Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2023 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2022 | 21 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 710 € |
| 2021 | 33 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 590 € |
| 2020 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 440 € |
| 2012 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 € |
| 2011 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 320 € |
| 2010 | 16 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 260 € |
| 2009 | 39 | 1 | 3 | 6 | 3 | 6 200 € |
| 2008 | 34 | 5 | 0 | 6 | 15 | 7 000 € |
| 2007 | 43 | 3 | 3 | 3 | 7 | 5 165 € |
| 2006 | 27 | 6 | 1 | 1 | 22 | 4 200 € |
| 2005 | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 165 € |
| 2004 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 85 € |
| 2003 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 490 € |
| 2002 | 4 | 1 | 0 | 1 | 25 | 475 € |
| 1998 | 10 | 2 | 2 | 0 | 20 | 925 € |
| 1997 | 6 | 2 | 0 | 1 | 33 | 630 € |
| 1994 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1993 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1992 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 € |
| 1989 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1987 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1986 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 € |
| 1985 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1984 | 38 | 0 | 0 | 4 | 0 | 672 € |
| 1983 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 176 € |
| Yhteensä | 361 | 21 | 15 | 27 | 6 | 34 806 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 384 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S | 21.7.2026 | 9 | 4 | 1600 | Ryhmä | Solamente | 1.16.6a | 6 | x | 4,0 | 100 € | Monica Kolppanen |
| HR | 23.7.2023 | 6 | 3 | 1609 | Ryhmä | Conrads Explosiv | 1.16.0a | 11 | x | 86,5 | 0 € | Monica Kolppanen |
| O | 17.7.2023 | 3 | 8 | 2120 | Ryhmä | Conrads Kickoff | 1.16.6a | 10 | 12,2 | 0 € | Monica Kolppanen | |
| KT | 7.7.2023 | 11 | 8 | 1620 | Tasoitus | Conrads Explosiv | 1.15.7 | 10 | 112,9 | 0 € | Monica Kolppanen | |
| S | 31.10.2022 | 4 | 1 | 2100 | Ryhmä | Conrads Explosiv | 1.17.8a | 9 | 71,4 | 0 € | Monica Kolppanen | |
| S | 5.9.2022 | 5 | 9 | 2100 | Ryhmä | M.T.On the Heels | 1.16.8a | 11 | 105,6 | 0 € | Greger Holmbäck | |
| S | 5.9.2022 | 4 | 12 | 2100 | Ryhmä | Conrads Explosiv | 1.16.3a | 10 | 79,5 | 0 € | Monica Kolppanen | |
| KT | 22.8.2022 | 8 | 3 | 2100 | Ryhmä | M.T.On the Heels | 1.18.4a | 9 | 11,1 | 0 € | Greger Holmbäck | |
| KT | 22.8.2022 | 7 | 3 | 2120 | Tasoitus | Conrads Explosiv | 1.19.0 | 11 | 26,4 | 0 € | Monica Kolppanen | |
| TO | 8.8.2022 | 8 | 4 | 2100 | Ryhmä | Conrads Kickoff | 1.16.0a | 1 | 9,2 | 1 500 € | Monica Kolppanen | |
| O | 18.7.2022 | 4 | 3 | 1620 | Ryhmä | Conrads Explosiv | hpl | 25,2 | 0 € | Monica Kolppanen | ||
| HR | 15.7.2022 | 9 | 8 | 2100 | Tasoitus | M.T.On the Heels | P | 0 € | Greger Holmbäck | |||
| KJ | 10.7.2022 | 6 | 5 | 2140 | Ryhmä | Conrads Explosiv | hpl | 21,7 | 0 € | Monica Kolppanen | ||
| T | 28.6.2022 | 8 | 6 | 1600 | Ryhmä | Conrads Explosiv | 1.14.4a | 9 | 116,2 | 0 € | Monica Kolppanen | |
| T | 28.6.2022 | 7 | 4 | 2100 | Ryhmä | M.T.On the Heels | 1.15.5a | 5 | 131,6 | 100 € | Greger Holmbäck | |
| KJ | 19.6.2022 | 9 | 3 | 2140 | Ryhmä | M.T.On the Heels | 1.18.0a | 5 | 87,4 | 80 € | Greger Holmbäck | |
| KJ | 19.6.2022 | 6 | 3 | 2140 | Ryhmä | Conrads Kickoff | 1.17.1a | 4 | 18,1 | 300 € | Monica Kolppanen | |
| Y | 26.5.2022 | 7 | 6 | 2100 | Ryhmä | Conrads Kickoff | 1.17.7a | 5 | x | 41,2 | 150 € | Monica Kolppanen |
| Y | 26.5.2022 | 4 | 1 | 1600 | Ryhmä | M.T.On the Heels | 1.15.4a | 4 | 58,2 | 200 € | Greger Holmbäck | |
| HR | 12.5.2022 | 5 | 11 | 2100 | Ryhmä | M.T.On the Heels | 1.19.5a | 5 | 55,1 | 80 € | Greger Holmbäck |
