Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 000 € |
| 2017 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 300 € |
| 2016 | 7 | 1 | 0 | 1 | 14 | 31 260 € |
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 € |
| 2013 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 6 000 € |
| 2012 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 200 € |
| 2011 | 5 | 2 | 0 | 0 | 40 | 29 412 € |
| 2010 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 8 000 € |
| Yhteensä | 19 | 5 | 1 | 2 | 26 | 100 772 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 19 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VN | 10.12.2020 | 2 | 0 | 2700 | Tasoitus | Cesar de Vrie | m1.13.4 | 2 | 14 000 € | - | ||
| EN | 1.3.2017 | 1 | 7 | 2150 | Ryhmä | Pike River | 1.13.8a | 4 | 21,6 | 4 400 € | - | |
| FR | 12.1.2017 | 9 | 0 | 3025 | Tasoitus | Pike River | 1.17.2 | 3 | 4,1 | 4 900 € | - | |
| VN | 10.12.2016 | 4 | 13 | 2100 | Ryhmä | Pike River | 1.12.7a | 4 | 38,2 | 4 640 € | - | |
| VN | 25.9.2016 | 3 | 0 | 2700 | Tasoitus | Pike River | 7,5 | 0 € | - | |||
| FR | 18.6.2016 | 6 | 0 | 2625 | Tasoitus | Pike River | 1.14.4 | 5 | 1 500 € | - | ||
| VN | 11.6.2016 | 6 | 0 | 2700 | Tasoitus | Pike River | 1.13.2 | 3 | 18,9 | 6 720 € | - | |
| VN | 10.2.2016 | 2 | 15 | 2100 | Ryhmä | Pike River | 1.12.4a | 4 | 37,9 | 4 000 € | - | |
| CM | 14.1.2016 | 7 | 0 | 2925 | Tasoitus | Pike River | 1.16.6 | 1 | 8,5 | 14 400 € | - | |
| CM | 14.1.2016 | 6 | 0 | 2950 | Tasoitus | Titane Nordique | m | hll | 3,5 | 0 € | - | |
| FR | 19.11.2015 | 9 | 1 | 2875 | Tasoitus | Silent Opal | m1.16.3 | 4 | 46,7 | 1 600 € | - | |
| H | 27.4.2013 | 4 | 7 | 2100 | Ryhmä | Prince de Montfort | m1.13.0a | 1 | 1,3 | 6 000 € | Sebastien Guarato | |
| VN | 31.10.2012 | 6 | 0 | 2175 | Tasoitus | Prince de Montfort | m1.13.1 | 7 | 51,0 | 1 200 € | Sebastien Guarato | |
| SV | 29.5.2011 | 3 | 6 | 1609 | Ryhmä | Prince de Montfort | m1.11.3a | 1 | 1,2 | 16 515 € | Sebastien Guarato | |
| BJ | 15.5.2011 | 2 | 7 | 1609 | Ryhmä | Prince de Montfort | m1.11.6a | 1 | 1,3 | 8 897 € | Sebastien Guarato | |
| VN | 5.3.2011 | 6 | 0 | 2850 | Ryhmä | Prince de Montfort | m | hyl | 29,0 | 0 € | Sebastien Guarato | |
| VN | 6.2.2011 | 6 | 0 | 2175 | Tasoitus | Prince de Montfort | m1.12.0 | 6 | 32,0 | 4 000 € | Sebastien Guarato | |
| VN | 23.1.2011 | 4 | 0 | 2700 | Tasoitus | Prince de Montfort | m1.13.3 | 9 | 85,0 | 0 € | Sebastien Guarato | |
| H | 2.5.2010 | 1 | 7 | 2100 | Ryhmä | Prince de Montfort | m1.12.6a | 1 | 1,2 | 8 000 € | Sebastien Guarato |
