Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 960 € |
| 2024 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 223 € |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 413 € |
| 2022 | 2 | 1 | 0 | 1 | 50 | 4 388 € |
| 2020 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 | 27 232 € |
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2017 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 500 € |
| 2016 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 23 016 € |
| 2015 | 2 | 1 | 0 | 0 | 50 | 15 740 € |
| 2014 | 5 | 1 | 2 | 0 | 20 | 18 140 € |
| 2012 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2011 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 330 € |
| 2010 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2009 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 € |
| 2008 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 993 € |
| 2006 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100 | 8 472 € |
| 2003 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 036 € |
| 2002 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 045 € |
| 2001 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 597 € |
| 2000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1999 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 718 € |
| 1997 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1995 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 381 € |
| 1991 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 386 € |
| Yhteensä | 59 | 4 | 9 | 5 | 7 | 116 804 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 435 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KH | 16.7.2025 | 4 | 8 | 1680 | Ryhmä | Unique Creation | 1.13.8a | 5 | 960 € | - | ||
| ÅB | 14.12.2024 | 5 | 9 | 2140 | Tasoitus | Unique Creation | 1.14.7 | 5 | 1 204 € | - | ||
| JÄ | 4.12.2024 | 9 | 7 | 2640 | Ryhmä | Unique Creation | 1.14.6a | 6 | 803 € | - | ||
| SV | 12.10.2024 | 13 | 1 | 3180 | Tasoitus | Unique Creation | 1.13.5 | 4 | 4 014 € | - | ||
| MP | 30.9.2024 | 5 | 1 | 1640 | Ryhmä | Unique Creation | 1.11.2a | 2 | 2 676 € | - | ||
| AX | 17.9.2024 | 9 | 10 | 2140 | Ryhmä | Unique Creation | 1.12.8a | 5 | 526 € | - | ||
| HD | 10.11.2023 | 5 | 3 | 2660 | Tasoitus | Inflammable Jam | 1.19.7 | 7 | 275 € | - | ||
| JÄ | 11.7.2023 | 5 | 4 | 2140 | Tasoitus | Fango Jett | 1.17.4 | 10 | x | 138 € | - | |
| HD | 29.7.2022 | 4 | 9 | 2140 | Ryhmä | Fango Jett | 1.13.8a | 3 | 975 € | - | ||
| JÄ | 12.7.2022 | 5 | 2 | 2140 | Ryhmä | Bluehill's Wind | 1.13.6a | 1 | 3 413 € | - | ||
| H | 4.9.2020 | 10 | 9 | 1620 | Ryhmä | Heart of Steel | 1.10.2a | 4 | 15,1 | 15 000 € | Peter Untersteiner | |
| MP | 5.8.2020 | 7 | 4 | 2140 | Ryhmä | Lewis Ale | 1.13.1a | 8 | 48 € | - | ||
| AX | 17.7.2020 | 10 | 9 | 2140 | Ryhmä | Lewis Ale | 1.12.2a | 6 | 525 € | - | ||
| HD | 4.7.2020 | 4 | 5 | 1640 | Ryhmä | Lewis Ale | 1.11.1a | 3 | 3 581 € | - | ||
| BJ | 14.6.2020 | 5 | 3 | 1609 | Ryhmä | Lewis Ale | 1.10.5a | 4 | 2,3 | 1 789 € | - | |
| SE | 1.6.2020 | 9 | 7 | 2060 | Ryhmä | Lewis Ale | 1.12.3a | 2 | 1,6 | 3 613 € | - | |
| CH | 17.5.2020 | 3 | 3 | 2000 | Ryhmä | Lewis Ale | 1.14.3a | 2 | 1,9 | 2 676 € | - | |
| AX | 21.7.2018 | 8 | 1 | 2140 | Tasoitus | Merit | 1.14.3 | 11 | 48,8 | 50 € | - | |
| H | 7.5.2017 | 11 | 4 | 1609 | Ryhmä | Poet Broline | 1.11.3a | 9 | x | 10,5 | 0 € | Peter Untersteiner |
| H | 7.5.2017 | 2 | 1 | 2100 | Ryhmä | Modern Seabee | 1.14.5a | 3 | 3,4 | 1 500 € | Risto Airaksinen |
