Lähtölistat, 13.3.2017 19:00 Turku, Metsämäki
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (7) | tasoitusajo | lv | 2120 m: | p. 500e. enintään 500 e | 1 000 € | 2 100 € | |
2. lähtö (6) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 1200 e + 20 m/ 2400 e. enintään 3600 e | 1 000 € | 2 300 € | |
3. lähtö (10) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 1500 e + 20 m/ 900 e. enintään 6000 e | 1 000 € | 2 300 € | |
4. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 10 500 e. | 1 000 € | 2 200 € | Toto4-1 |
5. lähtö (8) | ryhmäajo | kv | 2100 m: | enintään 60 000 e. | 2 000 € | 4 200 € | Toto4-2 |
6. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 27 500 e. | 1 000 € | 2 100 € | Toto4-3 Duo-1 |
7. lähtö (1) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 44 000e. | 1 500 € | 3 000 € | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
8. lähtö (5) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 6500 e. | 1 000 € | 2 100 € | |
9. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 17 500 e. | 1 000 € | 2 200 € | Troikka |
10. lähtö (9) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 8000 e + 20 m/ 5000 e. enintään 33 000 e | 1 000 € | 2 200 € | |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
1. nuoret-lähtö (51) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | 300 € | 700 € | ||
Yht. | 25 400 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 7 | Devil Step ( Kauko Ketola ) | |
3. | 2 | Mumina ( Juha Säde ) | |
3. | 16 | Metakka ( Jani Karhulahti ) | |
5. | 8 | Mökin Tähti ( Teemu Okkolin ) | Toto4-2 |
5. | 12 | Maisero ( Saku Mikkola ) | Toto4-2 |
6. | 1 | Ablaze Jam ( Kauko Ketola ) | Toto4-3 Duo-1 |
6. | 3 | Buster U.S. ( Mika Forss ) | Toto4-3 Duo-1 |
7. | 3 | Echauffour U.S. ( Harri Koivunen ) | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
7. | 10 | Jaqueline Mon Ami ( Timo Leivo ) | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
8. | 8 | Unbeaten Stride ( Olli Koivunen ) | |
8. | 11 | Katherine Bo ( Harri Koivunen ) | |
10. | 5 | Jorken Jänkä ( Jarmo Saarela ) | |
1. koelähtö | 2 | Singing Soul ( Ilkka Korpi ) | |
1. koelähtö | 6 | Hundred Trot ( Toivo Niemi ) | |
1. koelähtö | 7 | Viva Victoria ( Raimo Mikola ) | |
1. koelähtö | 8 | Villiäinen ( Juha-Pekka Vilkman ) |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
2. | 2 | Jarmo Saarela ( Langen's Cza Cza ) |
2. | 4 | Seppo Markkula ( Sarah Daybreak ) |
5. | 10 | Ilkka Korpi ( Iinan Maestro ) |
8. | 4 | Joni-Petteri Irri ( Baruk Ariel ) |
8. | 7 | Ari Moilanen ( Andreas Von Bentz ) |
9. | 10 | Seppo Markkula ( Westcoast Titan ) |
10. | 11 | Ilkka Korpi ( Turopella ) |