Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 245 € |
| 2025 | 25 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 755 € |
| 2024 | 13 | 2 | 2 | 0 | 15 | 3 620 € |
| 2023 | 18 | 3 | 0 | 3 | 17 | 3 800 € |
| 2022 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 610 € |
| 2021 | 22 | 2 | 1 | 2 | 9 | 5 820 € |
| 2020 | 25 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 185 € |
| 2019 | 8 | 1 | 0 | 0 | 13 | 1 020 € |
| Yhteensä | 143 | 10 | 6 | 8 | 7 | 23 055 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 110 € |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 € |
| 2019 | 6 | 1 | 1 | 0 | 17 | 200 € |
| 2018 | 23 | 5 | 4 | 0 | 22 | 915 € |
| 2017 | 56 | 4 | 12 | 7 | 7 | 1 811 € |
| 2016 | 37 | 5 | 8 | 4 | 14 | 1 293 € |
| 2015 | 11 | 2 | 3 | 0 | 18 | 390 € |
| 2014 | 23 | 0 | 3 | 3 | 0 | 324 € |
| 2013 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 46 € |
| 2012 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
| 2011 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
| Yhteensä | 175 | 17 | 33 | 15 | 10 | 5 169 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 349 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PX | 5.9.2026 | 2 | 3 | 2040 | Tasoitus | Ciak Bi | m1.21.1 | 4 | 60 € | Vilja Kivinen | ||
| LA | 10.8.2026 | 4 | 6 | 2600 | Ryhmä | Quick Diablo | 1.16.0a | 5 | 59,3 | 0 € | Vilja Kivinen | |
| PE | 7.8.2026 | 5 | 1 | 2020 | Tasoitus | Toivio | hpl | 0 € | Vilja Kivinen | |||
| LO | 3.8.2026 | 5 | 1 | 1600 | Ryhmä | Quick Diablo | 1.14.4a | 3 | 16,6 | 450 € | Vilja Kivinen | |
| LA | 23.7.2026 | 8 | 8 | 1609 | Ryhmä | Quick Diablo | 1.13.8a | 9 | 51,0 | 200 € | Vilja Kivinen | |
| LA | 23.7.2026 | 3 | 3 | 1609 | Ryhmä | Quick Diablo | m1.15.9a | 9 | 67,7 | 0 € | Vilja Kivinen | |
| PX | 11.7.2026 | 4 | 1 | 2040 | Tasoitus | Toivio | m | hll | 0 € | Vilja Kivinen | ||
| LO | 22.6.2026 | 7 | 8 | 2120 | Ryhmä | Quick Diablo | 1.15.2a | 4 | 47,7 | 160 € | Vilja Kivinen | |
| PX | 6.6.2026 | 3 | 1 | 160 | Ryhmä | Caboose | P | 0 € | Vilja Kivinen | |||
| PX | 6.6.2026 | 2 | 3 | 160 | Ryhmä | Vuaran Hurma | m | 6 | 75 € | Terhi Vanhala | ||
| PX | 6.6.2026 | 1 | 2 | 160 | Ryhmä | Caboose | P | 0 € | Vilja Kivinen | |||
| LA | 5.4.2026 | 6 | 12 | 2100 | Ryhmä | Quick Diablo | hpl | 65,1 | 0 € | Vilja Kivinen | ||
| K | 3.3.2026 | 9 | 1 | 2100 | Tasoitus | Dalgona | m | hpl | 31,6 | 0 € | Vilja Kivinen | |
| L | 3.2.2026 | 9 | 1 | 2140 | Tasoitus | Dalgona | m | hpl | 22,7 | 0 € | Vilja Kivinen | |
| L | 3.2.2026 | 4 | 2 | 2140 | Ryhmä | Quick Diablo | 1.15.3a | 4 | 99,5 | 300 € | Vilja Kivinen | |
| H | 14.1.2026 | 9 | 1 | 3140 | Tasoitus | Quick Diablo | 1.17.2 | 7 | 73,3 | 0 € | Vilja Kivinen | |
| J | 11.1.2026 | 6 | 2 | 2140 | Ryhmä | Sahara Playhard | hpl | 109,8 | 0 € | Vilja Kivinen | ||
| J | 11.1.2026 | 2 | 8 | 2160 | Tasoitus | Dalgona | hpl | 23,4 | 0 € | Vilja Kivinen | ||
| L | 10.1.2026 | 8 | 12 | 2140 | Ryhmä | Makes Me Credit | 1.17.1a | 12 | 83,5 | 0 € | Vilja Kivinen | |
| L | 31.12.2025 | 7 | 1 | 2160 | Tasoitus | Sahara Playhard | 1.17.6 | 12 | 135,8 | 0 € | Vilja Kivinen |
