Lähtölistat, 14.7.2020 18:00 Tampere, Teivo
Ravipäivän lähdöt:
Lähtö (sarja) | Matka | Tasoitukset | Palkinto | Palk. summa | Lisätiedot | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. lähtö (10) | tasoitusajo | kv | 2120 m: | p. 300e, 20 m/ 700e, 40 m/ 1400e, 60 m/ 2200e. enintään 2200 e | 1 000 € | 2 050 € | |
2. lähtö (7) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 750 e. | 1 200 € | 2 580 € | |
3. lähtö (8) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 30 000e, 20 m/ 52 000e, 40 m/ 98 000e. enintään 98 000 e | 1 500 € | 3 075 € | |
4. lähtö (4) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 12 000 e. | 1 500 € | 3 450 € | Toto5-1 |
5. lähtö (9) | tasoitusajo | kv | 2100 m: | p. 8500e, 20 m/ 14 000e, 40 m/ 22 000e. enintään 22 000 e | 1 200 € | 2 760 € | Toto5-2 |
6. lähtö (6) | tasoitusajo | lv | 2100 m: | p. 1400 e + 20 m/ 2800 e. enintään 4200 e | 1 000 € | 2 200 € | Toto5-3 |
7. lähtö (2) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 34 000 e. | 1 200 € | 2 760 € | Toto5-4 Troikka |
8. lähtö (1) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 105 000 e. | 1 500 € | 3 075 € | Toto5-5 Duo-1 |
9. lähtö (3) | ryhmäajo | lv | 2100 m: | enintään 18 000 e. | 2 500 € | 5 600 € | Duo-2 Troikka |
1. koelähtö (21) | tasoitusajo | yhd | 2100 m: | ||||
Yht. | 27 550 € |
Näytä kaikki lähdöt | Karsitut hevoset, perutut sarjat ja mukaan päässeiden hevosten pisteet | Näytä poissaolevat hevoset ja ohjastajanvaihdokset |
Poissaolevat hevoset
Lähtö | No | Hevoset | Lisätiedot |
---|---|---|---|
1. | 8 | Metku Maikki ( Olli Koivunen ) | |
2. | 5 | Finest Aurum ( Teijo Granath ) | |
5. | 2 | Apteekkari ( Santtu Raitala ) | Toto5-2 |
5. | 10 | Vauhti Rols ( Antti Teivainen ) | Toto5-2 |
6. | 4 | Global Vice ( Seppo Markkula ) | Toto5-3 |
6. | 7 | Thundergirl ( Hannu Kamppuri ) | Toto5-3 |
6. | 8 | Angel Maranata ( Mika Åkerlund ) | Toto5-3 |
9. | 8 | Delightful Moment ( ei tiedossa ohjastaja ) | Duo-2 Troikka |
Ohjastajanvaihdokset
Lähtö | No | Ohjastajanvaihdokset |
---|---|---|
9. | 1 | Niko Riekkinen ( Glint Match ) |
9. | 2 | Veera Vekola ( Forza Sting ) |
9. | 3 | Kaisa Mikkola ( Quartam De Victor ) |
9. | 4 | Olli-Pekka Holopainen ( Beauty Erin ) |
9. | 5 | Niki Finnström ( Yummy Rappson ) |
9. | 6 | Taneli Säde ( Dalton Hoss ) |
9. | 7 | Emma Väre ( White Cross Beso ) |
9. | 9 | Janita Antti-Roiko ( Västerbo Locksmith ) |
9. | 10 | Iivari Nurminen ( Fundover Match ) |
9. | 11 | Johan Hjelt ( Laptop Alley ) |
9. | 12 | Victor Björkroth ( Hataar The Brave ) |