Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 0 | 5 | 3 | 0 | 5 495 € |
| 2025 | 12 | 2 | 3 | 0 | 17 | 5 270 € |
| 2024 | 19 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 060 € |
| 2023 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250 € |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 300 € |
| 2021 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 € |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 € |
| 2019 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 600 € |
| 2018 | 18 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 250 € |
| 2017 | 24 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 070 € |
| 2016 | 21 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 525 € |
| 2015 | 30 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 625 € |
| 2014 | 31 | 1 | 3 | 4 | 3 | 2 790 € |
| 2013 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 € |
| Yhteensä | 201 | 8 | 13 | 16 | 4 | 25 375 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 2 | 1 | 1 | 0 | 50 | 150 € |
| 2014 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 150 € |
| 2013 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2012 | 27 | 2 | 4 | 4 | 7 | 626 € |
| 2011 | 33 | 3 | 4 | 6 | 9 | 921 € |
| 2010 | 21 | 5 | 4 | 3 | 24 | 825 € |
| 2009 | 22 | 4 | 4 | 2 | 18 | 834 € |
| 2008 | 12 | 0 | 4 | 1 | 0 | 250 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 121 | 15 | 22 | 16 | 12 | 3 756 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 348 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 1.9.2026 | 6 | 2 | 3100 | Tasoitus | Victory S | 1.17.6 | 2 | 21,2 | 600 € | Anu Penttilä | |
| LP | 23.8.2026 | 10 | 8 | 2120 | Tasoitus | Vici Kemp | 1.19.9 | 8 | 40,9 | 80 € | Mia Rajala | |
| LP | 23.8.2026 | 8 | 3 | 2160 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | 1.33.9 | 4 | x | 38,1 | 240 € | Heli Penttilä |
| LP | 23.8.2026 | 6 | 2 | 2140 | Tasoitus | Snapander | 1.29.7 | 5 | x | 131,2 | 250 € | Erkki Mäkipelkola |
| LP | 23.8.2026 | 2 | 9 | 2120 | Tasoitus | Perfect Face | 1.23.8 | 6 | 86,0 | 80 € | Kaisa Anttolainen | |
| RO | 19.8.2026 | 5 | 2 | 3120 | Tasoitus | Victory S | 1.16.6 | 3 | 138,7 | 900 € | Anu Penttilä | |
| S | 13.8.2026 | 8 | 3 | 2120 | Tasoitus | Victory S | 1.15.8 | 8 | 143,4 | 100 € | Anu Penttilä | |
| Y | 8.8.2026 | 1 | 2 | 2100 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | 1.35.0 | 6 | 38,7 | 150 € | Heli Penttilä | |
| HR | 7.8.2026 | 6 | 11 | 2100 | Ryhmä | Victory S | 1.16.0a | 7 | x | 69,9 | 0 € | Anu Penttilä |
| PI | 30.7.2026 | 5 | 2 | 2100 | Tasoitus | Victory S | 1.16.9 | 3 | 85,5 | 210 € | Anu Penttilä | |
| HR | 26.7.2026 | 7 | 11 | 2100 | Ryhmä | Victory S | 1.18.6a | 8 | 66,1 | 0 € | Anu Penttilä | |
| KL | 18.7.2026 | 7 | 3 | 2060 | Tasoitus | Victory S | 1.16.7 | 2 | 42,5 | 500 € | Anu Penttilä | |
| KL | 18.7.2026 | 4 | 2 | 2100 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | hpl | 8,4 | 0 € | Heli Penttilä | ||
| HL | 5.7.2026 | 9 | 1 | 2140 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | 1.34.1 | 2 | 5,6 | 560 € | Heli Penttilä | |
| Y | 26.6.2026 | 9 | 3 | 2120 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | 1.34.6 | 3 | 4,3 | 300 € | Heli Penttilä | |
| KA | 21.6.2026 | 6 | 2 | 2060 | Tasoitus | Snapander | 1.31.9 | 9 | x | 31,0 | 0 € | Erkki Mäkipelkola |
| KA | 21.6.2026 | 1 | 1 | 2080 | Tasoitus | Perfect Face | 1.23.4 | 6 | 52,7 | 50 € | Kaisa Anttolainen | |
| KO | 14.6.2026 | 2 | 1 | 2160 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | 1.35.6 | 2 | 32,8 | 595 € | Heli Penttilä | |
| S | 5.6.2026 | 2 | 2 | 2140 | Tasoitus | Ainutlaatuinen | 1.35.4 | 2 | 20,1 | 750 € | Heli Penttilä | |
| S | 5.6.2026 | 1 | 2 | 2100 | Tasoitus | Perfect Face | 1.20.4 | 10 | 67,3 | 0 € | Kaisa Anttolainen |
