Jälkeläiset
Jälkeläistilasto syntymävuosittain
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat vain Suomen rekisterissä olevat jälkeläiset.Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ei jälkeläisiä | |||||||
Mediaaniansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Vuosi | Jälkeläisiä | Startanneita | Lähdöt | Voittosumma | Voitot | Paras autolähtö | Paras tasoitusajo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1943 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 29,3ke | |
| 1941 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 25,1ke | |
| 1937 | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 24,2ke | |
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | - | 0 | 30,5ke | |
| Yhteensä | 4 | 0 | 0 | - | 0 | 24,2ke |
Mediaaniansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Keskiarvoansiot: 0 €
Jälkeläislistaus
Alla olevassa jälkeläistilastossa ovat kaikki järjestelmässä tiedossa olevat jälkeläiset.Tilastossa voi olla puutteita, koska ulkomaan rekisterissä olevien tai ulkomaille siirtyneiden ajantasaisia tilastoja ei ylläpidetä Heppa-järjestelmässä.
Jälkeläislistauksesta saattaa puuttua ulkomailla syntyneitä ulkomaan rekisterissä olevia jälkeläisiä.
Yhteensä 4 jälkeläistä
Nimi | Vuosi | Rekisterinumero | Vanhempi | Emänisä | Lähdöt | 1. | 2. | 3. | Voittosumma | Autoennätys | Tasoitusennätys | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cashmir* | 1937 | Tamma | DK-3453 | Full Worthy | Peter Volo | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 24,2ke | |
| Gangster* | 1941 | Ori | DK-3979 | Captain Axworthy | Peter Volo | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 25,1ke | |
| Ilona Volo* | 1943 | Tamma | DK-4319 | King Ben | Peter Volo | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 29,3ke | |
| Kristen Ramsö* | Tamma | DK-4796 | Vic McElwyn | Peter Volo | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 30,5ke |
