Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 35 | 1 | 5 | 6 | 3 | 9 335 € |
| 2025 | 53 | 3 | 6 | 5 | 6 | 15 040 € |
| 2024 | 79 | 6 | 7 | 6 | 8 | 45 330 € |
| 2023 | 107 | 18 | 5 | 12 | 17 | 88 460 € |
| 2022 | 91 | 8 | 16 | 9 | 9 | 43 947 € |
| 2021 | 108 | 13 | 18 | 7 | 12 | 56 335 € |
| 2020 | 75 | 9 | 11 | 12 | 12 | 28 100 € |
| 2019 | 84 | 16 | 7 | 11 | 19 | 46 305 € |
| 2018 | 165 | 18 | 18 | 11 | 11 | 51 580 € |
| 2017 | 249 | 25 | 20 | 21 | 10 | 50 455 € |
| 2016 | 233 | 15 | 16 | 26 | 6 | 39 835 € |
| 2015 | 139 | 16 | 12 | 15 | 12 | 34 550 € |
| 2014 | 196 | 21 | 17 | 17 | 11 | 33 060 € |
| 2013 | 332 | 15 | 43 | 32 | 5 | 74 450 € |
| 2012 | 340 | 38 | 28 | 39 | 11 | 91 820 € |
| 2011 | 271 | 23 | 25 | 30 | 8 | 46 171 € |
| 2010 | 236 | 15 | 25 | 25 | 6 | 29 780 € |
| 2009 | 279 | 25 | 25 | 23 | 9 | 50 990 € |
| 2008 | 211 | 14 | 24 | 22 | 7 | 45 745 € |
| 2007 | 98 | 8 | 10 | 15 | 8 | 21 330 € |
| 2006 | 99 | 10 | 12 | 12 | 10 | 26 645 € |
| 2005 | 65 | 6 | 2 | 5 | 9 | 13 295 € |
| 2004 | 111 | 10 | 13 | 8 | 9 | 17 964 € |
| 2003 | 77 | 6 | 9 | 6 | 8 | 13 244 € |
| 2002 | 67 | 4 | 2 | 7 | 6 | 5 962 € |
| 2001 | 50 | 3 | 5 | 9 | 6 | 7 989 € |
| 2000 | 39 | 4 | 5 | 6 | 10 | 5 567 € |
| 1999 | 21 | 2 | 4 | 0 | 10 | 4 641 € |
| 1998 | 21 | 2 | 1 | 1 | 10 | 1 295 € |
| 1997 | 19 | 2 | 2 | 4 | 11 | 2 623 € |
| 1996 | 42 | 7 | 9 | 1 | 17 | 10 087 € |
| 1995 | 44 | 6 | 9 | 6 | 14 | 3 843 € |
| 1994 | 8 | 1 | 0 | 0 | 13 | 361 € |
| 1993 | 18 | 1 | 1 | 2 | 6 | 840 € |
| 1992 | 6 | 1 | 0 | 0 | 17 | 185 € |
| Yhteensä | 4068 | 372 | 412 | 411 | 9 | 1 017 159 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 4567 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 30.8.2026 | 9 | 2 | 2160 | Tasoitus | Nanet's Rose | 1.16.7 | 5 | 38,1 | 80 € | Markus Dahlström | |
| JO | 30.8.2026 | 7 | 8 | 1640 | Ryhmä | Club Nord Aurora | hpl | 29,8 | 0 € | Markus Dahlström | ||
| JO | 18.8.2026 | 21 | 1 | 2180 | Tasoitus | Silkka Tuuri | 1.38.9 | 4 | kl hyv | 0 € | Markus Dahlström | |
| JO | 18.8.2026 | 4 | 9 | 2140 | Ryhmä | Nanet's Rose | 1.17.6a | 7 | 8,7 | 50 € | Markus Dahlström | |
| SN | 8.8.2026 | 6 | 4 | 2040 | Tasoitus | Club Nord Aurora | 1.16.2 | 3 | 3,6 | 300 € | Markus Dahlström | |
| SN | 8.8.2026 | 2 | 1 | 2100 | Tasoitus | Ontier | 1.39.0 | 6 | 10,9 | 165 € | Markus Dahlström | |
| M | 7.7.2026 | 9 | 8 | 1600 | Ryhmä | Nanet's Rose | 1.14.4a | hlo 5 | 25,0 | 0 € | Markus Dahlström | |
| LI | 23.6.2026 | 1 | 1 | 2180 | Tasoitus | Ontier | P | 0 € | Markus Dahlström | |||
| KU | 22.6.2026 | 9 | 12 | 2100 | Ryhmä | Nanet's Rose | P | 0 € | Markus Dahlström | |||
| K | 18.6.2026 | 8 | 5 | 2100 | Ryhmä | Club Nord Aurora | 1.15.6a | 9 | 4,3 | 0 € | Markus Dahlström | |
| LA | 8.6.2026 | 5 | 1 | 1609 | Ryhmä | Club Nord Aurora | 1.12.8a | 2 | 8,2 | 1 000 € | Markus Dahlström | |
| LA | 8.6.2026 | 4 | 2 | 2100 | Ryhmä | Nanet's Rose | 1.15.8a | 6 | 11,7 | 0 € | Markus Dahlström | |
| JO | 15.5.2026 | 9 | 6 | 2140 | Ryhmä | Nanet's Rose | 1.18.3a | 1 | 2,6 | 1 000 € | Markus Dahlström | |
| JO | 1.5.2026 | 2 | 2 | 2160 | Tasoitus | Ontier | 1.38.3 | 7 | x | 39,8 | 50 € | Markus Dahlström |
| LA | 5.4.2026 | 7 | 2 | 2100 | Ryhmä | Club Nord Aurora | k | 3,9 | 0 € | Markus Dahlström | ||
| K | 14.3.2026 | 2 | 10 | 2120 | Tasoitus | Nanet's Rose | k x | 40,8 | 0 € | Markus Dahlström | ||
| K | 14.3.2026 | 1 | 2 | 2140 | Tasoitus | Omenia | k x | 75,6 | 0 € | Markus Dahlström | ||
| H | 11.3.2026 | 9 | 3 | 2120 | Ryhmä | Club Nord Aurora | P | 0 € | Markus Dahlström | |||
| K | 3.3.2026 | 5 | 2 | 2120 | Tasoitus | Omenia | 1.30.8 | 6 | x | 34,0 | 0 € | Markus Dahlström |
| K | 3.3.2026 | 1 | 2 | 2100 | Tasoitus | Ontier | hpl | 41,5 | 0 € | Markus Dahlström |
