Jälkeläiset
Jälkeläistilasto syntymävuosittain
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat vain Suomen rekisterissä olevat jälkeläiset.Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ei jälkeläisiä | |||||||
Mediaaniansiot: 2 361 €
Keskiarvoansiot: 2 361 €
Keskiarvoansiot: 2 361 €
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1 | 1 | 1 | - | 0 | 21,2ke | |
| 1995 | 1 | 1 | 17 | 4 722 € | 1 | 17,7ake | 17,6ly |
| Yhteensä | 2 | 2 | 18 | 4 722 € | 1 | 17,7ake | 17,6ly |
Mediaaniansiot: 2 361 €
Keskiarvoansiot: 2 361 €
Keskiarvoansiot: 2 361 €
Jälkeläislistaus
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Jälkeläislistauksesta saattaa puuttua ulkomailla syntyneitä ulkomaan rekisterissä olevia jälkeläisiä.
Yhteensä 2 jälkeläistä
Nimi | Vuosi | Rekisterinumero | Vanhempi | Emänisä | Lähdöt | 1. | 2. | 3. | Voittosumma | Autoennätys | Tasoitusennätys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roses Rocket* | 1995 | Ruuna | S-95-3671 | Atas Rocket | Quick Pay | 17 | 1 | 0 | 4 | 4 722 € | 17,7ake | 17,6ly |
| Max Mosquito* | 2002 | Ruuna | S-02-2461 | Another Lord | Quick Pay | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 21,2ke |
