Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 | 2 | 3 | 4 | 8 | 3 951 € |
| 2025 | 41 | 5 | 4 | 4 | 12 | 10 490 € |
| 2024 | 27 | 2 | 2 | 4 | 7 | 6 250 € |
| 2023 | 58 | 3 | 7 | 6 | 5 | 12 860 € |
| 2022 | 57 | 7 | 3 | 5 | 12 | 12 550 € |
| 2021 | 52 | 4 | 5 | 5 | 8 | 16 500 € |
| 2020 | 58 | 7 | 1 | 4 | 12 | 18 930 € |
| 2019 | 33 | 4 | 3 | 3 | 12 | 9 558 € |
| 2018 | 44 | 2 | 1 | 4 | 5 | 6 130 € |
| 2017 | 55 | 6 | 8 | 2 | 11 | 10 375 € |
| 2016 | 83 | 6 | 7 | 8 | 7 | 15 390 € |
| 2015 | 79 | 10 | 8 | 7 | 13 | 19 917 € |
| 2014 | 51 | 4 | 2 | 5 | 8 | 10 490 € |
| 2013 | 63 | 4 | 3 | 10 | 6 | 7 410 € |
| 2012 | 42 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 890 € |
| 2011 | 57 | 5 | 3 | 7 | 9 | 7 940 € |
| 2010 | 42 | 5 | 4 | 5 | 12 | 7 420 € |
| 2009 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2008 | 13 | 1 | 0 | 1 | 8 | 190 € |
| 2007 | 33 | 2 | 1 | 2 | 6 | 2 335 € |
| 2006 | 34 | 2 | 3 | 5 | 6 | 5 960 € |
| 2005 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 75 € |
| 2004 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 € |
| 2003 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 265 € |
| 1995 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1994 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1993 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1992 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1990 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 968 | 81 | 74 | 95 | 8 | 188 016 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1076 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LP | 23.8.2026 | 10 | 3 | 2120 | Tasoitus | Electric Breezer | hpl | 59,8 | 0 € | Kari Mäki-Mustapää | ||
| JO | 18.8.2026 | 8 | 7 | 2140 | Ryhmä | Back On Stage | 1.17.4a | 2 | 9,5 | 500 € | Anja Pikkarainen | |
| JO | 18.8.2026 | 7 | 8 | 2140 | Ryhmä | Snowflake | 1.16.3a | 10 | 17,9 | 50 € | Anja Pikkarainen | |
| JO | 18.8.2026 | 4 | 12 | 2140 | Ryhmä | Fiamma Big Effe | P | 0 € | Riikka Manninen | |||
| VI | 14.8.2026 | 5 | 11 | 1640 | Ryhmä | Sea Holly | 1.17.1a | 9 | 32,9 | 0 € | Esa Mönkkönen | |
| PI | 30.7.2026 | 8 | 3 | 2080 | Tasoitus | Merkie | 1.19.5 | 7 | 22,5 | 70 € | Sarita Saviranta | |
| O | 28.7.2026 | 9 | 8 | 2120 | Ryhmä | Blaze | 1.20.3a | 9 | 8,7 | 0 € | Timo Pöytälaakso | |
| O | 28.7.2026 | 6 | 1 | 1620 | Ryhmä | Look Away | 1.14.9a | 6 | 52,3 | 120 € | Tarmo Kyrö | |
| BO | 23.7.2026 | 5 | 7 | 2140 | Ryhmä | Stoneisle Storm | 1.15.4a | 3 | 504 € | Jaana Törmänen | ||
| BO | 23.7.2026 | 3 | 5 | 2140 | Ryhmä | Pastor Demon | 1.15.4a | 2 | 687 € | Maria Niemelä | ||
| PO | 17.7.2026 | 7 | 2 | 2100 | Tasoitus | Snowflake | 1.16.8 | 1 | 100 € | Anja Pikkarainen | ||
| PO | 17.7.2026 | 3 | 1 | 2100 | Tasoitus | Magnificent Malibu | 1.29.2 | 6 | x | 0 € | Hanna-Kaisa Naumanen | |
| PO | 17.7.2026 | 2 | 4 | 2100 | Tasoitus | Nevan Kalypso | hll | 0 € | Nina Mustonen | |||
| PO | 17.7.2026 | 1 | 3 | 2100 | Tasoitus | Back On Stage | 1.18.1 | 1 | 100 € | Anja Pikkarainen | ||
| RO | 13.7.2026 | 10 | 4 | 1600 | Ryhmä | Look Away | 1.14.8a | 3 | 22,5 | 300 € | Tarmo Kyrö | |
| LI | 10.7.2026 | 8 | 2 | 3120 | Tasoitus | Ne Quitte Pas | hpl | 9,0 | 0 € | Esko Majala | ||
| LI | 23.6.2026 | 6 | 6 | 2120 | Ryhmä | Ne Quitte Pas | hpl | 2,9 | 0 € | Esko Majala | ||
| VI | 12.6.2026 | 2 | 4 | 2140 | Ryhmä | Ne Quitte Pas | 1.16.3a | 4 | 56,4 | 300 € | Esko Majala | |
| KU | 5.6.2026 | 4 | 12 | 2100 | Ryhmä | Bites The Dust | 1.19.0a | 8 | 64,4 | 0 € | Minna Konttinen | |
| O | 26.5.2026 | 5 | 1 | 2120 | Ryhmä | Ne Quitte Pas | 1.16.5a | 2 | 17,8 | 500 € | Pasi Väisänen |
