Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50 | 1 275 € |
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 500 € |
| 2024 | 6 | 5 | 0 | 0 | 83 | 6 570 € |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 € |
| 2019 | 9 | 1 | 2 | 3 | 11 | 2 440 € |
| 2018 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 240 € |
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 75 € |
| 2016 | 9 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 650 € |
| 2015 | 5 | 2 | 0 | 0 | 40 | 655 € |
| 2014 | 11 | 0 | 1 | 3 | 0 | 815 € |
| 2013 | 5 | 1 | 0 | 0 | 20 | 150 € |
| 2012 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 620 € |
| 2011 | 26 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 400 € |
| 2010 | 15 | 2 | 0 | 1 | 13 | 1 750 € |
| 2009 | 20 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 120 € |
| 2008 | 14 | 2 | 0 | 2 | 14 | 1 972 € |
| 2007 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 390 € |
| 2006 | 10 | 2 | 2 | 1 | 20 | 1 535 € |
| 2005 | 11 | 2 | 0 | 3 | 18 | 3 040 € |
| 2004 | 8 | 1 | 1 | 1 | 13 | 1 590 € |
| 2003 | 6 | 2 | 1 | 0 | 33 | 2 000 € |
| 2002 | 13 | 4 | 2 | 3 | 31 | 5 290 € |
| 2001 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 840 € |
| 1999 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 € |
| 1998 | 12 | 4 | 0 | 3 | 33 | 2 253 € |
| 1997 | 9 | 2 | 1 | 1 | 22 | 874 € |
| 1996 | 7 | 2 | 0 | 0 | 29 | 538 € |
| 1995 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 252 € |
| 1994 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 € |
| 1993 | 13 | 1 | 1 | 1 | 8 | 546 € |
| 1992 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1990 | 6 | 1 | 1 | 0 | 17 | 849 € |
| Yhteensä | 265 | 38 | 23 | 32 | 14 | 43 342 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 340 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PS | 10.7.2026 | 1 | 2 | 2100 | Tasoitus | Boscon Uranus | 1.41.3 | 3 | kl hyv x | 75 € | Paavo Reponen | |
| JO | 1.5.2026 | 7 | 3 | 2140 | Tasoitus | Boscon Visa | 1.26.0 | 1 | 8,5 | 1 200 € | Paavo Reponen | |
| LA | 8.5.2025 | 4 | 10 | 2100 | Ryhmä | Boscon Visa | 1.28.5a | 2 | 6,2 | 500 € | Paavo Reponen | |
| M | 2.11.2024 | 2 | 4 | 2120 | Tasoitus | Boscon Visa | 1.30.5 | 1 | 7,9 | 2 000 € | Paavo Reponen | |
| JO | 18.10.2024 | 10 | 1 | 2200 | Tasoitus | Boscon Visa | 1.31.9 | 1 | 3,2 | 2 000 € | Paavo Reponen | |
| J | 7.10.2024 | 3 | 7 | 2140 | Ryhmä | Boscon Visa | 1.32.1a | 4 | 5,8 | 220 € | Paavo Reponen | |
| KU | 13.9.2024 | 2 | 2 | 2100 | Tasoitus | Boscon Visa | 1.32.3 | 1 | 10,3 | 1 000 € | Paavo Reponen | |
| KU | 30.8.2024 | 1 | 4 | 2120 | Tasoitus | Boscon Visa | 1.39.0 | 1 | 2,4 | 1 200 € | Paavo Reponen | |
| PS | 25.8.2024 | 3 | 3 | 2120 | Tasoitus | Boscon Visa | 1.40.6 | 1 | kl hyv | 150 € | Paavo Reponen | |
| LA | 25.7.2024 | 21 | 1 | 2100 | Tasoitus | Boscon Uranus | 1.48.8 | 1 | kl hyv | 0 € | Paavo Reponen | |
| PX | 8.8.2020 | 1 | 3 | 2100 | Tasoitus | Pirttilän Remulus | 1.59.7 | 3 | x | 30 € | Kalevi Kupiainen | |
| LA | 12.7.2020 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Pirttilän Remulus | 1.51.2 | 7 | kl hyv x | 0 € | Kalevi Kupiainen | |
| JO | 27.9.2019 | 8 | 4 | 1640 | Ryhmä | Benito Bosco | 1.19.1a | 11 | 4,4 | 0 € | Paavo Reponen | |
| JO | 27.9.2019 | 2 | 1 | 2140 | Tasoitus | Heat Of Dynamite | 1.22.1 | 11 | x | 12,7 | 50 € | Paavo Reponen |
| JO | 17.9.2019 | 21 | 1 | 2140 | Tasoitus | Heat Of Dynamite | 1.22.8 | 1 | kl hyv | 0 € | Paavo Reponen | |
| JO | 25.8.2019 | 2 | 4 | 2140 | Ryhmä | Pink Dynamite | 1.17.0a | 3 | 6,1 | 240 € | Paavo Reponen | |
| M | 10.8.2019 | 9 | 4 | 2060 | Tasoitus | Benito Bosco | 1.18.7 | 2 | 6,5 | 500 € | Paavo Reponen | |
| M | 10.8.2019 | 2 | 3 | 2060 | Tasoitus | Pink Dynamite | 1.20.0 | 1 | x | 3,1 | 800 € | Paavo Reponen |
| LA | 15.7.2019 | 1 | 10 | 2100 | Ryhmä | Pink Dynamite | 1.19.4a | 3 | 54,9 | 300 € | Paavo Reponen | |
| PS | 5.7.2019 | 1 | 2 | 2100 | Tasoitus | Pink Dynamite | 1.21.3 | 2 | x | 200 € | Paavo Reponen |
