Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 720 € |
| 2025 | 22 | 3 | 0 | 2 | 14 | 2 390 € |
| 2024 | 12 | 1 | 0 | 3 | 8 | 850 € |
| 2023 | 6 | 1 | 0 | 0 | 17 | 880 € |
| 2022 | 7 | 1 | 0 | 0 | 14 | 1 600 € |
| 2021 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 490 € |
| 2020 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 540 € |
| 2019 | 12 | 1 | 2 | 0 | 8 | 450 € |
| 2018 | 37 | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 590 € |
| 2017 | 10 | 2 | 2 | 1 | 20 | 3 300 € |
| 2016 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 € |
| 2015 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2014 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 700 € |
| 2013 | 34 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 886 € |
| 2012 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 320 € |
| 2011 | 42 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 910 € |
| 2010 | 41 | 1 | 2 | 7 | 2 | 1 740 € |
| 2009 | 19 | 1 | 0 | 0 | 5 | 240 € |
| 2008 | 21 | 2 | 0 | 1 | 10 | 665 € |
| Yhteensä | 331 | 17 | 15 | 24 | 5 | 28 401 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 447 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T | 5.9.2026 | 1 | 12 | 2100 | Ryhmä | Maininki | 0 € | Laura Puolamäki | ||||
| P | 12.8.2026 | 3 | 7 | 2100 | Ryhmä | Maininki | 1.29.6a | 4 | 86,1 | 400 € | Laura Puolamäki | |
| KM | 21.6.2026 | 11 | 1 | 1600 | Ryhmä | Maininki | 1.28.4a | 4 | 9,2 | 240 € | Laura Puolamäki | |
| T | 28.5.2026 | 21 | 3 | 2160 | Tasoitus | Leevi Loistava | 1.45.0 | hlo 11 | 0 € | Tomi Ojanen | ||
| T | 28.5.2026 | 9 | 1 | 2100 | Ryhmä | Maininki | 1.30.2a | 9 | 14,4 | 0 € | Laura Puolamäki | |
| KM | 24.5.2026 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Leevi Loistava | hll | 0 € | Tomi Ojanen | |||
| KM | 24.5.2026 | 8 | 7 | 2100 | Ryhmä | Empere's Black | 1.17.0a | 3 | 1,7 | 180 € | Iikka Mäkipere | |
| KM | 24.5.2026 | 4 | 2 | 2100 | Tasoitus | Maininki | 1.30.9 | 3 | 11,2 | 400 € | Laura Puolamäki | |
| TK | 8.5.2026 | 3 | 6 | 2100 | Ryhmä | Maininki | 1.30.6a | 3 | x | 43,0 | 300 € | Laura Puolamäki |
| F | 6.5.2026 | 10 | 7 | 2140 | Ryhmä | Empere's Black | 1.15.8a | 4 | 55,8 | 200 € | Iikka Mäkipere | |
| P | 17.4.2026 | 5 | 2 | 2100 | Tasoitus | Maininki | 1.32.3 | 10 | 90,0 | 0 € | Laura Puolamäki | |
| T | 24.3.2026 | 21 | 1 | 2100 | Tasoitus | Empere's Black | 1.20.8 | 4 | kl hyv | 0 € | Iikka Mäkipere | |
| T | 1.3.2026 | 9 | 2 | 2120 | Tasoitus | Maininki | 1.35.9 | 7 | x | 48,5 | 0 € | Laura Puolamäki |
| T | 1.3.2026 | 8 | 5 | 1600 | Ryhmä | Obama Zon | 1.18.4a | 7 | 43,9 | 0 € | Maija Salmela | |
| P | 22.2.2026 | 11 | 1 | 2160 | Tasoitus | Maininki | 1.32.4 | 9 | 166,8 | 0 € | Laura Puolamäki | |
| P | 22.2.2026 | 7 | 2 | 2100 | Ryhmä | Empere's Timo | 1.21.3a | 11 | 396,7 | 0 € | Iikka Mäkipere | |
| P | 22.2.2026 | 3 | 5 | 1609 | Ryhmä | Obama Zon | 1.16.8a | 5 | 23,8 | 0 € | Maija Salmela | |
| TK | 30.1.2026 | 3 | 12 | 2100 | Ryhmä | Maininki | 1.34.1a | hlo 8 | 75,1 | 0 € | Laura Puolamäki | |
| TK | 30.1.2026 | 2 | 2 | 2160 | Tasoitus | Helähdys | hll | 36,0 | 0 € | Jukka Krapi | ||
| TK | 11.12.2025 | 1 | 2 | 2160 | Tasoitus | Helähdys | hll | 5,1 | 0 € | Jukka Krapi |
