Forss ) | Toto65-5 Duo-2 Troikka |
10. | 4 | Cousin Bowl ( Heli Perkiö ) | Toto65-6 |
10. | 9 | Hopeless Guy ( Anna Torvinen ) | Toto65-6 |
10. | 11 | Dreaming Blues ( Noora Veikkolainen ) | Toto65-6 |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
1. | 1 | Harri Kotilainen ( Bramee ) |
3. | 2 | Esa Holopainen ( Rantaniemelän Savu ) |
5. | 9 | Harri Kotilainen ( Reipas Tähti ) |
6. | 1 | Harri Kotilainen ( Satinkuti ) |
8. | 7 | Mika Forss ( Sokker ) |
1. koelähtö | 8 | Henri Bollström ( Niemen Iida ) |