Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 690 € |
| 2025 | 20 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 870 € |
| 2024 | 18 | 2 | 0 | 3 | 11 | 2 320 € |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 210 € |
| 2022 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 930 € |
| 2021 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 000 € |
| 2020 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 585 € |
| 2019 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 560 € |
| 2018 | 21 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 350 € |
| 2017 | 21 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 640 € |
| 2016 | 14 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 610 € |
| 2015 | 24 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 205 € |
| 2014 | 20 | 0 | 1 | 2 | 0 | 825 € |
| 2013 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 630 € |
| 2012 | 19 | 2 | 1 | 1 | 11 | 2 400 € |
| 2011 | 23 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 400 € |
| 2010 | 25 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 690 € |
| 2009 | 54 | 1 | 3 | 5 | 2 | 3 670 € |
| 2008 | 49 | 0 | 4 | 2 | 0 | 4 840 € |
| 2007 | 54 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 280 € |
| 2006 | 41 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 230 € |
| 2005 | 42 | 1 | 5 | 1 | 2 | 4 910 € |
| 2004 | 55 | 3 | 4 | 6 | 5 | 5 145 € |
| 2003 | 32 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 330 € |
| 2002 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 195 € |
| 2001 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 218 € |
| 2000 | 10 | 1 | 1 | 1 | 10 | 807 € |
| 1999 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 1995 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 614 | 16 | 37 | 42 | 3 | 49 590 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 703 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J | 20.8.2026 | 1 | 7 | 2160 | Tasoitus | Oh My Luxi | 1.18.0 | 7 | 37,9 | 120 € | Jenna Säisä | |
| VI | 14.8.2026 | 5 | 2 | 1640 | Ryhmä | Oh My Luxi | 1.15.9a | 3 | 8,9 | 240 € | Jenna Säisä | |
| JM | 12.7.2026 | 5 | 2 | 2120 | Tasoitus | Tulipiirto | 1.28.6 | 6 | x | 38,4 | 150 € | Aimo Vuorisalo |
| JM | 12.7.2026 | 4 | 4 | 2120 | Tasoitus | Rilon Reetu | P | 0 € | Aimo Vuorisalo | |||
| JM | 11.7.2026 | 4 | 1 | 2120 | Tasoitus | Rilon Reetu | 1.36.2 | 8 | x | 8,8 | 120 € | Aimo Vuorisalo |
| SU | 9.7.2026 | 7 | 5 | 2100 | Tasoitus | Virillo | hpl | 28,4 | 0 € | Aimo Vuorisalo | ||
| PH | 13.6.2026 | 9 | 3 | 2000 | Tasoitus | Virillo | 1.36.9 | 4 | x | 60 € | Aimo Vuorisalo | |
| T | 9.6.2026 | 3 | 2 | 2120 | Tasoitus | Rodrikes | hll | 17,9 | 0 € | Aimo Vuorisalo | ||
| PK | 23.5.2026 | 6 | 2 | 2020 | Tasoitus | Raw Wurst | P | 0 € | Ari Jyväsjärvi | |||
| PK | 23.5.2026 | 5 | 1 | 2000 | Tasoitus | Virillo | 1.38.3 | hlo 2 | 0 € | Aimo Vuorisalo | ||
| M | 22.3.2026 | 10 | 12 | 2100 | Ryhmä | Xena Dell | 1.18.4a | 8 | 129,3 | 0 € | Pentti Pääkkönen | |
| KU | 5.10.2025 | 3 | 2 | 2120 | Tasoitus | Tik Tok | 1.34.0 | 4 | x | 5,2 | 160 € | Aimo Vuorisalo |
| T | 27.9.2025 | 2 | 2 | 2120 | Tasoitus | Tik Tok | 1.34.2 | 5 | 15,0 | 150 € | Aimo Vuorisalo | |
| PX | 6.9.2025 | 2 | 1 | 2020 | Tasoitus | Tik Tok | 1.37.1 | 2 | 150 € | Aimo Vuorisalo | ||
| VI | 17.8.2025 | 6 | 9 | 1640 | Ryhmä | One Step Beyond S | 1.17.1a | hlo 6 | 39,9 | 0 € | Kimmo Taipale | |
| PH | 9.8.2025 | 3 | 2 | 2020 | Tasoitus | Rilon Reetu | 1.37.2 | 2 | x | 100 € | Aimo Vuorisalo | |
| PH | 9.8.2025 | 2 | 3 | 2000 | Tasoitus | BWT Jaime | 1.30.2 | 8 | x | 0 € | Rebekka Vertainen | |
| PH | 9.8.2025 | 1 | 1 | 2020 | Tasoitus | Tik Tok | 1.41.8 | 2 | 100 € | Aimo Vuorisalo | ||
| JO | 4.8.2025 | 7 | 11 | 1640 | Ryhmä | Queasy Du Point | 1.15.1a | 11 | x | 168,9 | 50 € | Risto Rouhiainen |
| HS | 30.7.2025 | 3 | 4 | 2060 | Tasoitus | Rilon Reetu | 1.35.4 | 2 | x | 13,0 | 350 € | Aimo Vuorisalo |
