Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 0 | 5 | 5 | 0 | 10 110 € |
| 2025 | 71 | 4 | 12 | 8 | 6 | 18 575 € |
| 2024 | 89 | 8 | 13 | 13 | 9 | 27 110 € |
| 2023 | 88 | 7 | 8 | 6 | 8 | 23 960 € |
| 2022 | 92 | 7 | 7 | 13 | 8 | 19 440 € |
| 2021 | 77 | 4 | 8 | 10 | 5 | 19 815 € |
| 2020 | 68 | 2 | 6 | 12 | 3 | 16 110 € |
| 2019 | 79 | 5 | 6 | 5 | 6 | 12 600 € |
| 2018 | 40 | 2 | 2 | 6 | 5 | 4 420 € |
| 2017 | 61 | 5 | 8 | 4 | 8 | 9 835 € |
| 2016 | 56 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 675 € |
| 2015 | 77 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 540 € |
| 2014 | 90 | 1 | 1 | 8 | 1 | 7 755 € |
| 2013 | 83 | 6 | 8 | 10 | 7 | 21 700 € |
| 2012 | 44 | 2 | 6 | 7 | 5 | 12 870 € |
| 2011 | 16 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 150 € |
| 2010 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 € |
| 2009 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 620 € |
| 2008 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 360 € |
| 2007 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 799 € |
| Yhteensä | 1102 | 56 | 98 | 116 | 5 | 215 524 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005 | 6 | 3 | 1 | 0 | 50 | 350 € |
| 2004 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 85 € |
| 2003 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 205 € |
| 2002 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2001 | 11 | 0 | 1 | 3 | 0 | 176 € |
| Yhteensä | 38 | 3 | 6 | 3 | 8 | 816 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1332 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KU | 6.9.2026 | 8 | 5 | 2120 | Tasoitus | Campo | 0 € | Pasi Holma | ||||
| M | 31.8.2026 | 2 | 2 | 2100 | Tasoitus | Kuuselan Fiini | 1.31.0 | 3 | 33,4 | 300 € | Satu Lipsanen | |
| K | 21.8.2026 | 9 | 7 | 2120 | Tasoitus | Chillaaja | 1.34.6 | 12 | x | 105,3 | 0 € | Jari Hietarinne |
| SU | 9.7.2026 | 9 | 4 | 2100 | Tasoitus | Felix Journey | 1.20.5 | 8 | 55,2 | 0 € | Veijo Pulkka | |
| SU | 9.7.2026 | 8 | 1 | 2120 | Tasoitus | Myrskypoju | 1.30.7 | 8 | 63,8 | 150 € | Veijo Pulkka | |
| KU | 22.6.2026 | 8 | 3 | 2120 | Tasoitus | Viiamari | 1.29.0 | 10 | 11,5 | 0 € | Riija Hasanen | |
| K | 18.6.2026 | 9 | 11 | 2100 | Ryhmä | Life On Mars | 1.18.0a | 10 | 14,7 | 0 € | Marko Heikari | |
| LA | 8.6.2026 | 1 | 7 | 2120 | Tasoitus | Chillaaja | 1.34.1 | 7 | 89,4 | 100 € | Jari Hietarinne | |
| KU | 5.6.2026 | 4 | 11 | 2100 | Ryhmä | Mystic Love | 1.17.7a | 4 | 5,1 | 160 € | Terho Rautiainen | |
| VI | 29.5.2026 | 7 | 5 | 2140 | Tasoitus | Viiamari | P | 0 € | Riija Hasanen | |||
| VI | 29.5.2026 | 5 | 4 | 2140 | Ryhmä | Tatuari | 1.24.9a | 5 | 10,6 | 400 € | Terho Rautiainen | |
| L | 26.5.2026 | 1 | 4 | 2180 | Tasoitus | Chillaaja | 1.34.2 | 10 | x | 80,9 | 0 € | Jari Hietarinne |
| J | 22.5.2026 | 7 | 3 | 2140 | Ryhmä | The Big Payback | 1.16.5a | 9 | 14,0 | 0 € | Sari Torniainen | |
| J | 22.5.2026 | 1 | 9 | 2140 | Tasoitus | Bottnas Kaiser | 1.26.3 | 12 | x | 45,9 | 0 € | Jenni Paakkari |
| K | 18.5.2026 | 8 | 1 | 2120 | Tasoitus | Viiamari | 1.27.5 | 8 | 11,4 | 250 € | Riija Hasanen | |
| LA | 3.5.2026 | 4 | 10 | 2100 | Ryhmä | Budets Asta | 1.15.5a | 2 | 23,1 | 400 € | Petri Ripatti | |
| J | 30.4.2026 | 10 | 2 | 2140 | Ryhmä | Mystic Love | 1.17.1a | 4 | 6,1 | 200 € | Terho Rautiainen | |
| H | 29.4.2026 | 12 | 6 | 2140 | Tasoitus | Viiamari | 1.26.9 | 2 | 6,6 | 1 000 € | Riija Hasanen | |
| J | 15.4.2026 | 7 | 4 | 2160 | Tasoitus | Viiamari | 1.28.7 | 5 | 16,6 | 250 € | Riija Hasanen | |
| LA | 5.4.2026 | 3 | 2 | 2120 | Tasoitus | Kuuselan Fiini | 1.33.9 | 5 | 16,8 | 80 € | Satu Lipsanen |
