Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 420 € |
| 2023 | 14 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 590 € |
| 2022 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 650 € |
| 2017 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2014 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 250 € |
| 2013 | 9 | 1 | 2 | 2 | 11 | 1 610 € |
| 2012 | 14 | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 000 € |
| 2011 | 5 | 1 | 1 | 0 | 20 | 750 € |
| 2010 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 300 € |
| 2009 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 130 € |
| 2007 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 € |
| 2006 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 € |
| 2005 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250 € |
| 2004 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 180 € |
| Yhteensä | 90 | 3 | 7 | 6 | 3 | 7 420 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 120 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KU | 13.9.2024 | 7 | 2 | 2120 | Tasoitus | MAS Evelyn | P | 0 € | Anni Ryynänen | |||
| M | 10.8.2024 | 9 | 3 | 2040 | Tasoitus | Tuli-Tuure | 1.46.4 | 9 | x | 28,1 | 0 € | Anni Ryynänen |
| KJ | 1.7.2024 | 4 | 9 | 1640 | Ryhmä | MAS Evelyn | 1.15.2a | 7 | 85,0 | 0 € | Anni Ryynänen | |
| LA | 20.6.2024 | 8 | 5 | 2100 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.15.6a | 4 | 76,3 | 200 € | Anni Ryynänen | |
| JO | 30.5.2024 | 8 | 12 | 2140 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.15.1a | 7 | 106,6 | 50 € | Anni Ryynänen | |
| KJ | 12.5.2024 | 9 | 10 | 2140 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.17.0a | 8 | 12,8 | 0 € | Anni Ryynänen | |
| K | 2.5.2024 | 4 | 11 | 2100 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.15.9a | 6 | 67,3 | 120 € | Anni Ryynänen | |
| JO | 22.4.2024 | 10 | 8 | 2140 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.19.1a | 11 | 72,3 | 50 € | Anni Ryynänen | |
| LA | 9.4.2024 | 7 | 3 | 2120 | Tasoitus | Maccabi Yosef | P | 0 € | Anni Ryynänen | |||
| KU | 18.12.2023 | 7 | 3 | 2100 | Tasoitus | MAS Evelyn | 1.17.9 | 8 | 176,1 | 0 € | Anni Ryynänen | |
| KU | 18.12.2023 | 6 | 5 | 1600 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.18.8a | 10 | 44,6 | 0 € | Anni Ryynänen | |
| JO | 24.11.2023 | 7 | 7 | 1640 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.17.0a | 2 | 19,9 | 500 € | Anni Ryynänen | |
| JO | 13.10.2023 | 7 | 12 | 2160 | Tasoitus | Maccabi Yosef | P | 0 € | Anni Ryynänen | |||
| LA | 2.10.2023 | 7 | 5 | 2100 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.16.5a | 8 | x | 56,8 | 0 € | Anni Ryynänen |
| LA | 2.10.2023 | 5 | 1 | 2100 | Ryhmä | MAS Evelyn | 1.15.5a | 5 | 80,9 | 120 € | Anni Ryynänen | |
| LA | 19.8.2023 | 7 | 2 | 2100 | Ryhmä | Maccabi Yosef | P | 0 € | Anni Ryynänen | |||
| M | 4.7.2023 | 10 | 4 | 1600 | Ryhmä | MAS Evelyn | P | 0 € | Anni Ryynänen | |||
| JO | 26.6.2023 | 9 | 10 | 2140 | Ryhmä | MAS Evelyn | 1.14.8a | 10 | 23,1 | 50 € | Anni Ryynänen | |
| KU | 6.6.2023 | 9 | 12 | 2100 | Ryhmä | Maccabi Yosef | 1.17.2a | 8 | 42,9 | 0 € | Anni Ryynänen | |
| KU | 6.6.2023 | 7 | 11 | 2100 | Ryhmä | MAS Evelyn | 1.17.1a | 3 | 93,8 | 600 € | Anni Ryynänen |
