Jälkeläiset
Jälkeläistilasto syntymävuosittain
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat vain Suomen rekisterissä olevat jälkeläiset.Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ei jälkeläisiä | |||||||
Mediaaniansiot: 9 745 €
Keskiarvoansiot: 9 745 €
Keskiarvoansiot: 9 745 €
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1992 | 1 | 1 | 69 | 19 491 € | 2 | 16,0ake | 16,9ke |
| 1980 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| Yhteensä | 2 | 1 | 69 | 19 491 € | 2 | 16,0ake | 16,9ke |
Mediaaniansiot: 9 745 €
Keskiarvoansiot: 9 745 €
Keskiarvoansiot: 9 745 €
Jälkeläislistaus
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Jälkeläislistauksesta saattaa puuttua ulkomailla syntyneitä ulkomaan rekisterissä olevia jälkeläisiä.
Yhteensä 2 jälkeläistä
Nimi | Vuosi | Rekisterinumero | Vanhempi | Emänisä | Lähdöt | 1. | 2. | 3. | Voittosumma | Autoennätys | Tasoitusennätys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Queen Hornsö* | 1980 | Tamma | S-80-2587 | Quick Pay | Spike Hanover | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Lilly Hornsö* | 1992 | Tamma | S-92-3534 | Self Confident | Spike Hanover | 69 | 2 | 6 | 7 | 19 491 € | 16,0ake | 16,9ke |
