Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 1 | 3 | 3 | 3 | 6 300 € |
| 2025 | 43 | 1 | 2 | 6 | 2 | 5 830 € |
| 2024 | 15 | 2 | 0 | 1 | 13 | 4 225 € |
| 2023 | 39 | 0 | 5 | 7 | 0 | 8 450 € |
| 2022 | 20 | 1 | 4 | 5 | 5 | 6 200 € |
| 2021 | 6 | 1 | 0 | 1 | 17 | 1 620 € |
| 2020 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 890 € |
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2016 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2015 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170 € |
| 2014 | 19 | 0 | 0 | 2 | 0 | 685 € |
| 2013 | 29 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 280 € |
| 2012 | 72 | 3 | 4 | 14 | 4 | 10 275 € |
| 2011 | 48 | 5 | 6 | 6 | 10 | 5 010 € |
| 2010 | 31 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 120 € |
| 2009 | 23 | 2 | 1 | 3 | 9 | 2 510 € |
| 2008 | 18 | 0 | 0 | 1 | 0 | 670 € |
| 2007 | 54 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 510 € |
| 2006 | 77 | 2 | 3 | 5 | 3 | 4 280 € |
| 2005 | 71 | 2 | 5 | 6 | 3 | 5 850 € |
| 2004 | 24 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 340 € |
| 2003 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 € |
| 2002 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2001 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1997 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 370 € |
| 1994 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 667 | 23 | 40 | 67 | 3 | 69 715 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 817 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 18.8.2026 | 4 | 6 | 2140 | Ryhmä | Update Away | hpl | 7,2 | 0 € | Markus Gröhn | ||
| KU | 6.8.2026 | 6 | 2 | 2100 | Tasoitus | Kiieksen Vihtori | 1.30.5 | 10 | 58,8 | 0 € | Markus Gröhn | |
| KU | 6.8.2026 | 2 | 3 | 2120 | Tasoitus | Be On Fire | hpl | 120,3 | 0 € | Maarit Naumanen | ||
| JO | 27.7.2026 | 3 | 5 | 2640 | Ryhmä | Update Away | 1.17.7a | 4 | x | 35,9 | 400 € | Markus Gröhn |
| JO | 27.7.2026 | 1 | 2 | 2140 | Tasoitus | Built By Rapidash | hll | 38,2 | 0 € | Tiia-Mari Myllykangas | ||
| LI | 21.7.2026 | 10 | 1 | 2160 | Tasoitus | Update Away | 1.18.8 | 7 | 9,6 | 0 € | Markus Gröhn | |
| LI | 21.7.2026 | 6 | 2 | 2140 | Tasoitus | Semmone | 1.31.4 | 6 | x | 17,8 | 120 € | Markus Gröhn |
| LI | 21.7.2026 | 5 | 3 | 2140 | Tasoitus | Be On Fire | 1.22.3 | 9 | x | 90,5 | 0 € | Maarit Naumanen |
| LI | 10.7.2026 | 10 | 3 | 2160 | Tasoitus | Update Away | 1.19.2 | 4 | 28,6 | 160 € | Markus Gröhn | |
| LI | 10.7.2026 | 9 | 1 | 2160 | Tasoitus | Kiieksen Vihtori | 1.30.6 | 2 | 5,2 | 560 € | Markus Gröhn | |
| LI | 10.7.2026 | 3 | 3 | 2140 | Tasoitus | Be On Fire | hpl | 23,2 | 0 € | Maarit Naumanen | ||
| SU | 9.7.2026 | 4 | 1 | 2140 | Tasoitus | Semmone | hpl | 12,8 | 0 € | Markus Gröhn | ||
| JO | 27.6.2026 | 9 | 1 | 2140 | Tasoitus | Semmone | hpl | 145,0 | 0 € | Markus Gröhn | ||
| JO | 27.6.2026 | 1 | 6 | 2640 | Ryhmä | Update Away | 1.18.3a | 7 | 68,2 | 0 € | Markus Gröhn | |
| PS | 26.6.2026 | 7 | 6 | 2100 | Tasoitus | Built By Rapidash | 1.25.0 | 5 | 30 € | Tiia-Mari Myllykangas | ||
| PS | 26.6.2026 | 3 | 3 | 2100 | Ryhmä | Little Big Missile | hll | 0 € | Maarit Naumanen | |||
| LI | 23.6.2026 | 10 | 3 | 2160 | Tasoitus | Kiieksen Vihtori | 1.30.0 | 3 | x | 8,5 | 600 € | Markus Gröhn |
| LI | 23.6.2026 | 9 | 8 | 2140 | Tasoitus | Be On Fire | 1.23.0 | 9 | x | 90,1 | 0 € | Maarit Naumanen |
| VI | 19.6.2026 | 6 | 1 | 2140 | Tasoitus | Kiieksen Vihtori | 1.28.8 | 4 | 35,5 | 300 € | Markus Gröhn | |
| VI | 19.6.2026 | 4 | 1 | 2140 | Ryhmä | Semmone | 1.29.2a | 2 | 4,5 | 700 € | Markus Gröhn |
