Lähtölistat, 7.7.2014 18:30 Riihimäki
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (5) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 4500 e. | 2 000 € | 4 200 € | |
2. lähtö (10b) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 150e, 20 m/ 400e, 40 m/ 850e. enintään 850 e | 500 € | 1 100 € | |
3. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 11 500 e. | 2 000 € | 4 400 € | |
4. lähtö (9) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 2000e, 20 m/ 3500e, 40 m/ 5100e. enintään 5100 e | 500 € | 1 200 € | Toto4-1 |
5. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 22 500 e. | 2 000 € | 4 400 € | Toto4-2 |
6. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2600 m: | 1.15.0 ja hit. | 500 € | 1 050 € | Toto4-3 Duo-1 |
7. lähtö (8) | ryhmäajo | kv | 2100 m: | enintään 10 000 e. | 800 € | 1 680 € | Toto4-4 Duo-2 |
8. lähtö (7) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 500 e + 20 m/ 1500 e. enintään 2000 e | 500 € | 1 200 € | |
9. lähtö (10a) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 150e, 20 m/ 400e, 40 m/ 850e. enintään 850 e | 500 € | 1 200 € | |
10. lähtö (6) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 900 e. | 500 € | 1 050 € | Troikka |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
1. opetuslähtö (25) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
Yht. | 21 480 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 6 | The Best Spruce ( Bjarke Haagensen ) | |
1. | 11 | Guarda Che Luna ( Jeff Darby ) | |
2. | 3 | Nopsa-Ralli ( Arto Hammar ) | |
2. | 7 | Niityn Nelli ( Kai Kulhoranta ) | |
2. | 8 | Terin Tuuli ( Raimo Bergman ) | |
2. | 10 | Superville ( Jari Mäkinen ) | |
4. | 7 | Karotähti ( Jukka Kauppinen ) | Toto4-1 |
5. | 10 | Golda Matador ( Wim Brouwer ) | Toto4-2 |
6. | 1 | Lili Nash ( Mika Forss ) | Toto4-3 Duo-1 |
6. | 4 | Fidelie Allover ( Kari Venäläinen ) | Toto4-3 Duo-1 |
6. | 11 | Laurila's Arwen ( Arto Hammar ) | Toto4-3 Duo-1 |
7. | 6 | Sanderska ( Heidi Saarelainen ) | Toto4-4 Duo-2 |
7. | 10 | Rapsun Geronimo ( Pertti Puikkonen ) | Toto4-4 Duo-2 |
8. | 1 | Iron Aria ( Kai Kulhoranta ) | |
10. | 5 | Great Gremlin ( Mikko Huttunen ) | Troikka |
10. | 9 | Last Man Standing ( Juhani Tapani ) | Troikka |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
9. | 7 | Juha-Pekka Vilkman ( Piirron Turo ) |
9. | 8 | Ilkka Korpi ( Jasutin ) |