Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 1 | 5 | 1 | 5 | 7 230 € |
| 2025 | 27 | 3 | 0 | 2 | 11 | 8 530 € |
| 2024 | 37 | 5 | 3 | 3 | 14 | 22 990 € |
| 2023 | 54 | 11 | 10 | 7 | 20 | 32 630 € |
| 2022 | 17 | 1 | 2 | 1 | 6 | 18 125 € |
| 2021 | 31 | 5 | 2 | 3 | 16 | 35 450 € |
| 2020 | 37 | 5 | 4 | 6 | 14 | 24 100 € |
| 2019 | 30 | 1 | 2 | 2 | 3 | 11 790 € |
| 2018 | 32 | 3 | 6 | 3 | 9 | 12 150 € |
| 2017 | 24 | 1 | 0 | 7 | 4 | 19 200 € |
| 2016 | 30 | 8 | 4 | 2 | 27 | 63 825 € |
| 2015 | 35 | 5 | 4 | 3 | 14 | 19 585 € |
| 2014 | 22 | 4 | 1 | 1 | 18 | 4 600 € |
| 2013 | 25 | 2 | 3 | 2 | 8 | 9 755 € |
| 2012 | 42 | 4 | 5 | 4 | 10 | 17 100 € |
| 2011 | 34 | 4 | 6 | 1 | 12 | 7 890 € |
| 2010 | 16 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 160 € |
| 2009 | 34 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 840 € |
| 2008 | 20 | 3 | 1 | 2 | 15 | 9 900 € |
| 2007 | 28 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 248 € |
| 2006 | 32 | 2 | 3 | 3 | 6 | 12 110 € |
| 2005 | 34 | 3 | 5 | 2 | 9 | 18 350 € |
| 2004 | 23 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 870 € |
| 2003 | 13 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 120 € |
| 2002 | 27 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 145 € |
| 2001 | 17 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 421 € |
| 2000 | 22 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 320 € |
| 1999 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 765 | 81 | 77 | 70 | 11 | 385 434 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 848 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VI | 12.6.2026 | 7 | 9 | 2140 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.14.5a | 8 | 39,1 | 0 € | Antti Kinnunen | |
| VI | 12.6.2026 | 1 | 4 | 2140 | Ryhmä | Cortina Games | 1.17.1a | 2 | 22,4 | 750 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 5.6.2026 | 7 | 1 | 2140 | Tasoitus | Moon Riding High | 1.14.5 | 2 | 7,8 | 500 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 5.6.2026 | 3 | 3 | 2120 | Tasoitus | Unnaluuna | 1.34.9 | 5 | x | 15,7 | 130 € | Antti Kinnunen |
| J | 1.6.2026 | 4 | 1 | 2160 | Tasoitus | Cortina Games | 1.17.3 | 4 | 36,8 | 400 € | Antti Kinnunen | |
| J | 1.6.2026 | 2 | 2 | 2140 | Ryhmä | Tonto | P | 0 € | Antti Kinnunen | |||
| J | 1.6.2026 | 1 | 2 | 2140 | Tasoitus | Unnaluuna | 1.32.4 | 6 | 56,4 | 150 € | Antti Kinnunen | |
| JO | 15.5.2026 | 2 | 1 | 2140 | Tasoitus | Unnaluuna | 1.33.9 | 5 | 14,7 | 100 € | Antti Kinnunen | |
| JO | 15.5.2026 | 1 | 7 | 2140 | Tasoitus | Tonto | 1.17.7 | 1 | 7,4 | 1 000 € | Antti Kinnunen | |
| M | 13.5.2026 | 7 | 9 | 1600 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.12.2a | 7 | 36,3 | 0 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 8.5.2026 | 2 | 10 | 2120 | Tasoitus | Tonto | 1.18.3 | 5 | 30,2 | 100 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 8.5.2026 | 1 | 3 | 2120 | Tasoitus | Unnaluuna | 1.36.3 | 6 | 36,3 | 100 € | Antti Kinnunen | |
| JO | 1.5.2026 | 9 | 3 | 2140 | Ryhmä | Fiftyshadesofpress | 1.19.2a | 8 | 52,4 | 50 € | Minka Argillander | |
| JO | 1.5.2026 | 6 | 6 | 2140 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.15.6a | 8 | 4,9 | 50 € | Antti Kinnunen | |
| JO | 1.5.2026 | 1 | 1 | 2160 | Tasoitus | Cortina Games | 1.19.6 | 3 | 4,3 | 600 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 20.4.2026 | 21 | 3 | 2160 | Tasoitus | Mancelina | 1.39.9 | 6 | kl hyv | 0 € | Heikki Kinnunen | |
| LA | 18.4.2026 | 11 | 6 | 2100 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.14.1a | 2 | 66,3 | 2 000 € | Antti Kinnunen | |
| M | 4.4.2026 | 11 | 3 | 2600 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.14.6a | 7 | 43,5 | 0 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 23.2.2026 | 7 | 3 | 2100 | Ryhmä | Moon Riding High | 1.15.2a | 6 | 4,9 | 200 € | Antti Kinnunen | |
| KU | 6.2.2026 | 6 | 5 | 2100 | Ryhmä | Marida | 1.31.0a | 6 | 49,4 | 0 € | Heikki Kinnunen |
