Lähtölistat, 6.12.2018 16:00 Forssa, Pilvenmäki
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (9) | tasoitusajo | sh | 2160 m: | p. 100e, 20 m/ 450e, 40 m/ 900e. enintään 900 e | 1 000 € | 2 400 € | |
2. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 5100 e. | 1 000 € | 2 000 € | |
3. lähtö (6a) | tasoitusajo | lv | 2140 m: | p. 200 e + 20 m/ 1800 e. enintään 2000 e | 1 000 € | 2 300 € | |
4. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 69 500 e. | 2 000 € | 4 000 € | Toto5-1 |
5. lähtö (8) | ryhmäajo | sh | 2140 m: | enintään 4000 e. | 1 000 € | 2 200 € | Toto5-2 |
6. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 30 000 e. | 1 000 € | 2 100 € | Toto5-3 Duo-1 |
7. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 1640 m: | enintään 12 500 e. | 1 000 € | 2 100 € | Toto5-4 Duo-2 Troikka |
8. lähtö (7) | ryhmäajo | sh | 2140 m: | enintään 36 000 e. | 1 000 € | 2 000 € | Toto5-5 |
9. lähtö (5) | ryhmäajo | lv | 2140 m: | enintään 2500 e. | 1 000 € | 2 100 € | Troikka |
10. lähtö (6b) | tasoitusajo | lv | 2140 m: | p. 200 e + 20 m/ 1800 e. enintään 2000 e | 1 000 € | 2 300 € | |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2140 m: | ||||
1. ponilähtö (31) | ryhmäajo | p | 1640 m: | 2.20.0 ja hit. | 100 € | 180 € | |
2. ponilähtö (32) | ryhmäajo | p | 1640 m: | 2.20.0 ja hit. | 100 € | 200 € | |
Yht. | 23 880 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
3. | 12 | Ubertaz ( Mikko Aro ) | |
3. | 13 | Starfiremybluejill ( Matti Lehti ) | |
4. | 5 | Live for Greatness ( Mika Forss ) | Toto5-1 |
5. | 5 | Prikor ( Ari Eve ) | Toto5-2 |
7. | 5 | Ghiotti ( Hannu Torvinen ) | Toto5-4 Duo-2 Troikka |
7. | 12 | Southeast King ( Jouni Nummi ) | Toto5-4 Duo-2 Troikka |
9. | 2 | Vigens Monteil ( Mikko Aro ) | Troikka |
9. | 9 | Crossfire Alley ( Tapio Perttunen ) | Troikka |
10. | 11 | Hot Choklit Kiss ( Ari Korpela ) | |
1. koelähtö | 1 | Zebe Von Bentz ( Peter Lindroos ) | |
1. koelähtö | 3 | Amandine ( Jukka Kinnunen ) | |
1. koelähtö | 4 | Miss Maverick ( Juha Koskela ) | |
1. koelähtö | 5 | Tajs Ambassador ( Johanna Sianoja ) | |
2. ponilähtö | 3 | Hillshead's Pride ( Tia Hänninen ) | |
2. ponilähtö | 5 | Golden Eagle ( Jennifer Pasanen ) |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
4. | 4 | Jarmo Saarela ( Knox Hanover ) |
5. | 6 | Jarmo Saarela ( Veetin Ralli ) |
6. | 9 | Jarmo Saarela ( Cicciolina Sisu ) |
9. | 6 | Emma Väre ( Alejandro ) |
10. | 10 | Ari Moilanen ( Monterrey ) |