Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79 | 17 | 11 | 5 | 22 | 102 420 € |
| 2025 | 115 | 18 | 16 | 14 | 16 | 84 434 € |
| 2024 | 74 | 7 | 9 | 10 | 9 | 39 945 € |
| 2023 | 161 | 24 | 10 | 13 | 15 | 69 157 € |
| 2022 | 161 | 24 | 18 | 17 | 15 | 100 747 € |
| 2021 | 229 | 20 | 29 | 25 | 9 | 148 080 € |
| 2020 | 190 | 32 | 21 | 17 | 17 | 166 975 € |
| 2019 | 224 | 30 | 17 | 21 | 13 | 158 678 € |
| 2018 | 209 | 35 | 28 | 12 | 17 | 300 290 € |
| 2017 | 206 | 32 | 22 | 13 | 16 | 235 295 € |
| 2016 | 194 | 17 | 22 | 12 | 9 | 75 410 € |
| 2015 | 224 | 34 | 19 | 15 | 15 | 77 945 € |
| 2014 | 207 | 26 | 17 | 20 | 13 | 90 320 € |
| 2013 | 166 | 23 | 14 | 17 | 14 | 70 290 € |
| 2012 | 129 | 12 | 9 | 16 | 9 | 30 575 € |
| 2011 | 141 | 9 | 12 | 11 | 6 | 21 800 € |
| 2010 | 98 | 7 | 11 | 5 | 7 | 13 080 € |
| 2009 | 100 | 5 | 11 | 11 | 5 | 12 280 € |
| 2008 | 31 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 160 € |
| 2007 | 41 | 2 | 1 | 2 | 5 | 2 435 € |
| 2006 | 27 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 515 € |
| 2005 | 31 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 295 € |
| 2004 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 3039 | 378 | 302 | 260 | 12 | 1 809 126 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 3529 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KU | 6.9.2026 | 7 | 2 | 2160 | Tasoitus | Issakan Valo | 0 € | Antti Tupamäki | ||||
| KU | 6.9.2026 | 4 | 6 | 2120 | Tasoitus | Mutkan Reetta | 0 € | Antti Tupamäki | ||||
| J | 29.8.2026 | 10 | 11 | 2140 | Ryhmä | Pihlaiston Paroni | 1.25.5a | 9 | 61,3 | 1 000 € | Antti Tupamäki | |
| H | 26.8.2026 | 9 | 1 | 2120 | Ryhmä | Landen Iita | 1.26.6a | 2 | 2,3 | 2 000 € | Antti Tupamäki | |
| J | 20.8.2026 | 3 | 8 | 2140 | Ryhmä | Pihlaiston Paroni | 1.27.2a | 4 | 33,3 | 1 100 € | Antti Tupamäki | |
| H | 15.8.2026 | 8 | 10 | 1620 | Ryhmä | Pihlaiston Paroni | 1.27.1a | 5 | 5,5 | 400 € | Antti Tupamäki | |
| S | 13.8.2026 | 9 | 1 | 2100 | Ryhmä | Mutkan Reetta | 1.35.5a | 6 | x | 11,6 | 300 € | Antti Tupamäki |
| P | 12.8.2026 | 5 | 1 | 2120 | Tasoitus | Landen Iita | 1.26.4 | 1 | 1,8 | 3 000 € | Antti Tupamäki | |
| HR | 7.8.2026 | 5 | 7 | 2100 | Ryhmä | Pihlaiston Paroni | 1.28.6a | 6 | 2,6 | 180 € | Antti Tupamäki | |
| HR | 7.8.2026 | 1 | 6 | 2160 | Tasoitus | Mutkan Reetta | 1.34.4 | 4 | 4,5 | 300 € | Antti Tupamäki | |
| T | 2.8.2026 | 10 | 3 | 3100 | Ryhmä | Landen Iita | 1.26.5a | 4 | 16,5 | 9 400 € | Antti Tupamäki | |
| T | 2.8.2026 | 5 | 4 | 2100 | Ryhmä | Ceepra | 1.26.3a | 2 | 2,7 | 7 500 € | Antti Tupamäki | |
| T | 2.8.2026 | 3 | 9 | 1609 | Ryhmä | Landen Iita | 1.25.2a | 2 | 88,0 | 8 500 € | Antti Tupamäki | |
| T | 1.8.2026 | 10 | 12 | 2100 | Ryhmä | Landen Iita | 1.24.1a | 5 | x | 101,3 | 1 700 € | Antti Tupamäki |
| S | 21.7.2026 | 7 | 6 | 1600 | Ryhmä | Ready To Race | 1.15.1a | 9 | 18,0 | 0 € | Keijo Ahonen | |
| S | 21.7.2026 | 4 | 10 | 1600 | Ryhmä | Pihlaiston Paroni | 1.27.9a | 1 | 2,4 | 1 000 € | Antti Tupamäki | |
| S | 21.7.2026 | 1 | 4 | 2120 | Tasoitus | Mutkan Reetta | 1.36.3 | 1 | 9,0 | 1 000 € | Antti Tupamäki | |
| M | 19.7.2026 | 7 | 5 | 1609 | Ryhmä | Landen Iita | 1.25.1a | 9 | x | 54,0 | 0 € | Antti Tupamäki |
| JM | 12.7.2026 | 10 | 11 | 2100 | Ryhmä | Landen Iita | 1.26.0a | 6 | 10,4 | 550 € | Antti Tupamäki | |
| JM | 12.7.2026 | 4 | 1 | 2120 | Tasoitus | Kukkarosuon Kossi | hll | 2,8 | 0 € | Antero Tupamäki |
