Lähtölistat, 20.11.2017 18:00 Oulu, Äimärautio
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (7) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 500 e + 20 m/ 800 e. enintään 2100 e | 1 000 € | 2 900 € | |
2. lähtö (5a) | ryhmäajo | lv | 2600 m: | enintään 6800 e. | 1 500 € | 3 300 € | |
3. lähtö (10) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 1.33.3 + 20 m/ 1,3 s | 1 000 € | 2 600 € | |
4. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | 1 000 € | 2 100 € | Toto4-1 | |
5. lähtö (9) | ryhmäajo | kv | 2100 m: | vähint. 5500 e. enintään 10 500 e. | 1 000 € | 2 100 € | Toto4-2 |
6. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 55 000 e. | 1 000 € | 2 100 € | Toto4-3 Duo-1 |
7. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 29 000 e. | 1 000 € | 2 200 € | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
8. lähtö (5b) | ryhmäajo | lv | 2600 m: | enintään 6800 e. | 1 500 € | 3 300 € | |
9. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 1600 m: | enintään 11 000 e. | 1 000 € | 2 100 € | Troikka |
10. lähtö (6) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 3000 e. | 1 000 € | 2 200 € | |
1. ponilähtö (31) | tasoitusajo | p | 1600 m: | p. 2.55.0 + 20 m/ 2,2 s | 100 € | 210 € | |
1. nuoret-lähtö (51) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | 300 € | 700 € | ||
Yht. | 25 810 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 2 | Hide Snow White ( Kari Alapekkala ) | |
1. | 7 | Pogostick Harmi ( Toni Nieminen ) | |
3. | 4 | Oralunastus ( Niko Jokela ) | |
3. | 8 | Villin Viksu ( Jani Hartikainen ) | |
3. | 14 | Vilmai ( Mikael Autio ) | |
4. | 5 | Abandon Fire ( Jere Hurme ) | Toto4-1 |
4. | 9 | Breedlove ( Henna-Riikka Puolakka ) | Toto4-1 |
5. | 10 | Svartsjöfax ( Jaakko Jylhä ) | Toto4-2 |
6. | 7 | Donnie Brasco ( Jukka-Pekka Niskanen ) | Toto4-3 Duo-1 |
6. | 9 | Amour Avenger ( Juha-Pekka Kavander ) | Toto4-3 Duo-1 |
7. | 7 | Blue For You ( Arto Komulainen ) | Toto4-4 Duo-2 Troikka |
8. | 8 | Devil's Rock ( Veli-Erkki Paavola ) | |
9. | 2 | Goofy Goof ( Katri Mikkola ) | Troikka |
9. | 8 | Steam Arthur ( Maria Kurttila ) | Troikka |
9. | 12 | King Journey ( Henna-Riikka Puolakka ) | Troikka |
10. | 4 | Express Junior ( Jukka-Pekka Kauhanen ) | |
1. ponilähtö | 1 | Hakalan Oliver ( Pinja Sujala ) | |
1. ponilähtö | 6 | Kylmälän Mörkö ( Eveliina Väänänen ) | |
1. ponilähtö | 7 | D.T. Rival's Prince 264 SH ( Elina Miettunen ) | |
1. ponilähtö | 11 | Gransjöns Humus ( Miina Hallikainen ) | |
1. nuoret-lähtö | 1 | Zahir ( Jarmo Mänty ) |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
8. | 1 | Mikael Niva ( Golden Alley ) |
1. ponilähtö | 10 | Eveliina Hietanen ( Ponikujan Brandon ) |