Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 260 | 19 | 24 | 20 | 7 | 63 474 € |
| 2025 | 407 | 26 | 34 | 40 | 6 | 104 257 € |
| 2024 | 415 | 19 | 40 | 53 | 5 | 111 766 € |
| 2023 | 364 | 21 | 27 | 42 | 6 | 104 680 € |
| 2022 | 324 | 21 | 28 | 26 | 6 | 76 470 € |
| 2021 | 282 | 20 | 21 | 31 | 7 | 60 615 € |
| 2020 | 203 | 14 | 18 | 19 | 7 | 43 745 € |
| 2019 | 286 | 16 | 22 | 33 | 6 | 61 925 € |
| 2018 | 248 | 17 | 21 | 25 | 7 | 44 610 € |
| 2017 | 257 | 12 | 13 | 23 | 5 | 37 575 € |
| 2016 | 324 | 22 | 35 | 32 | 7 | 73 467 € |
| 2015 | 233 | 19 | 24 | 25 | 8 | 77 075 € |
| 2014 | 210 | 19 | 23 | 25 | 9 | 41 660 € |
| 2013 | 77 | 3 | 6 | 6 | 4 | 8 860 € |
| 2012 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 310 € |
| Yhteensä | 3913 | 248 | 336 | 400 | 6 | 910 489 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 4429 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T | 5.9.2026 | 8 | 6 | 2120 | Tasoitus | Isosalon Ihana | 0 € | Sanna Päivike | ||||
| T | 5.9.2026 | 7 | 4 | 2100 | Tasoitus | Rehab | 0 € | Anne Talonen-Levula | ||||
| T | 5.9.2026 | 6 | 7 | 2100 | Ryhmä | Nautica | 0 € | Anniina Lindfors | ||||
| T | 5.9.2026 | 1 | 6 | 2100 | Ryhmä | Isosalon Iisi | 0 € | Sanna Päivike | ||||
| TK | 3.9.2026 | 6 | 10 | 2100 | Ryhmä | Kirill | P | 0 € | Jere Kiveinen | |||
| TK | 3.9.2026 | 3 | 6 | 2100 | Ryhmä | Macchiato Sisu | 0 € | Kari Toivanen | ||||
| TK | 3.9.2026 | 2 | 2 | 2100 | Tasoitus | Ainutoikea | 0 € | Sebastian Långström | ||||
| TK | 3.9.2026 | 1 | 1 | 2120 | Tasoitus | Calla Lemon Hard | 0 € | Sebastian Långström | ||||
| H | 2.9.2026 | 9 | 7 | 2120 | Ryhmä | Ramonez Nimbus | P | 0 € | Niina Tapani | |||
| H | 2.9.2026 | 5 | 10 | 2120 | Ryhmä | Tuulen Viljo | 1.26.9a | 3 | 2,9 | 600 € | Petteri Himmelroos | |
| T | 27.8.2026 | 10 | 1 | 2140 | Tasoitus | Isosalon Ihana | 1.29.8 | 15 | 47,6 | 0 € | Sanna Päivike | |
| F | 24.8.2026 | 9 | 6 | 2140 | Ryhmä | Honey Crown | 1.17.2a | 9 | 69,1 | 0 € | Kyösti Blomerus | |
| F | 24.8.2026 | 6 | 2 | 2160 | Tasoitus | Tuulen Viljo | 1.26.7 | 3 | 3,8 | 600 € | Petteri Himmelroos | |
| F | 24.8.2026 | 4 | 4 | 2140 | Ryhmä | Casino Vegas | 1.17.5a | 6 | 43,5 | 0 € | Niina Tapani | |
| F | 24.8.2026 | 1 | 2 | 2180 | Tasoitus | Nauriskydön Origon | hpl | 16,1 | 0 € | Minna Rampa | ||
| TK | 17.8.2026 | 21 | 3 | 2100 | Tasoitus | Boom To The Moon | hpl | 0 € | Peppi Paakkonen | |||
| TK | 17.8.2026 | 9 | 10 | 2100 | Ryhmä | Erna's Prince | 1.14.8a | hlo 9 | 37,9 | 0 € | Mika Rantala | |
| TK | 17.8.2026 | 8 | 7 | 1609 | Ryhmä | Princess Stahl | hpl | 83,1 | 0 € | Minna Rampa | ||
| TK | 17.8.2026 | 6 | 2 | 2100 | Ryhmä | Macchiato Sisu | hpl | 48,2 | 0 € | Kari Toivanen | ||
| TK | 17.8.2026 | 5 | 1 | 2140 | Tasoitus | Rälläkkä | 1.30.7 | 4 | 4,9 | 200 € | Reijo Oksanen |
