Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 480 € |
| 2025 | 20 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 080 € |
| 2024 | 28 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 663 € |
| 2023 | 24 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 917 € |
| 2022 | 27 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 310 € |
| 2021 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 460 € |
| 2020 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 290 € |
| 2019 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 620 € |
| 2018 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 400 € |
| Yhteensä | 145 | 1 | 4 | 11 | 1 | 12 220 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2012 | 3 | 1 | 0 | 0 | 33 | 132 € |
| 2011 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 84 € |
| 2010 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 € |
| 2009 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2008 | 9 | 2 | 1 | 1 | 22 | 255 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 € |
| Yhteensä | 31 | 3 | 1 | 2 | 10 | 501 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 190 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TO | 4.8.2026 | 4 | 7 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.16.2a | 7 | 25,0 | 0 € | Juho Oikarainen | |
| TO | 25.7.2026 | 7 | 7 | 2100 | Tasoitus | Margerid Visa | P | 0 € | Toni Onkamo | |||
| RO | 13.7.2026 | 7 | 12 | 2600 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | k | 110,6 | 0 € | Juho Oikarainen | ||
| RO | 13.7.2026 | 6 | 10 | 1600 | Ryhmä | Margerid Visa | 1.13.8a | 6 | 64,8 | 0 € | Toni Onkamo | |
| KE | 4.7.2026 | 2 | 4 | 2080 | Tasoitus | Marvelli | 1.41.7 | 6 | x | 26,5 | 180 € | Rainer Oikarainen |
| SO | 27.6.2026 | 2 | 3 | 2080 | Tasoitus | Jyrähdys | hpl | 12,1 | 0 € | Suli Pahkamäki | ||
| TO | 16.6.2026 | 21 | 2 | 2160 | Tasoitus | Jyrähdys | 1.36.4 | 9 | kl hyv x | 0 € | Suli Pahkamäki | |
| TO | 7.6.2026 | 6 | 1 | 2100 | Tasoitus | Jyrähdys | hll | 80,4 | 0 € | Suli Pahkamäki | ||
| TO | 7.6.2026 | 4 | 10 | 2100 | Ryhmä | Margerid Visa | 1.16.1a | 5 | 25,0 | 100 € | Toni Onkamo | |
| TO | 16.5.2026 | 6 | 2 | 1609 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.14.2a | 5 | 41,6 | 100 € | Juho Oikarainen | |
| TO | 11.5.2026 | 3 | 3 | 2160 | Tasoitus | Marvelli | hll | 52,8 | 0 € | Rainer Oikarainen | ||
| TO | 19.4.2026 | 5 | 12 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.17.6a | 11 | 59,5 | 0 € | Juho Oikarainen | |
| TO | 19.4.2026 | 2 | 2 | 2160 | Tasoitus | Marvelli | hll | 43,6 | 0 € | Rainer Oikarainen | ||
| RO | 6.4.2026 | 2 | 9 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | k | 35,4 | 0 € | Juho Oikarainen | ||
| RO | 6.4.2026 | 1 | 3 | 2100 | Tasoitus | Marvelli | 1.39.5 | 5 | 28,2 | 100 € | Rainer Oikarainen | |
| RO | 21.9.2025 | 3 | 10 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.15.9a | 10 | 46,6 | 0 € | Juho Oikarainen | |
| TO | 7.9.2025 | 10 | 1 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.14.2a | 6 | 34,7 | 0 € | Juho Oikarainen | |
| TO | 22.8.2025 | 6 | 3 | 2100 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.14.9a | 4 | 66,7 | 200 € | Juho Oikarainen | |
| Y | 16.8.2025 | 11 | 3 | 1600 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.14.6a | 8 | 79,1 | 0 € | Juho Oikarainen | |
| Y | 15.8.2025 | 7 | 7 | 1600 | Ryhmä | Ypäjä Lamborghini | 1.14.8a | 8 | 146,0 | 0 € | Juho Oikarainen |
