Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 560 € |
| 2019 | 15 | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 900 € |
| 2018 | 16 | 1 | 2 | 2 | 6 | 3 150 € |
| 2017 | 17 | 1 | 8 | 3 | 6 | 11 170 € |
| 2016 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 640 € |
| 2015 | 3 | 1 | 0 | 1 | 33 | 625 € |
| Yhteensä | 64 | 4 | 11 | 10 | 6 | 18 045 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 72 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KO | 6.8.2020 | 10 | 4 | 2100 | Tasoitus | Shadow Check | 1.22.2 | 8 | 31,6 | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| KO | 6.8.2020 | 7 | 8 | 2100 | Ryhmä | Haze Check | 1.19.0a | 9 | 121,0 | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 26.7.2020 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Shadow Check | 1.22.5 | 2 | kl hyv | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 26.7.2020 | 9 | 6 | 2100 | Tasoitus | Haze Check | 1.18.6 | 6 | 136,7 | 80 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 9.2.2020 | 9 | 9 | 2100 | Ryhmä | Haze Check | 1.19.9a | 5 | 31,3 | 80 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 9.2.2020 | 4 | 3 | 2100 | Ryhmä | Glamour Check | 1.20.0a | 7 | 8,1 | 50 € | Pirkko Rahkonen | |
| KT | 6.1.2020 | 9 | 6 | 2120 | Tasoitus | Haze Check | 1.19.2 | 3 | 12,2 | 300 € | Pirkko Rahkonen | |
| KT | 6.1.2020 | 4 | 9 | 2100 | Ryhmä | Glamour Check | 1.17.2a | 7 | 23,6 | 50 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 20.10.2019 | 8 | 10 | 2100 | Ryhmä | Haze Check | 1.18.4a | 6 | 63,3 | 80 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 29.9.2019 | 5 | 1 | 2100 | Tasoitus | Haze Check | 1.17.6 | 1 | 12,2 | 800 € | Pirkko Rahkonen | |
| KO | 25.8.2019 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Shadow Check | 1.25.6 | 1 | hyl | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| KO | 25.8.2019 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Glamour Check | 1.17.3a | 5 | 76,8 | 80 € | Pirkko Rahkonen | |
| KT | 23.8.2019 | 7 | 11 | 2100 | Ryhmä | Haze Check | 1.17.3a | 6 | 49,3 | 150 € | Pirkko Rahkonen | |
| HR | 9.8.2019 | 6 | 7 | 1600 | Ryhmä | Glamour Check | 1.16.2a | 10 | 128,9 | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| HR | 9.8.2019 | 4 | 3 | 2620 | Tasoitus | Haze Check | 1.18.4 | 3 | 6,7 | 240 € | Pirkko Rahkonen | |
| LP | 27.7.2019 | 7 | 9 | 2120 | Tasoitus | Haze Check | 1.17.4 | 2 | 24,6 | 350 € | Pirkko Rahkonen | |
| LP | 27.7.2019 | 6 | 2 | 2100 | Tasoitus | Glamour Check | 1.17.4 | 10 | 41,5 | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 14.7.2019 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Haze Check | 1.19.3a | 8 | 146,7 | 0 € | Pirkko Rahkonen | |
| Y | 14.7.2019 | 5 | 5 | 1600 | Ryhmä | Glamour Check | 1.16.3a | 7 | 62,5 | 50 € | Pirkko Rahkonen | |
| VI | 28.6.2019 | 7 | 2 | 2140 | Ryhmä | Glamour Check | 1.17.7a | 8 | 77,1 | 50 € | Pirkko Rahkonen |
