Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 350 € |
| 2021 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 700 € |
| 2020 | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 1 570 € |
| 2019 | 29 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 660 € |
| 2018 | 31 | 0 | 4 | 3 | 0 | 5 640 € |
| 2017 | 21 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 090 € |
| 2016 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 175 € |
| 2015 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 € |
| 2014 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 500 € |
| 2013 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 400 € |
| 2012 | 8 | 2 | 2 | 0 | 25 | 2 082 € |
| 2011 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 571 € |
| 2010 | 9 | 2 | 2 | 0 | 22 | 1 861 € |
| 2009 | 4 | 3 | 0 | 0 | 75 | 1 570 € |
| 2005 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2003 | 13 | 4 | 2 | 2 | 31 | 5 055 € |
| 2002 | 8 | 1 | 0 | 0 | 13 | 1 014 € |
| 2001 | 25 | 2 | 2 | 3 | 8 | 4 169 € |
| 2000 | 28 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 118 € |
| 1999 | 24 | 8 | 2 | 2 | 33 | 6 527 € |
| 1998 | 19 | 3 | 1 | 0 | 16 | 1 345 € |
| 1997 | 10 | 2 | 0 | 0 | 20 | 639 € |
| 1996 | 19 | 0 | 1 | 1 | 0 | 222 € |
| 1995 | 39 | 4 | 2 | 1 | 10 | 1 824 € |
| 1994 | 32 | 5 | 1 | 2 | 16 | 2 245 € |
| 1993 | 61 | 6 | 7 | 5 | 10 | 4 917 € |
| 1992 | 49 | 5 | 1 | 6 | 10 | 4 314 € |
| 1991 | 41 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 590 € |
| 1990 | 51 | 1 | 3 | 6 | 2 | 4 213 € |
| 1989 | 20 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 976 € |
| 1988 | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 488 € |
| 1987 | 28 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 205 € |
| 1986 | 46 | 0 | 2 | 7 | 0 | 1 412 € |
| 1985 | 48 | 2 | 4 | 5 | 4 | 1 791 € |
| 1984 | 43 | 3 | 4 | 7 | 7 | 1 959 € |
| 1983 | 43 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 471 € |
| 1982 | 26 | 2 | 4 | 3 | 8 | 1 485 € |
| 1981 | 17 | 0 | 3 | 4 | 0 | 563 € |
| Yhteensä | 869 | 64 | 65 | 78 | 7 | 79 791 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 836 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RO | 4.7.2025 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Atlas Kronos | 1.19.0 | 1 | kl hyv | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| KK | 14.8.2022 | 5 | 4 | 2120 | Tasoitus | Slipper Step | 1.21.8 | 7 | 17,0 | 50 € | Matti Jesiöjärvi | |
| KR | 17.7.2022 | 5 | 1 | 2060 | Tasoitus | Slipper Step | 1.19.2 | 3 | 33,5 | 300 € | Matti Jesiöjärvi | |
| SO | 9.7.2022 | 6 | 3 | 2040 | Tasoitus | Slipper Step | 1.20.9 | 6 | 36,6 | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| RO | 23.12.2021 | 10 | 6 | 2100 | Ryhmä | Slipper Step | 1.25.5a | 8 | 42,0 | 100 € | Matti Jesiöjärvi | |
| KR | 18.7.2021 | 1 | 4 | 2100 | Tasoitus | Ojan Onni Rols | 1.37.8 | 3 | x | 1,6 | 300 € | Mari Eerola |
| TO | 13.6.2021 | 11 | 9 | 2100 | Ryhmä | Staro Kung Fu | 1.17.9a | 4 | 14,5 | 200 € | Mari Eerola | |
| RO | 30.5.2021 | 7 | 1 | 2100 | Tasoitus | Staro Kung Fu | 1.17.6 | 6 | 48,4 | 100 € | Mari Eerola | |
| RO | 30.5.2021 | 6 | 5 | 2100 | Tasoitus | Slipper Step | 1.18.3 | 10 | 165,7 | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| RO | 9.5.2021 | 7 | 1 | 1600 | Ryhmä | Staro Kung Fu | 1.16.4a | 7 | 28,2 | 0 € | Mari Eerola | |
| RO | 9.5.2021 | 5 | 11 | 2100 | Ryhmä | Slipper Step | 1.19.5a | 7 | 119,2 | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| RO | 28.3.2021 | 11 | 2 | 1600 | Ryhmä | Staro Kung Fu | P | 0 € | Mari Eerola | |||
| TO | 7.3.2021 | 9 | 7 | 2100 | Ryhmä | Slipper Step | 1.23.1a | 8 | 72,9 | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| TO | 7.3.2021 | 6 | 5 | 2100 | Ryhmä | Staro Kung Fu | 1.19.6a | 10 | 38,9 | 0 € | Mari Eerola | |
| RO | 15.11.2020 | 9 | 3 | 2100 | Tasoitus | Slipper Step | 1.25.8 | 7 | 64,4 | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| RO | 2.11.2020 | 4 | 12 | 2100 | Ryhmä | Staro Kung Fu | P | 0 € | Mari Eerola | |||
| RO | 2.11.2020 | 2 | 5 | 2100 | Ryhmä | Slipper Step | P | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |||
| RO | 9.10.2020 | 9 | 2 | 2100 | Tasoitus | Slipper Step | 1.19.5 | 11 | 53,0 | 0 € | Matti Jesiöjärvi | |
| RO | 9.10.2020 | 7 | 9 | 2120 | Tasoitus | Staro Kung Fu | 1.18.2 | 7 | 22,4 | 100 € | Mari Eerola | |
| O | 21.9.2020 | 9 | 3 | 1620 | Ryhmä | Slipper Step | 1.21.1a | 9 | 28,8 | 0 € | Matti Jesiöjärvi |
