Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 € |
| 2023 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 200 € |
| 2019 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 397 € |
| 2015 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 500 € |
| 2014 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 500 € |
| 2011 | 7 | 1 | 0 | 2 | 14 | 55 920 € |
| 2010 | 8 | 1 | 1 | 0 | 13 | 0 € |
| 2009 | 13 | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 € |
| 2008 | 11 | 2 | 0 | 3 | 18 | 57 570 € |
| 2006 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 € |
| Yhteensä | 52 | 5 | 5 | 7 | 10 | 137 787 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 53 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VN | 27.11.2025 | 2 | 2 | 2200 | Tasoitus | Kenzo Benois | m1.14.6 | 8 | 17,0 | 0 € | Antti Ojanperä | |
| VN | 20.1.2025 | 6 | 6 | 2100 | Ryhmä | Lorie De La Prade | 1.13.8a | 8 | 61,0 | 0 € | - | |
| VN | 8.12.2024 | 1 | 1 | 2100 | Ryhmä | Lorie De La Prade | 1.12.6a | 5 | 31,0 | 2 000 € | - | |
| VN | 16.11.2023 | 6 | 8 | 2175 | Tasoitus | Kate Baldwin | m1.13.8 | 7 | 460 € | Henk Grift | ||
| EN | 21.10.2023 | 1 | 7 | 2150 | Ryhmä | Kate Baldwin | 1.14.4a | 4 | 4 240 € | Henk Grift | ||
| FR | 25.9.2023 | 1 | 2 | 2750 | Tasoitus | Kate Baldwin | m1.14.8 | 2 | 7 500 € | Henk Grift | ||
| FR | 9.3.2019 | 3 | 0 | 2825 | Tasoitus | Glen Ord Superb | 1.15.4 | 7 | 9,0 | 290 € | - | |
| VN | 27.1.2019 | 5 | 0 | 2700 | Tasoitus | Billie de Montfort | 305,3 | 0 € | Sebastien Guarato | |||
| VN | 13.1.2019 | 5 | 0 | 2850 | Tasoitus | Billie de Montfort | 1.13.5 | 7 | 73,3 | 107 € | Sebastien Guarato | |
| FR | 27.7.2015 | 5 | 0 | 2850 | Tasoitus | Mr Looba Looba | 1.16.8 | 5 | 15,4 | 1 500 € | - | |
| VN | 12.1.2015 | 2 | 0 | 2700 | Tasoitus | Buck Boko | 1.14.3 | 9 | 79,6 | 0 € | - | |
| FR | 14.9.2014 | 4 | 0 | 2850 | Tasoitus | Orderly | 2 | 7 500 € | - | |||
| VN | 27.5.2011 | 1 | 5 | 2100 | Ryhmä | Nina De Gesvres | 1.13.3a | 6 | 12,0 | 1 800 € | Guy Verva | |
| FR | 4.5.2011 | 3 | 0 | 3275 | Tasoitus | Nina De Gesvres | 1.16.2 | 4 | 12,0 | 6 000 € | Guy Verva | |
| ÅB | 16.4.2011 | 2 | 5 | 2140 | Ryhmä | Nina De Gesvres | 1.13.0a | 1 | 22 020 € | Guy Verva | ||
| CL | 12.3.2011 | 5 | 0 | 2800 | Tasoitus | Nina De Gesvres | 3 | 5,0 | 5 200 € | Guy Verva | ||
| VN | 24.2.2011 | 1 | 0 | 2100 | Ryhmä | Nina De Gesvres | 1.12.8a | 4 | 3,4 | 6 600 € | Guy Verva | |
| VN | 6.2.2011 | 5 | 0 | 2700 | Tasoitus | Nina De Gesvres | 1.13.2 | 3 | 5,0 | 14 300 € | Guy Verva | |
| VN | 29.1.2011 | 4 | 0 | 2100 | Ryhmä | Nina De Gesvres | 8,5 | 0 € | Guy Verva | |||
| FR | 19.6.2010 | 5 | 5 | 2200 | Ryhmä | Oliver Day | 1.15.4a | 9 | 0 € | Seppo Markkula |
