Hevoset, 11.5.2024 19:30 Maarianhamina
Lähtölistoja ei ole muodostettu. Nimi vihreällä tarkoittaa että ohjastaja on vahvistanut ajotehtävän
Ilmoitetut hevoset:
1. sarja Lämminveriset tasoitusajo 2640 m p. 35 674 e + 20 m/ 35 675 e. enintään 71 349 e P. 1338 e. (1338-669-401-267-133-133) (4 kpl ilmoitettuja) [2640=1 kpl, 2660=3 kpl] AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Itso Sisu* / Rikard S Jansson / Rikard S Jansson | 2660m | 814p | 54 974,00 € | |
2. | Jeppas Unplugged* / Andreas Söderström / Jan Söderström | 2660m | 387p | 53 097,00 € | |
3. | Knowwhentohold'em / Nina Pettersson-Perklén / Tuomas Rantanen | 2640m | 72p | 32 055,00 € | |
4. | Homeland Pellini* / Peter Eriksson / Peter Eriksson | 2660m | -18p | 55 420,00 € |
2. sarja Lämminveriset ryhmäajo 2140 m enintään 40 132 e. P. 1784 e. (1784-892-535-356-178-178) (10 kpl ilmoitettuja) AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Hot Dansk Dynamite* / Rikard S Jansson / | 2140m | 2569p | 33 275,00 € | |
2. | Cardin* / Jonas Gylling / Jonas Gylling | 2140m | 1395p | 23 683,00 € | |
3. | Icebreaker D.S.* / Mats L Andersson / Mats L Andersson | 2140m | 808p | 24 476,00 € | |
4. | Dazzling Diva* / Peter Eriksson / Peter Eriksson | 2140m | 549p | 34 842,00 € | |
5. | Madriken av Sveden* / Linda Forsén / Linda Forsén | 2140m | 286p | 25 806,00 € | |
6. | Twilight Angel* / Barbro Carlsson / Jonas Rosenberg | 2140m | 246p | 36 383,00 € | |
7. | Global Certificate* / Peter I Eriksson / | 2140m | 214p | 34 966,00 € | |
8. | Macy S / Harri Koivunen / Jere Hurme | 2140m | 114p | 38 916,00 € | |
9. | Narragansett / Nina Pettersson-Perklén / Tuomas Rantanen | 1 | 2140m | -40p | 31 094,00 € |
10. | Kocu Boko* / Billy Svedlund / Billy Svedlund | 2140m | -98p | 29 671,00 € |
3. sarja Lämminveriset tasoitusajo 2140 m p. 15 162 e + 20 m/ 11 594 e. enintään 26 756 e P. 2230 e. (2230-1115-669-446-223-223) (9 kpl ilmoitettuja) [2140=5 kpl, 2160=4 kpl] AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Lux W.* / Tiffany Wistrand / | 2140m | 970p | 14 807,00 € | |
2. | Youmakeourday* / Mats L Andersson / Mats L Andersson | 2140m | 539p | 13 612,00 € | |
3. | Bravo Pandino* / Katarina Lorenz / Katarina Lorenz | 2140m | 400p | 14 730,00 € | |
4. | Heart Jubb* / Jonas Bergdahl / | 2160m | 258p | 24 878,00 € | |
5. | Charles P.Hill* / Billy Svedlund / Billy Svedlund | 2140m | 232p | 13 014,00 € | |
6. | Bottnas Gouverneur* / Carina Wesslen / | 2160m | 230p | 25 343,00 € | |
7. | Da Vinci Grif / Nina Pettersson-Perklén / Tuomas Rantanen | 2140m | 154p | 10 813,00 € | |
8. | Jenny F.Boko / Nina Pettersson-Perklén / Mats L Andersson | 2160m | 13p | 16 198,00 € | |
9. | Precious Rock / Harri Koivunen / Jere Hurme | 2160m | -63p | 26 603,00 € |
4. sarja Lämminveriset ryhmäajo 1640 m enintään 22 296 e. P. 1784 e. (1784-892-535-356-178-178) (8 kpl ilmoitettuja) AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Stoneisle Sandrine / Olli Heinonen / Jere Hurme | 1640m | 846p | 19 492,00 € | |
2. | Mico Mick / Harri Koivunen / Harri Koivunen | 1640m | 510p | 20 380,00 € | |
3. | Kutafort* / Kjell Skött / | 1640m | 408p | 15 709,00 € | |
4. | Checklist* / Linn Andersson / | 1640m | 406p | 16 761,00 € | |
5. | Maus* / Amanda Söderström / Sölve Högman | 1640m | 361p | 16 564,00 € | |
6. | Digital Scream* / Jonas Gylling / Jonas Gylling | 1640m | 348p | 17 375,00 € | |
7. | Don Brogan* / Mats L Andersson / Mats L Andersson | 1640m | 246p | 17 519,00 € | |
8. | Västerbo Acordia / Nina Pettersson-Perklén / Tuomas Rantanen | 1640m | -58p | 18 755,00 € |
5. sarja Lämminveriset tasoitusajo 2140 m p. 7135 e + 20 m/ 3567 e. enintään 10 702 e P. 1784 e. (1784-892-535-356-178-178) (1 kpl ilmoitettuja) [2140=1 kpl] AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jet Coktail* / Jonas Bergdahl / | 2140m | 433p | 5 899,00 € |
6. sarja Lämminveriset ryhmäajo 1640 m enintään 8027 e. P. 1784 e. (1784-892-535-356-178-178) (9 kpl ilmoitettuja) AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Very Match / Harri Koivunen / Harri Koivunen | 1640m | 640p | 7 430,00 € | |
2. | Awesome Doc* / Mats L Andersson / Mats L Andersson | 1640m | 581p | 7 582,00 € | |
3. | Joke of Java* / Amanda Söderström / Jeanette Karlsson | 1640m | 444p | 7 352,00 € | |
4. | OneTooThree W.* / Billy Svedlund / Billy Svedlund | 1640m | 435p | 6 781,00 € | |
5. | Nike McLin* / Åsa Lindberg / Roland Jansson | 1640m | 396p | 6 863,00 € | |
6. | Jeppas Watson* / Andreas Söderström / Jan Söderström | 7 | 1640m | 392p | 4 115,00 € |
7. | Stratocruiser* / Jonas Gylling / Jonas Gylling | 1640m | 344p | 5 914,00 € | |
8. | BWT Hopi / Nina Pettersson-Perklén / Tuomas Rantanen | 1640m | 267p | 6 106,00 € | |
9. | Elysee Arioso / Harri Koivunen / Jere Hurme | 1640m | 110p | 7 554,00 € |
7. sarja Lämminveriset ryhmäajo 2140 m enintään 4459 e. P. 1784 e. (1784-892-535-356-178-178) (6 kpl ilmoitettuja) AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Lilla Ludde* / Andreas Söderström / Jan Söderström | 2140m | 860p | 2 524,00 € | |
2. | Arrival Route* / Jonas Gylling / Jonas Gylling | 2140m | 804p | 3 345,00 € | |
3. | Cheyenne Face* / Jonas Bergdahl / | 2140m | 400p | 2 498,00 € | |
4. | Upcoming Surprise* / Mathias Sandberg / Billy Svedlund | 2140m | 358p | 981,00 € | |
5. | Kobra* / Rikard S Jansson / Rikard S Jansson | 2140m | 236p | 3 024,00 € | |
6. | Secret For Ever / Harri Koivunen / Harri Koivunen | 2140m | 50p | 3 548,00 € |
8. sarja Lämminveriset tasoitusajo 2160 m p. 1784e. enintään 1784 e Hyv. enint. 3-v. 20 m. P. 1338 e. (1338-669-401-267-133-133) (7 kpl ilmoitettuja) [2140=3 kpl, 2160=4 kpl] AVOIN ILMO.
# | Hevonen / Valmentaja / Ohjastaja | Varasarjat | Matka | Pisteet | Voittosumma |
---|---|---|---|---|---|
1. | Leonora* / Rikard S Jansson / Rikard S Jansson | 2140m | 800p | 0,00 € | |
2. | Twilight Wildcard* / Nanny Eriksson / Nanny Eriksson | 2140m | 800p | 0,00 € | |
3. | Albert Match / Harri Koivunen / Harri Koivunen | 2140m | 780p | 1 000,00 € | |
4. | All in Ruda* / Denice Andersson / Peter Eriksson | 2160m | 400p | 1 566,00 € | |
5. | Fortuna McLin* / Åsa Lindberg / Roland Jansson | 2160m | 186p | 1 061,00 € | |
6. | Boost Bet* / Jenny Hansen / Linda Forsén | 2160m | 100p | 0,00 € | |
7. | Denaro Nero* / Jenny Hansen / Jens Ekstam | 2160m | 79p | 491,00 € |