Jälkeläiset
Jälkeläistilasto syntymävuosittain
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat vain Suomen rekisterissä olevat jälkeläiset.| Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 1 | 4 | 1 750 € | 1 | 18,7ake | 18,4ke |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| 2021 | 1 | 1 | 19 | 11 850 € | 6 | 13,3aly | 15,0ke |
| 2020 | 1 | 1 | 47 | 132 710 € | 4 | 10,2aly | 13,6ke |
| 2018 | 1 | 1 | 22 | 3 700 € | 2 | 16,3ake | 20,4ke |
| 2016 | 1 | 1 | 37 | 10 500 € | 4 | 15,6aly | 16,7ke |
| 2014 | 1 | 1 | 63 | 35 185 € | 8 | 12,5aly | 15,8ke |
| Yhteensä | 7 | 6 | 192 | 195 695 € | 25 | 10,2aly | 13,6ke |
Mediaaniansiot: 41 951 €
Keskiarvoansiot: 11 175 €
Keskiarvoansiot: 11 175 €
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
| Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1 | 1 | 4 | 1 750 € | 1 | 18,7ake | 18,4ke |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | ||
| 2021 | 1 | 1 | 19 | 11 850 € | 6 | 13,3aly | 15,0ke |
| 2020 | 1 | 1 | 47 | 132 710 € | 4 | 10,2aly | 13,6ke |
| 2018 | 1 | 1 | 22 | 3 700 € | 2 | 16,3ake | 20,4ke |
| 2016 | 1 | 1 | 37 | 10 500 € | 4 | 15,6aly | 16,7ke |
| 2015 | 1 | 1 | 63 | 139 913 € | 13 | 10,9aly | 13,2ke |
| 2014 | 1 | 1 | 63 | 35 185 € | 8 | 12,5aly | 15,8ke |
| Yhteensä | 8 | 7 | 255 | 335 608 € | 38 | 10,2aly | 13,2ke |
Mediaaniansiot: 41 951 €
Keskiarvoansiot: 11 175 €
Keskiarvoansiot: 11 175 €
Jälkeläislistaus
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Jälkeläislistauksesta saattaa puuttua ulkomailla syntyneitä ulkomaan rekisterissä olevia jälkeläisiä.
Yhteensä 8 jälkeläistä
| Nimi | Vuosi | Rekisterinumero | Vanhempi | Emänisä | Lähdöt | 1. | 2. | 3. | Voittosumma | Autoennätys | Tasoitusennätys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dancinginthedark | 2014 | Ruuna | 246001L00141715 | Prodigious | Conway Hall | 63 | 8 | 5 | 5 | 35 185 € | 12,5aly | 15,8ke |
| Kaptah* | 2015 | Ruuna | 246001L00151779 | Prodigious | Conway Hall | 63 | 13 | 7 | 15 | 139 913 € | 10,9aly | 13,2ke |
| Nefernefernefer | 2016 | Tamma | 246001L00161484 | Ken Warkentin | Conway Hall | 37 | 4 | 4 | 5 | 10 500 € | 15,6aly | 16,7ke |
| Ammon Garden | 2018 | Ruuna | 246001L00181960 | Zola Boko | Conway Hall | 22 | 2 | 1 | 0 | 3 700 € | 16,3ake | 20,4ke |
| Christine L Garden | 2020 | Tamma | 246001L00201267 | Maharajah | Conway Hall | 47 | 4 | 11 | 6 | 132 710 € | 10,2aly | 13,6ke |
| Dynamo Garden | 2021 | Ruuna | 246001L00211200 | Bar Hopping | Conway Hall | 19 | 6 | 5 | 1 | 11 850 € | 13,3aly | 15,0ke |
| First Story | 2022 | Ruuna | 246001L00221536 | Friendly Bourbon | Conway Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | - | ||
| Beautiful Story | 2023 | Tamma | 246001L00231340 | Jontte Boy | Conway Hall | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 750 € | 18,7ake | 18,4ke |
