Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1999 | 6 | 2 | 0 | 1 | 33 | 9 874 € |
| 1998 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 314 € |
| 1993 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 438 € |
| 1992 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 409 € |
| 1991 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1984 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1982 | 3 | 1 | 1 | 0 | 33 | 5 886 € |
| 1981 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 156 € |
| 1979 | 8 | 1 | 0 | 0 | 13 | 3 599 € |
| Yhteensä | 28 | 4 | 1 | 4 | 14 | 37 676 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 37 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SV | 20.8.2014 | 5 | 6 | 2140 | Ryhmä | Costatantisoldi | 1.14.3a | 7 | 8,0 | 0 € | Risto Airaksinen | |
| SF | 1.4.2001 | 6 | 11 | 2140 | Tasoitus | Persos Parant | 1.19.4 | 6 | 22,0 | 0 € | - | |
| SV | 29.5.1999 | 6 | 2140 | Ryhmä | Brave Melody | k x | 65,6 | 0 € | - | |||
| SV | 28.4.1999 | 5 | 2140 | Ryhmä | Engångtill Karsk | hll | 31,0 | 0 € | - | |||
| SV | 7.4.1999 | 1 | 1640 | Ryhmä | Irish Kemp | 1.15.1a | 7 | 4,8 | 0 € | - | ||
| SV | 17.3.1999 | 10 | 2140 | Tasoitus | Prudence | 1.21.0 | 1 | 29,3 | 3 202 € | - | ||
| SV | 17.3.1999 | 8 | 2140 | Ryhmä | Irish Kemp | 1.18.7a | 8 | 11,1 | 0 € | - | ||
| SV | 20.2.1999 | 11 | 1640 | Ryhmä | Irish Kemp | 1.15.5a | 3 | 7,8 | 1 333 € | - | ||
| SV | 27.1.1999 | 2 | 2660 | Tasoitus | Mackenzie | 1.18.6 | 1 | 20,5 | 5 338 € | - | ||
| SV | 26.12.1998 | 6 | 2140 | Ryhmä | Baron Pepper | 1.17.1a | 8 | x | 12,2 | 0 € | - | |
| SV | 6.5.1998 | 2 | 2140 | Tasoitus | Scarlet Silver | 1.16.0 | 3 | 8,5 | 2 314 € | - | ||
| SV | 4.5.1998 | 5 | 2140 | Tasoitus | Forza | 1.18.5 | 0 | 43,6 | 0 € | - | ||
| FS | 25.4.1998 | 7 | 1600 | Ryhmä | Foot Bowl | 1.14.6a | 3 | 9,8 | 0 € | - | ||
| RS | 12.4.1998 | 6 | 1640 | Ryhmä | Foot Bowl | 1.14.5a | 5 | 20,0 | 0 € | - | ||
| SV | 1.4.1998 | 8 | 2140 | Tasoitus | Haute Coiffure | 1.17.9 | 6 | 16,7 | 0 € | - | ||
| MI | 2.11.1997 | 6 | 1600 | Ryhmä | Lookout Victory | 1.13.2a | 0 | 9,8 | 0 € | - | ||
| HB | 12.10.1997 | 8 | 1609 | Ryhmä | Foot Bowl | 1.14.3a | 5 | 29,3 | 0 € | - | ||
| ÅB | 9.10.1993 | 6 | 1640 | Ryhmä | Market Leader | 1.14.1a | 1 | x | 4,3 | 0 € | - | |
| H | 2.5.1993 | 4 | 2600 | Ryhmä | Count Duran | 1.17.3a | 3 | 8,5 | 756 € | - | ||
| H | 3.5.1992 | 5 | 1609 | Ryhmä | Kit Lobell | 1.14.0a | 3 | 2,7 | 8 409 € | - |
