Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 135 € |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 230 € |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 138 € |
| 2022 | 12 | 2 | 1 | 2 | 17 | 13 018 € |
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 832 € |
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 410 € |
| 2015 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 372 € |
| 2012 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 439 € |
| 2010 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 287 € |
| 2009 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 77 € |
| 2008 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 327 € |
| 2007 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 652 € |
| 1998 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230 € |
| Yhteensä | 38 | 2 | 2 | 5 | 5 | 27 147 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 144 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JÄ | 19.8.2025 | 9 | 8 | 1640 | Ryhmä | Unique Creation | 1.12.1a | 3 | 1 135 € | - | ||
| KX | 20.9.2024 | 9 | 2 | 2140 | Ryhmä | Kinglet Bird | 1.12.5a | 4 | 2 230 € | - | ||
| ÅB | 17.5.2023 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Inflammable Jam | 1.17.9 | 2 | kl hyv | 0 € | - | |
| AX | 25.4.2023 | 8 | 9 | 2140 | Ryhmä | Fango Jett | k x | 138 € | - | |||
| HD | 9.6.2022 | 2 | 3 | 1640 | Ryhmä | Bluehill's Wind | 1.13.2a | 1 | 2 438 € | - | ||
| TI | 22.5.2022 | 10 | 5 | 1609 | Ryhmä | Bluehill's Wind | k x | 146 € | - | |||
| TI | 22.5.2022 | 9 | 9 | 1609 | Ryhmä | Mainio | 1.12.5a | 8 | 146 € | - | ||
| HD | 23.4.2022 | 11 | 3 | 2140 | Tasoitus | Mainio | k x | 244 € | - | |||
| ÅB | 13.4.2022 | 8 | 6 | 2140 | Ryhmä | Mainio | 1.13.3a | 2 | 2 925 € | - | ||
| MP | 11.4.2022 | 4 | 1 | 2140 | Tasoitus | Rio Luca | 1.17.0 | 4 | 634 € | - | ||
| ÅB | 12.3.2022 | 9 | 5 | 2140 | Ryhmä | Mainio | 1.13.2a | 7 | 634 € | - | ||
| JÄ | 1.3.2022 | 9 | 6 | 1640 | Ryhmä | Bluehill's Wind | 1.12.7a | 1 | 3 413 € | - | ||
| ÅB | 3.2.2022 | 9 | 2 | 1640 | Ryhmä | Mainio | 1.12.5a | 3 | 1 073 € | - | ||
| MP | 24.1.2022 | 9 | 12 | 2140 | Ryhmä | Mainio | 1.16.9a | 3 | 1 073 € | - | ||
| ÅB | 20.1.2022 | 8 | 4 | 1640 | Ryhmä | Carbon Crystal | 1.14.0a | 6 | 146 € | - | ||
| JÄ | 11.1.2022 | 4 | 8 | 2140 | Ryhmä | Carbon Crystal | 1.15.5a | 9 | 146 € | - | ||
| ÖR | 29.12.2021 | 10 | 3 | 2140 | Tasoitus | Bluehill's Wind | hll | 49 € | - | |||
| ES | 6.11.2021 | 8 | 1 | 2140 | Tasoitus | Best in Show As | hll | 49 € | Jonna Irri | |||
| KX | 17.9.2021 | 9 | 1 | 2140 | Tasoitus | Best in Show As | 1.14.2 | 3 | 7,5 | 3 900 € | Jonna Irri | |
| KX | 31.7.2021 | 4 | 2 | 2140 | Ryhmä | Imperator | 1.14.9a | 3 | 834 € | - |
