Jälkeläiset
Jälkeläistilasto syntymävuosittain
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat vain Suomen rekisterissä olevat jälkeläiset.Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1966 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | - | 0 |
Mediaaniansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1966 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| 1965 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| 1963 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| 1961 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| Yhteensä | 3 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| Yhteensä | 7 | 0 | 0 | - | 0 |
Mediaaniansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Jälkeläislistaus
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Jälkeläislistauksesta saattaa puuttua ulkomailla syntyneitä ulkomaan rekisterissä olevia jälkeläisiä.
Yhteensä 7 jälkeläistä
Nimi | Vuosi | Rekisterinumero | Vanhempi | Emänisä | Lähdöt | 1. | 2. | 3. | Voittosumma | Autoennätys | Tasoitusennätys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Merriebelle* | 1961 | Tamma | NFM 2050 | Garth Rosette | Tuntematon Ori | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Bull Hill Creamola Foam* | 1963 | Tamma | NFM 1281 | Pennyhill Catkin | Oakley Jonathan III | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Bull Hill Mick* | 1965 | Ori | RNF 27 | Bull Hill Michaelmite | Warren Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Bull Hill Maria 14 Nf | 1966 | Tamma | 1425 | Bull Hill Marina | Merrie Mariner | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Bridgelea Blue Haze* | Tamma | NFM 4644 | Ocknell Laughing Daughter | Tuntematon Ori | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |||
| Bull Hill Cowslip* | Tamma | NF 512 DK NF | Bull Hill White Heather | Bull Hill Greyling | 0 | 0 | 0 | 0 | - | |||
| Bull Hill Curlew* | Tamma | SPR 40369/66 | Moorhen Of Bull Hill | Tuntematon Ori | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
