Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 21 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 390 € |
| 2020 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 160 € |
| 2019 | 24 | 1 | 3 | 5 | 4 | 6 235 € |
| 2018 | 29 | 4 | 6 | 7 | 14 | 15 530 € |
| 2017 | 34 | 4 | 4 | 5 | 12 | 7 710 € |
| 2016 | 24 | 3 | 2 | 5 | 13 | 4 285 € |
| 2015 | 44 | 6 | 5 | 5 | 14 | 7 520 € |
| 2014 | 62 | 10 | 6 | 11 | 16 | 17 950 € |
| 2013 | 56 | 13 | 10 | 5 | 23 | 22 260 € |
| 2012 | 64 | 15 | 8 | 7 | 23 | 33 790 € |
| 2011 | 88 | 12 | 6 | 8 | 14 | 21 150 € |
| 2010 | 101 | 14 | 13 | 9 | 14 | 30 940 € |
| 2009 | 128 | 10 | 14 | 15 | 8 | 24 920 € |
| 2008 | 140 | 15 | 22 | 10 | 11 | 36 150 € |
| 2007 | 149 | 15 | 19 | 13 | 10 | 41 010 € |
| 2006 | 191 | 26 | 13 | 13 | 14 | 62 380 € |
| 2005 | 224 | 18 | 19 | 20 | 8 | 49 680 € |
| 2004 | 218 | 16 | 16 | 32 | 7 | 44 485 € |
| 2003 | 91 | 15 | 9 | 5 | 16 | 33 470 € |
| 2002 | 289 | 30 | 28 | 27 | 10 | 51 595 € |
| 2001 | 330 | 46 | 35 | 33 | 14 | 79 477 € |
| 2000 | 365 | 47 | 28 | 26 | 13 | 83 283 € |
| 1999 | 430 | 47 | 44 | 38 | 11 | 90 000 € |
| 1998 | 359 | 42 | 41 | 27 | 12 | 80 580 € |
| 1997 | 420 | 39 | 29 | 45 | 9 | 50 804 € |
| 1996 | 443 | 29 | 45 | 39 | 7 | 52 896 € |
| 1995 | 602 | 54 | 57 | 49 | 9 | 77 728 € |
| 1994 | 519 | 53 | 51 | 44 | 10 | 68 460 € |
| 1993 | 512 | 36 | 48 | 54 | 7 | 85 217 € |
| 1992 | 613 | 84 | 62 | 58 | 14 | 165 619 € |
| 1991 | 530 | 70 | 40 | 40 | 13 | 117 218 € |
| 1990 | 485 | 54 | 57 | 50 | 11 | 80 822 € |
| 1989 | 558 | 64 | 55 | 53 | 11 | 91 590 € |
| 1988 | 577 | 72 | 56 | 55 | 12 | 94 866 € |
| 1987 | 505 | 64 | 54 | 39 | 13 | 85 775 € |
| 1986 | 486 | 58 | 56 | 58 | 12 | 65 640 € |
| 1985 | 412 | 38 | 37 | 38 | 9 | 45 503 € |
| 1984 | 393 | 47 | 38 | 38 | 12 | 45 318 € |
| 1983 | 555 | 57 | 58 | 57 | 10 | 57 246 € |
| 1982 | 404 | 38 | 41 | 35 | 9 | 38 203 € |
| 1981 | 352 | 50 | 41 | 17 | 14 | 33 772 € |
| 1980 | 205 | 33 | 17 | 22 | 16 | 15 215 € |
| 1979 | 54 | 3 | 7 | 5 | 6 | 3 173 € |
| 1978 | 93 | 7 | 11 | 11 | 8 | 2 721 € |
| 1977 | 34 | 1 | 5 | 2 | 3 | 756 € |
| 1976 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 12222 | 1369 | 1218 | 1137 | 11 | 2 126 492 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 11231 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K | 20.12.2021 | 2 | 3 | 2100 | Ryhmä | Blue May | hpl | 58,1 | 0 € | Lauri Turunen | ||
| JO | 25.11.2021 | 6 | 5 | 1640 | Ryhmä | Blue May | 1.15.7a | 4 | 13,1 | 200 € | Lauri Turunen | |
| K | 16.11.2021 | 8 | 10 | 2100 | Ryhmä | Blue May | 1.16.5a | hlo 7 | 45,0 | 0 € | Lauri Turunen | |
| JO | 4.10.2021 | 9 | 11 | 2140 | Ryhmä | Blue May | 1.17.5a | 7 | 27,5 | 0 € | Lauri Turunen | |
| K | 19.9.2021 | 5 | 11 | 2100 | Ryhmä | MAS Cara | 1.19.9a | 8 | 13,1 | 50 € | Jarmo Vilkki | |
| JO | 30.8.2021 | 7 | 10 | 2140 | Ryhmä | Happy Boost | 1.16.5a | 6 | 76,8 | 100 € | Timo Virtanen | |
| JO | 30.8.2021 | 3 | 11 | 2140 | Ryhmä | Blue May | 1.17.1a | 6 | 15,7 | 50 € | Lauri Turunen | |
| LA | 22.7.2021 | 8 | 3 | 2100 | Ryhmä | Blue May | P | 0 € | Lauri Turunen | |||
| LA | 22.7.2021 | 7 | 4 | 3100 | Tasoitus | Happy Boost | 1.19.3 | 4 | 73,6 | 240 € | Timo Virtanen | |
| LA | 9.7.2021 | 6 | 10 | 2100 | Ryhmä | Blue May | 1.14.8a | 5 | 66,9 | 100 € | Lauri Turunen | |
| JO | 5.7.2021 | 10 | 4 | 2160 | Tasoitus | Happy Boost | 1.17.7 | 9 | 51,1 | 0 € | Timo Virtanen | |
| JO | 5.7.2021 | 4 | 1 | 2140 | Ryhmä | Blue May | 1.16.2a | 5 | 54,8 | 100 € | Lauri Turunen | |
| LA | 24.6.2021 | 1 | 11 | 2100 | Ryhmä | Happy Boost | 1.18.5a | 6 | 39,8 | 100 € | Timo Virtanen | |
| JO | 6.6.2021 | 10 | 5 | 2140 | Ryhmä | Happy Boost | 1.19.4a | 10 | x | 9,9 | 0 € | Timo Virtanen |
| JO | 6.6.2021 | 9 | 4 | 2140 | Ryhmä | Free From Fines | 1.16.4a | 4 | 39,5 | 200 € | Tapio Laakkonen | |
| K | 13.5.2021 | 10 | 6 | 2100 | Ryhmä | Happy Boost | hpl | 6,4 | 0 € | Timo Virtanen | ||
| JO | 1.5.2021 | 10 | 7 | 1640 | Ryhmä | Happy Boost | 1.16.5a | 2 | 6,4 | 400 € | Timo Virtanen | |
| JO | 1.5.2021 | 9 | 9 | 2140 | Ryhmä | Tazer | 1.17.0a | 8 | 5,3 | 0 € | Ilmari Kettunen | |
| JO | 1.5.2021 | 7 | 5 | 2140 | Ryhmä | Blue May | 1.20.6a | 9 | 23,7 | 0 € | Lauri Turunen | |
| LA | 18.4.2021 | 10 | 6 | 2100 | Tasoitus | Happy Boost | 1.20.0 | 1 | 4,5 | 800 € | Timo Virtanen |
