Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 336 € |
| 1994 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1993 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 5 | 1 | 0 | 0 | 20 | 336 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 14 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RÄ | 15.11.2002 | 6 | 6 | 2140 | Tasoitus | Rocky Runner | 1.18.1 | 1 | 99,9 | 110 € | - | |
| ES | 19.8.1999 | 10 | 2180 | Tasoitus | Royal Zodiac | 1.19.2 | 0 | 84,2 | 0 € | - | ||
| MA | 10.7.1997 | 4 | 2120 | Ryhmä | Premiere Cru E. | 1.20.1a | 4 | 2,0 | 84 € | - | ||
| MA | 8.7.1997 | 6 | 2100 | Ryhmä | Premiere Cru E. | 1.18.1a | 1 | 7,6 | 252 € | - | ||
| SV | 5.12.1994 | 1 | 2140 | Tasoitus | Candela Classic | 1.19.7 | 1 | 6,8 | 0 € | - | ||
| TO | 19.3.1994 | 7 | 2100 | Tasoitus | Legend Exchange | k | 8,9 | 0 € | - | |||
| TO | 19.3.1994 | 4 | 2120 | Tasoitus | Cornott | hpl x | 10,0 | 0 € | - | |||
| BO | 5.3.1994 | 9 | 2140 | Tasoitus | Advertising | 1.20.5 | 1 | 16,1 | 0 € | - | ||
| BO | 7.5.1993 | 7 | 2160 | Tasoitus | Tracy Bag | 1.20.6 | 8 | 11,3 | 0 € | - | ||
| BO | 7.5.1993 | 5 | 2640 | Tasoitus | Advertising | 1.23.3 | 0 | x | 20,1 | 0 € | - | |
| SV | 3.10.1991 | 3 | 2140 | Ryhmä | Gambler Too | 1.17.7a | 0 | 99,9 | 0 € | - | ||
| HM | 21.6.1991 | 6 | 1640 | Ryhmä | Rackattack | 1.16.7a | 4 | 21,2 | 0 € | - | ||
| BS | 17.5.1991 | 6 | 1640 | Ryhmä | Rackattack | 1.18.5a | 0 | x | 13,8 | 0 € | - | |
| U | 22.6.1989 | 4 | 2160 | Tasoitus | Holmskogsherren | 1.17.6 | 0 | 96,8 | 0 € | - |
