Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) |
|
|
Matka |
Tasoitukset |
Palkinto |
Palk. summa |
Lisätiedot |
1. lähtö (6) |
Monte ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
|
500 €
|
1 050 €
|
|
2. lähtö (5a) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 500 e. |
500 €
|
1 000 €
|
Toto4-1 |
3. lähtö (1) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 42 000 e. |
700 €
|
1 400 €
|
Toto4-2 |
4. lähtö (4) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 1800 e. |
500 €
|
1 050 €
|
Toto4-3 Duo-1 |
5. lähtö (2) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 13 500 e. |
600 €
|
1 200 €
|
Toto4-4 Duo-2 Troikka |
6. lähtö (5b) |
ryhmäajo |
lv |
2100 m: |
enintään 500 e. |
500 €
|
1 050 €
|
|
|
Yht. |
6 750 € |
|
Lähdön hevoset ja ohjastajat:
1. lähtö klo 12:01 Lämminveriset Monte ryhmäajo 2100 m Avoin Monté P. 500 e. (500-250-125-75-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Timbal Lake
/ Miia Myllymäki
|
2100: 1 |
m15,0ake |
m14,8ke |
30 230 € |
2 |
Starchip E.K.
/ Monika Törmälä
|
2100: 2 |
13,4aly |
15,0ly |
45 531 € |
3 |
Theo de Villeneuve
/ Tamara Skutnabb
|
2100: 3 |
12,6aly |
14,3ly |
59 529 € |
4 |
Emerald Express
/ Susanna Visuri
( Karoliina Sinkkilä
) |
2100: 4 |
13,2aly |
15,1ke |
26 737 € |
5 |
An-Lady
/ Jenni Koskela
|
2100: 5 |
12,0aly |
14,3ke |
89 200 € |
6 |
Bullo Citrullo
/ Jenni Kaija
|
2100: 6 |
m13,3aly |
14,9pi |
84 799 € |
7 |
Brutus Superba*
/ Virpi Kuossari
|
2100: 7 |
14,4ake |
15,5ke |
34 068 € |
8 |
Jane's Heart
/ Ellinoora Laurila
|
2100: 8 |
12,7aly |
13,7ke |
59 430 € |
9 |
Zoogin's Day
/ Enni Roslund
|
2100: 9 |
12,5aly |
14,5ly |
80 395 € |
10 |
Catch My Dream
/ Maija Fors
|
2100: 10 |
14,8aly |
15,7ke |
23 096 € |
11 |
O'le Birdland
/ Nelly Korpikoski
|
2100: 11 |
13,8aly |
16,9ke |
22 785 € |
12 |
Lemon Ice*
/ Liisa Nummi
|
2100: 12 |
11,3aly |
m15,0ly |
298 055 € |
2. lähtö klo 12:16 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 500 e. Etus. Suom. synt. P. 500 e. (500-250-125-75-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Don Arthur
/ Kari Rosimo
|
2100: 1 |
|
28,0ke |
36 € |
2 |
Aurora Mirage
/ Arto Hammar
|
2100: 2 |
17,8ake |
18,4ke |
1 775 € |
3 |
Domino De Veluwe
/ Karri Aalto
|
2100: 3 |
16,9ake |
|
1 995 € |
4 |
Metronom
/ Hannu Torvinen
|
2100: 4 |
13,5aly |
|
12 265 € |
5 |
Wilds Celebrity
/ Marko Korpi
( Pauli Taiviola
) |
2100: 5 |
14,2aly |
15,5ly |
27 721 € |
6 |
Carlos Web
/ Kyösti Hagert
|
2100: 6 |
18,7ake |
19,5ke |
680 € |
7 |
Le Blixten
/ Ari Moilanen
|
2100: 7 |
14,1aly |
14,4ke |
26 124 € |
8 |
Watanabe
/ Arto Laaksonen
|
2100: 8 |
14,1aly |
17,1ke |
10 040 € |
9 |
Carmen Max
/ Jarmo Saarela
|
2100: 9 |
17,3ake |
21,1ke |
400 € |
10 |
Turbori
/ Ville Tonttila
|
2100: 10 |
16,7ake |
19,6ke |
5 057 € |
11 |
Retuperän Bröyt
/ Jarno Pöllänen
|
2100: 11 |
17,4ake |
18,2ke |
1 555 € |
12 |
Money Box Boy
/ Juha Nykopp
|
2100: 12 |
16,5ake |
19,0ke |
2 575 € |
3. lähtö klo 12:31 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 42 000 e. P. 700 e. (700-350-175-105-70) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Rascal Zet
/ Arto Hammar
|
2100: 1 |
11,9aly |
15,3ke |
42 457 € |
2 |
Victory Beat
/ Ilkka Korpi
( Peter Lindroos
) |
2100: 2 |
14,6ake |
15,6ke |
31 250 € |
3 |
You Know
/ Arto Laaksonen
|
2100: 3 |
12,7aly |
15,0ke |
39 983 € |
4 |
Bluehill's Warning
/ Hannu Torvinen
|
2100: 4 |
12,0aly |
18,6ke |
36 435 € |
5 |
Enrico La Renta
/ Hannu-Pekka Korpi
|
2100: 5 |
12,6aly |
16,6ke |
32 530 € |
6 |
Phaedra Club
/ Antti Teivainen
|
2100: 6 |
13,2aly |
15,4ke |
41 090 € |
7 |
Mr Pekka
/ Jarmo Saarela
|
2100: 7 |
14,7aly |
16,0ke |
30 965 € |
8 |
Midnight Coger
/ Marko Korpi
|
2100: 8 |
13,3aly |
13,7ly |
32 986 € |
9 |
Benito Kievitshof
/ Ari Moilanen
|
2100: 9 |
12,7aly |
14,6ly |
48 240 € |
10 |
Leonas Smilla
/ Kari Venäläinen
|
2100: 10 |
14,0ake |
15,1ke |
34 965 € |
11 |
Un Euro
/ Risto Väre
|
2100: 11 |
14,8ake |
15,8pi |
40 218 € |
4. lähtö klo 12:46 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 1800 e. Etus. Suom. synt. P. 500 e. (500-250-125-75-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Doria Sundance
/ Antti Teivainen
( Esa Holopainen
) |
2100: 1 |
16,2ake |
18,4ke |
1 760 € |
2 |
Miss Carolina
/ Vesa Häkli
|
2100: 2 |
16,9ake |
18,4ke |
1 250 € |
3 |
Look Of Love
/ Ari Moilanen
|
2100: 3 |
15,2ake |
16,3ke |
6 625 € |
4 |
Silent Jack
/ Risto Väre
|
2100: 4 |
17,0ake |
17,9ke |
1 862 € |
5 |
Smile Of April
/ Arto Hammar
( Peter Lindroos
) |
2100: 5 |
16,2aly |
18,6ke |
2 682 € |
6 |
Mr North Gate
/ Atte Alitalo
|
2100: 6 |
15,3aly |
18,1ke |
6 325 € |
7 |
Bluehill's Shadow
/ Hannu Torvinen
|
2100: 7 |
16,3ake |
21,9ke |
2 040 € |
8 |
Get Going Goldie
/ Ari Hartikainen
|
2100: 8 |
13,0aly |
15,5ke |
20 060 € |
9 |
Nelilyn Mr Who
/ Ilkka Korpi
|
2100: 9 |
16,0aly |
17,9ke |
1 485 € |
10 |
Twist Prunella
/ Kari Rosimo
|
2100: 10 |
16,1ake |
16,4ke |
4 185 € |
11 |
Pine Crown Girl
/ Pertti Puikkonen
|
2100: 11 |
13,6ake |
15,2ke |
15 375 € |
12 |
Lunar Gemstone
/ Vesa Peltomäki
|
2100: 12 |
17,6ake |
19,2ke |
1 230 € |
5. lähtö klo 13:01 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 13 500 e. P. 600 e. (600-300-150-90-60) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Enzo Xpress
/ Timo Heikkinen
|
2100: 1 |
16,0ake |
17,1ke |
12 319 € |
2 |
Enjoy Emilia
/ Jarmo Saarela
|
2100: 2 |
m15,0aly |
15,4ke |
9 675 € |
3 |
Rhapsody in Rock
/ Antti Teivainen
|
2100: 3 |
14,1aly |
16,8ke |
11 943 € |
4 |
Carlos High
/ Arto Laaksonen
|
2100: 4 |
15,1ake |
17,6pi |
11 230 € |
5 |
Solo Laser
/ Ari Moilanen
|
2100: 5 |
13,1aly |
17,6ke |
17 357 € |
6 |
Big Slick
/ Hannu Torvinen
|
2100: 6 |
13,9aly |
14,7ke |
10 223 € |
7 |
Ice Cube
/ Peter Lindroos
|
2100: 7 |
15,0ake |
17,5ke |
13 440 € |
8 |
Carlos La Renta
/ Hannu-Pekka Korpi
|
2100: 8 |
12,0aly |
13,4ke |
33 355 € |
9 |
BWT Lovestory
/ Sonja Korvenheimo
|
2100: 9 |
13,6aly |
16,5ke |
14 212 € |
10 |
Ranch Let Me Fly
/ Ville Tonttila
|
2100: 10 |
13,3aly |
16,7ke |
16 325 € |
11 |
Laneheart
/ Jukka Mattila
|
2100: 11 |
12,9ake |
13,2ly |
25 350 € |
12 |
Holiday Sund
/ Hannu Lindström
|
2100: 12 |
13,1aly |
15,5ke |
13 156 € |
6. lähtö klo 13:15 Lämminveriset ryhmäajo 2100 m enintään 500 e. Etus. Suom. synt. P. 500 e. (500-250-125-75-50) |
# |
Hevonen / Ohjastaja |
Matka:rata |
Autoennätys |
Tasoitusennätys |
Voittosumma |
1 |
Wilmalina
/ Vesa Häkli
|
2100: 1 |
18,5ake |
18,2ke |
1 650 € |
2 |
Devil's Son
/ Jukka Heiskala
|
2100: 2 |
18,4ake |
21,0ke |
90 € |
3 |
Dame's Flame
/ Tarmo Ahonen
|
2100: 3 |
18,7ake |
19,9ke |
315 € |
4 |
Amour Mirage
/ Arto Hammar
( Kari Venäläinen
) |
2100: 4 |
15,8ake |
17,1ke |
16 522 € |
5 |
Mayday Press
/ Tapani Jauhola
|
2100: 5 |
18,4ake |
18,6ke |
2 590 € |
6 |
Laboulaye Lady
/ Hannu Torvinen
|
2100: 6 |
17,9ake |
18,8ke |
490 € |
7 |
So Rebeck
/ Ari Moilanen
|
2100: 7 |
17,4ake |
17,4ke |
4 410 € |
8 |
Neve Di Gio
/ Antti Teivainen
|
2100: 8 |
15,2ake |
|
16 425 € |
9 |
Fine Luv
/ Kari Rosimo
( Peter Lindroos
) |
2100: 9 |
17,8ake |
17,8ke |
800 € |
10 |
Haiku
/ Jani Hautaviita
|
2100: 10 |
17,8ake |
18,9ke |
850 € |
11 |
Jackson
/ Jeroen van Craen
|
2100: 11 |
15,2ake |
17,0ke |
8 195 € |
12 |
Andree
/ Ilkka Korpi
|
2100: 12 |
12,5aly |
13,4ly |
41 430 € |
Alkuun