Näyttelyyn ilmoittautuneet, 11.6.2022 - 12.6.2022 Orimattila, Islanninhevosnäyttely, Ratsu- ja poninäyttely, Islanninhevosnäyttely

Nimi Rotu Rekisterinumero
Blástur fra Pikkuniitty Islanninhevonen 246001019108001
Blær frá Varmalandi Islanninhevonen 352002010157360
Dísa fra Linna Islanninhevonen 246001018263001
Fannar frá Efra-Hvoli 120 ISL Islanninhevonen 352002018184864
Finna frá Geitaskarði Islanninhevonen 352002018256818
Fídelíus fra Jau Jau Islanninhevonen 246001019104001
Gríma fra Riängen Islanninhevonen 246001021202003
Hans fra Huovila Islanninhevonen 246001021107002
Heiðir frá Stóra-Bakka Islanninhevonen 352002018175448
Háfleygur fra Huovila Islanninhevonen 246001021107001
Lasarus fra Jau Jau Islanninhevonen 246001019104003
Mars frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 246001020116004
Móvinda fra Hesthúsi Metz Islanninhevonen 246001019216002
Rauðdreki frá Geitaskarði Islanninhevonen 352002020156816
Satúrnus frá Hesthúsi Metz Islanninhevonen 246001020116002
Töfrastjarni fra Vestergard Islanninhevonen 246001019168001
Vera fra Södergård Islanninhevonen P02-1121
Ísak fra Hesthúsi Metz Islanninhevonen 246001019116003