Lähtölistat, 10.6.2018 16:00 Lahti, Jokimaa

Ravipäivän lähdöt:

Lähtö (sarja) Matka Tasoitukset Palkinto Palk. summa Lisätiedot
1. lähtö (5) ryhmäajo lv 2140 m: enintään 2000 e. 800 € 1 680 €
2. lähtö (9) tasoitusajo kv 2140 m: p. 150e, 20 m/ 500e, 40 m/ 900e. enintään 900 e 800 € 1 760 €
3. lähtö (6) tasoitusajo lv 2140 m: p. 0 e + 20 m/ 1500 e. enintään 1500 e 800 € 1 680 €
4. lähtö (2) ryhmäajo lv 2140 m: 800 € 1 600 € Toto4-1
5. lähtö (8) tasoitusajo kv 2140 m: p. 6500 e + 20 m/ 4000 e. enintään 10 500 e 800 € 1 920 € Toto4-2
6. lähtö (4b) ryhmäajo lv 2140 m: enintään 10 000 e. 800 € 1 760 € Toto4-3 Duo-1
7. lähtö (3) ryhmäajo lv 2140 m: enintään 23 500 e. 800 € 1 760 € Toto4-4 Duo-2 Troikka
8. lähtö (7) ryhmäajo kv 2140 m: enintään 20 000 e. 800 € 1 600 €
9. lähtö (4a) ryhmäajo lv 2140 m: enintään 10 000 e. 800 € 1 760 € Troikka
1. koelähtö (21) tasoitusajo yhd 2140 m:
1. ponilähtö (34) tasoitusajo p 1140 m: p. 3.20.0 + 20 m/ 3,3 s 100 € 240 €
2. ponilähtö (31) tasoitusajo p 1140 m: p. 2.38.0 + 20 m/ 2,8 s 100 € 200 €
3. ponilähtö (36) tasoitusajo p 2140 m: p. 2.25.0 + 20 m/ 1,4 s 100 € 210 €
4. ponilähtö (32) ryhmäajo p 1140 m: 2.40.0 ja hit. 100 € 200 €
5. ponilähtö (33) ryhmäajo p 1140 m: 2.50.0 ja hit. 100 € 220 €
6. ponilähtö (35) tasoitusajo p 2140 m: p. 2.05.0 + 20 m/ 1,1 s 100 € 210 €
  Yht. 16 800 €  

Lähdön hevoset ja ohjastajat:

1. lähtö klo 16:10 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m enintään 2000 e. Etus. Suom. synt. P. 800 e. (800-400-240-160-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Raw La Belle  /  Tomi Wahlsten 2140: 1 17,4ake 20,2ke 1 800 €
2 Torres Bi  /  Erik Skutnabb 2140: 2 18,7ake 17,8ke 1 622 €
3 Stoneisle Noelle  /  Markku Sakala 2140: 3 17,1ake 18,3ke 2 212 €
4 Credit To Love  /  Hannu Torvinen 2140: 4 17,1ake 17,6ke 1 990 €
5 Andy Velvet  /  Antti Teivainen 2140: 5 14,1aly 18,0ke 8 450 €
6 Winter Amiraal  /  Iikka Nurmonen 2140: 6 15,8ake 16,1ke 12 440 €
7 Belgram Pinus  /  Timo Lindgren 2140: 7 16,3ake 15,8ke 4 995 €
8 Pat MacRyan  /  Jorma Ruokonen 2140: 8 18,0ake 18,8ke 1 190 €
9 Tiffany Journey  /  Esa Holopainen 2140: 9 16,1ake 19,7ke 9 930 €
10 Bosses Lady  /  Tapio Perttunen 2140: 10 14,0ake 17,2ke 124 300 €
2. lähtö klo 16:30 Kylmäveriset tasoitusajo 2140 m p. 150e, 20 m/ 500e, 40 m/ 900e. enintään 900 e Etus. Suom. synt. P. 800 e. (800-400-240-160-80-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Vempun Voitto  /  Sauli Tammi 2140: 1 34,5ke 752 €
2 Sörkän Söör  /  Henry Hietala 2140: 2 33,3ake 31,5ke 3 780 €
3 Meren Li  /  Emma Väre 2140: 3 38,0ke 124 €
4 Nipsukka  /  Petri Salmi 2140: 4 35,5ke 735 €
5 Ohran Karpalo  /  Esa Holopainen 2140: 5 31,1ake 31,2ke 2 620 €
6 Maisteri Jutila  /  Kimmo Kalliola 2140: 6 29,4ke 5 230 €
7 Faktori  /  Pekka Vilpponen 2160: 1 39,6ake 34,0ke 1 495 €
8 Kohtaava  /  Kari Venäläinen 2160: 2 36,0ke 400 €
9 Pekalle  /  Marko Heikari 2160: 3 35,0ke 550 €
10 Kumun Kulkuri  /  Timo Tuominen 2160: 4 40,4ke 255 €
11 Paakkarin Into  /  Ville Mikkanen 2160: 5 40,6ake 34,6ke 1 180 €
12 Lalaka Rols  /  Henri Bollström 2180: 1 34,3ke 2 150 €
3. lähtö klo 16:50 Lämminveriset tasoitusajo 2140 m p. 0 e + 20 m/ 1500 e. enintään 1500 e Etus. ensisij. 3-4-v. Etus. toissij. Suom. synt. P. 800 e. (800-400-240-160-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Jaco Ray  /  Tommi Kylliäinen 2140: 1 19,3ke 180 €
2 Cazador  /  Juha Utala 2140: 2 21,4ke 0 €
3 Leemark's Ghost  /  Jukka Torvinen 2140: 3 15,5ake 19,4ke 5 940 €
4 Selfie Star  /  Hannu Torvinen 2140: 4 16,1ake 17,6kp 10 349 €
5 Moon's Jackpot  /  Antti Teivainen 2140: 5 19,9ake 18,3ke 730 €
6 Antonin  /  Markku Tonteri 2160: 1 16,8ake 18,0ke 2 050 €
7 Ketchup Wurst  /  Kari Muhonen 2160: 2 19,0ake 18,7ke 850 €
8 Knight Aria  /  Neea Espo 2160: 3 17,4ake 19,0ke 1 090 €
9 Fanizzi  /  Tapio Perttunen 2160: 4 17,1ake 17,5ke 1 410 €
10 Delta Rhytm Boy  /  Tamara Skutnabb 2160: 5 16,9ake 18,5ke 2 600 €
4. lähtö klo 17:10 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Avoin P. 800 e. (800-400-240-160)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Enzo Xpress  /  Olli Vaittinen 2140: 1 16,0ake 17,1ke 12 319 €
2 Amaretto Scoop  /  Jyrki Tammimetsä 2140: 2 11,6aly 15,0ke 108 192 €
3 Midnight Coger  /  Lotta Majoniemi 2140: 3 13,3aly 13,7ly 32 936 €
4 Ebu B.Boko  /  Juha Utala 2140: 4 12,9aly 14,0ke 82 092 €
5 Your So Vain  /  Jonny Länsimäki 2140: 5 8,9aly 17,9kp 552 051 €
6 Club Nord Star  /  Tapio Perttunen 2140: 6 12,7aly 15,6ke 40 605 €
7 Sahara B Boy  /  Iivari Nurminen 2140: 7 12,6ake 14,8pi 105 885 €
8 Fiery Sid  /  Antti Teivainen 2140: 8 12,9ake 13,6ly 139 271 €
5. lähtö klo 17:30 Kylmäveriset tasoitusajo 2140 m Jämsän Ravit 7.-8.7.2018 -lähtö p. 6500 e + 20 m/ 4000 e. enintään 10 500 e Etus. Suom. synt. P. 800 e. (800-400-240-160-80-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Kujalan Erätuuli  /  Markku Iivari 2140: 1 26,9aly 28,8ke 9 180 €
2 Sariannan  /  Jorma Ruokonen 2140: 2 30,4ake 29,3ke 6 030 €
3 Kalkaros  /  Henry M Bollström 2140: 3 29,4ake 29,8ke 5 807 €
4 Taftin Laina  /  Mikko Valtonen 2140: 4 27,5aly 29,8ke 5 685 €
5 Teilor  /  Petri Hirvonen 2140: 5 28,8ake 29,7ke 10 595 €
6 Ilon Vilistys  /  Matti Simola 2140: 6 28,3ake 28,4ke 13 992 €
7 Arlan Ilo  /  Teemu Okkolin 2140: 7 27,0aly 27,9ke 9 280 €
8 Jemmatar  /  Timo Tuominen 2140: 8 29,3ake 29,1ke 6 417 €
9 Pöllikuski  /  Ville Laakkala 2160: 1 28,8ake 28,7ke 10 310 €
10 Larsman  /  Hannu Torvinen 2160: 2 24,8ake 26,2ke 38 350 €
11 Hyvännäköinen  /  Juha Utala 2160: 3 27,7ake 28,3ke 16 245 €
12 Sipsinsiro  /  Jukka Kolkka 2160: 4 28,6ake 27,3ke 7 190 €
13 Lintan Likka  /  Tapio Perttunen 2160: 5 29,0ake 27,9ke 10 799 €
14 Nuga Rols  /  Henri Bollström 2160: 6 24,5aly 27,3ke 13 590 €
15 Carmeniina  /  Arto Laaksonen 2160: 7 28,5ake 28,2ke 9 505 €
16 Hilipee  /  Kari Venäläinen 2160: 8 26,5aly 27,2ke 12 130 €
6. lähtö klo 17:50 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m enintään 10 000 e. P. 800 e. (800-400-240-160-80-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Franklin Web  /  Iikka Nurmonen 2140: 1 12,9aly 16,7ke 14 070 €
2 It Is Express Man  /  Juha Utala 2140: 2 13,1ake 17,1ke 13 200 €
3 Spejsat B.M.W.  /  Hannu Torvinen 2140: 3 15,7ake 17,5ke 9 083 €
4 Capo The Amour  /  Tommi Kylliäinen 2140: 4 14,9ake 16,7ke 12 530 €
5 Airborn Bee  /  Markku Iivari 2140: 5 14,3aly 17,1ke 11 953 €
6 Hazel Hen  /  Marko Heikari 2140: 6 15,5ake 17,0ke 7 810 €
7 Tonnerre d'Inverne  /  Antti Teivainen 2140: 7 14,7aly 16,1ke 9 616 €
8 Daiquiri Web  /  Esa Holopainen 2140: 8 14,5aly 17,8ke 8 090 €
9 Geremi Boko  /  Jyrki Tammimetsä 2140: 9 14,0aly 17,1ke 13 309 €
10 Southwind Mojita  /  Jarkko Ristimäki 2140: 10 14,4aly 17,8ke 9 410 €
11 Nelilyn Raptor  /  Jukka Torvinen 2140: 11 14,6aly 15,8ke 9 380 €
12 Honey Avenger  /  Tapio Perttunen 2140: 12 14,4aly 16,7ke 11 440 €
7. lähtö klo 18:10 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m Karjala -lähtö enintään 23 500 e. P. 800 e. (800-400-240-160-80-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Denny Crane  /  Tommi Kylliäinen 2140: 1 13,8ake 16,2ke 24 115 €
2 Hope's Hunter  /  Jukka Torvinen  ( Jeroen van Craen ) 2140: 2 12,1aly 15,4ke 17 115 €
3 Leon Coger  /  Emma Väre 2140: 3 12,7aly 19,9ke 35 675 €
4 Capo The Fly  /  Jyrki Tammimetsä 2140: 4 13,3aly 16,5ke 24 915 €
5 Nelson Hilly  /  Petri Mäkinen 2140: 5 14,2ake 16,3ke 16 720 €
6 Erica Eme  /  Ville Tonttila 2140: 6 12,7aly 15,6ke 18 940 €
7 Good Guy  /  Mikko Valtonen 2140: 7 12,5aly 17,3ke 17 955 €
8 Max the Flax  /  Jarkko Ristimäki 2140: 8 12,6aly 14,7ly 21 974 €
9 Dream Of Celebrity  /  Esa Holopainen 2140: 9 13,9ake 15,3ke 29 320 €
10 Pesco Velvet  /  Antti Teivainen 2140: 10 14,2ake 19,1ke 25 650 €
11 Golden Luxi  /  Hannu Torvinen 2140: 11 13,9aly 14,9ke 22 419 €
12 Brissac Rapide  /  Iikka Nurmonen 2140: 12 14,4ake 15,1ly 18 286 €
8. lähtö klo 18:25 Kylmäveriset ryhmäajo 2140 m Amatööriohjastajien SM-liiga enintään 20 000 e. Juniorit Kokelaat C-lis. Etus. Suom. synt. P. 800 e. (800-400-240-160)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Suviruusuli  /  Henry Hietala 2140: 1 27,6aly 28,3ke 11 545 €
2 Haltija  /  Jukka Halttunen 2140: 2 25,3ake 25,0ke 18 300 €
3 Erika Kultamaa  /  Teemu Keskitalo 2140: 3 27,1akp 26,7ke 20 970 €
4 Paakkarin Myrsky  /  Ville Mikkanen 2140: 4 25,2aly 25,6ke 11 260 €
5 Vennelmon Tyyne  /  Jussi Hautanen 2140: 5 26,8aly 27,6ke 12 430 €
6 Toskan Virkku  /  Henry M Bollström 2140: 6 25,5aly 27,2ke 15 860 €
7 Vempun Valtti  /  Sauli Tammi 2140: 7 25,7aly 29,6ke 14 745 €
8 Korven Liideri  /  Jukka Mattila 2140: 8 25,9ake 25,6ke 22 500 €
9. lähtö klo 18:40 Lämminveriset ryhmäajo 2140 m enintään 10 000 e. P. 800 e. (800-400-240-160-80-80)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Tiger Mint  /  Juhani Tapani 2140: 1 15,7ake 16,5ke 10 020 €
2 Darena  /  Antti Teivainen 2140: 2 13,9aly 16,1ke 8 640 €
3 Sibian Cr  /  Iikka Nurmonen 2140: 3 12,9aly 17,3ke 9 800 €
4 Photo Girl  /  Jukka Torvinen 2140: 4 16,1ake 17,6ke 7 223 €
5 Big Lovely  /  Jyrki Tammimetsä 2140: 5 14,3ake 16,3ke 8 660 €
6 Leemark's Eden  /  Henry M Bollström 2140: 6 15,0ake 17,9ke 6 360 €
7 Chip Malibu  /  Ville Tonttila 2140: 7 14,9ake 17,1ke 6 030 €
8 Stone Capes Ohio  /  Esa Holopainen 2140: 8 15,5ake 18,8ke 9 435 €
9 Notable*  /  Hannu Torvinen 2140: 9 14,0ake 16,1pi 20 173 €
10 Like Fatal Love  /  Kari Venäläinen 2140: 10 13,9aly 16,3ke 12 320 €
11 Here I Go Again S  /  Ari Eve 2140: 11 14,7aly 16,7ly 11 337 €
12 Junior Magistrate  /  Teemu Keskitalo 2140: 12 13,9ake 15,6ke 8 625 €
1. koelähtö klo 15:30 Yhdistetty tasoitusajo 2140 m Avoin P. 0 e.
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma Aikaraja
1 Freya Stars  /  Markku Iivari 2140: 1 19,8ake 18,7ke 775 € 1.23.0
2 Florentino  /  Esa Holopainen 2140: 2 0 € 1.23.0
3 Legal Credit Li  /  Alexis Pyykkönen 2140: 3 22,5ake 21,2ke 200 € 1.23.0
4 Cover Princess  /  Tommi Kylliäinen 2140: 4 17,8ake 17,2ke 2 390 € 1.23.0
5 How High The Moon  /  Harri Lind 2140: 5 0 € 1.23.0
6 Laboulaye Lady  /  Jukka Torvinen 2140: 6 17,9ake 18,8ke 490 € 1.23.0
7 Sarin Ilo  /  Tapio Perttunen 2180: 1 30,6ke 2 600 € 1.35.6
1. ponilähtö klo 13:10 A-Ponit tasoitusajo 1140 m p. 3.20.0 + 20 m/ 3,3 s P. 100 e. (100-50-30-20-10-10)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Mithrim Ax  /  Emma Piiroinen 1140: 1 3.18,9ly 90 €
2 Aarteen Prinsessa 1498 SH  /  Lotta Mässeli 1140: 2 3.08,1ke 170 €
3 Aarteen Rinaldo  /  Iida-Maria Kuusela 1140: 3 3.27,4ake 3.09,8ly 330 €
4 Kaunisrannan Playboy  /  Otto Saarinen 1140: 4 3.16,7ly 30 €
5 Rama Shedir  /  Elli Korpi 1160: 1 3.09,9ly 170 €
6 MT Minttu 1228 SH  /  Pinja Pasanen 1160: 2 3.18,8ly 85 €
7 Symphatil Spiderman  /  Riia Laine 1180: 1 3.11,5aly 3.10,2ly 414 €
8 Usvaniityn Jones 305 SH  /  Tiia Töyrylä 1180: 2 3.16,2ly 132 €
9 Boogie Woogie K  /  Siiri Haapalainen 1180: 3 3.04,3aly 3.05,5ly 278 €
10 Kaunisrannan Legolas  /  Vili Haapasalo 1200: 1 3.15,0aly 3.11,8ly 170 €
11 Usvaniityn Johannes  /  Nina Hänninen 1240: 1 2.55,8ly 550 €
12 Pirttirannan Iisa 1500 SH  /  Milana Ahtiainen 1240: 2 2.41,9ake 2.47,5ly 565 €
13 Symphatil Quinna  /  Aada Salo 1240: 3 3.13,7aly 3.03,7ly 222 €
14 Aamuyön Halla  /  Laura Anttila 1240: 4 3.04,3aly 3.00,7ke 832 €
15 Eachan Call  /  Salla Koukkari 1260: 1 3.00,3ly 362 €
16 Usvaniityn Irina 1506 SH  /  Veera Kiviranta 1260: 2 2.54,0ly 1 481 €
2. ponilähtö klo 13:30 A-Ponit tasoitusajo 1140 m p. 2.38.0 + 20 m/ 2,8 s P. 100 e. (100-50-30-20)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Oo Sole Mio  /  Nina Hänninen 1160: 1 2.36,2ake 2.32,8ly 2 245 €
2 Niemenpellon Miner  /  Kaarlo Pussi 1160: 2 2.36,6ly 1 679 €
3 Aarteen Timantti 1347 SH  /  Lotta Mässeli 1200: 1 2.30,8aly 2.24,0ly 1 968 €
4 Rosenbergs Haodino 246 SH  /  Lotta Pulkka 1220: 1 2.26,5aly 2.26,9ke 1 605 €
5 Roadrunner  /  Bea-Noora Kyynäräinen 1220: 2 2.32,7ake 2.28,6ly 3 023 €
3. ponilähtö klo 13:50 B-Ponit tasoitusajo 2140 m p. 2.25.0 + 20 m/ 1,4 s P. 100 e. (100-50-30-20-10)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Bibbidy Flit  /  Henna Koivisto 2140: 1 2.14,1ake 2.19,5ke 790 €
2 Drömlik Diandra  /  Pinja Rönni 2140: 2 2.21,1ake 2.13,4ke 467 €
3 Aatu Alfred  /  Nina Hänninen  ( Sara Huovila ) 2140: 3 2.23,5ake 2.23,2ly 216 €
4 Margarita T  /  Vilja Kivinen 2140: 4 2.31,2ake 2.23,8ke 470 €
5 Nummen Herbert  /  Jonna Javanainen 2140: 5 2.29,5ake 2.22,2ke 843 €
6 Gizmo  /  Viktoria Penttilä 2320: 1 2.27,1ake 2.11,7ke 356 €
7 Katrinebergs Malla  /  Ida Rintala 2320: 2 2.12,8ake 2.02,4ke 883 €
8 Halo Aria  /  Viivi Honkimaa 2380: 1 2.08,5ke 696 €
9 Corall  /  Neea Espo 2400: 1 2.06,8ake 2.03,5ke 1 498 €
10 Lennartson  /  Elna Vaittinen 2400: 2 2.08,2ake 2.07,8ke 1 453 €
4. ponilähtö klo 14:10 A-Ponit ryhmäajo 1140 m 2.40.0 ja hit.P. 100 e. (100-50-30-20)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Rama Fareeda  /  Elli Korpi 1140: 1 2.52,1aly 2.50,2ly 1 062 €
2 B.A. Samwise  /  Reeta Heino 1140: 2 3.08,5aly 2.48,8ly 837 €
3 Sarasteen Harley  /  Katarina Ernvall 1140: 3 2.48,0aly 2.42,1ke 350 €
4 Usvaniityn Harry 284 SH  /  Nina Hänninen 1140: 4 2.44,0aly 2.47,2ly 894 €
5 Aarteen Mini 1222 SH  /  Lotta Mässeli 1140: 5 2.38,9aly 2.39,0ly 1 244 €
6 Kananojan Roosaliina  /  Jerry Rauos 1140: 6 2.45,4aly 2.38,5ly 2 650 €
7 Alfurin Norbert  /  Pinja Rönni 1140: 7 2.41,1aly 2.42,3ke 769 €
5. ponilähtö klo 14:30 A-Ponit ryhmäajo 1140 m 2.50.0 ja hit.P. 100 e. (100-50-30-20-10-10)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Aarteen Niiskuneiti 1166 SH  /  Emma Piiroinen 1140: 1 2.58,5aly 2.54,7ly 828 €
2 Niemenpellon Micke  /  Pinja Pasanen 1140: 2 2.51,4aly 2.50,3ly 430 €
3 Kaprifolens Rexona  /  Rosaliina Lintunen 1140: 3 3.03,1aly 2.58,0ly 486 €
4 Usvaniityn Julia 1314 SH  /  Nina Hänninen 1140: 4 2.49,6ly 910 €
5 Kakkulanmäen Pablo  /  Mimmi Salo 1140: 5 2.43,3aly 2.48,2ly 818 €
6 Serpentine's Wilhelmiina 1485 SH  /  Kalle Väre 1140: 6 3.06,8aly 2.49,4ke 427 €
7 Agne 217 SH  /  Katri Vesala 1140: 7 3.04,7ly 185 €
8 Aarteen Muhveli  /  Nella Heijala 1140: 8 3.06,8aly 2.58,9ly 330 €
9 Niittykorven Legenda  /  Aada Salo 1140: 9 3.00,6aly 2.49,2ly 626 €
10 Kotikolon Kipinä  /  Riia Laine 1140: 10 2.46,7ake 2.50,8ly 465 €
11 Björkåsens Pelé  /  Milana Ahtiainen 1140: 11 2.58,7aly 2.55,3ly 579 €
12 Kaunisrannan Jekku  /  Viivi Pursiainen 1140: 12 3.05,2aly 2.46,4ly 1 234 €
6. ponilähtö klo 14:45 B-Ponit tasoitusajo 2140 m p. 2.05.0 + 20 m/ 1,1 s P. 100 e. (100-50-30-20-10)
# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Princess Lisbeth  /  Nina Hänninen 2140: 1 2.15,6ake 2.02,4ke 991 €
2 Pejnarve Rom  /  Inka Uronen 2160: 1 m58,5ake m2.04,4ke 1 305 €
3 Little Maruzella  /  Julia Kiukas 2280: 1 2.00,1ake 56,0ke 1 827 €
4 Amor Dar  /  Henriikka Rantanen 2300: 1 56,9aly 56,3ly 1 399 €
5 Nelson Wee  /  Viktoria Penttilä 2320: 1 2.01,2ake 55,5ke 1 009 €
6 Kiikku's Neon  /  Tytti Lind 2320: 2 54,8ake 54,7ke 2 579 €
7 Tolängas Rolando  /  Otto Saarinen 2340: 1 53,9ake 53,8ke 2 048 €
8 Gemstone Aria 36 RUSS  /  Suvi Saarinen 2360: 1 53,9ake 52,1ke 2 663 €
9 Amazon  /  Moona Espo 2460: 1 44,9ake 47,0ke 5 726 €
10 Pearl  /  Pinja Iltanen 2480: 1 43,9ake 46,3ly 3 898 €
Alkuun