Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 410 € |
| 2023 | 36 | 2 | 3 | 4 | 6 | 6 040 € |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2021 | 52 | 2 | 5 | 7 | 4 | 7 490 € |
| 2020 | 49 | 2 | 3 | 7 | 4 | 9 800 € |
| 2019 | 85 | 2 | 6 | 5 | 2 | 9 675 € |
| 2018 | 151 | 5 | 9 | 15 | 3 | 21 991 € |
| 2017 | 169 | 7 | 13 | 14 | 4 | 26 061 € |
| 2016 | 117 | 4 | 8 | 8 | 3 | 13 780 € |
| 2015 | 167 | 12 | 12 | 12 | 7 | 22 460 € |
| 2014 | 148 | 5 | 12 | 15 | 3 | 14 040 € |
| 2013 | 140 | 10 | 17 | 13 | 7 | 26 730 € |
| 2012 | 93 | 6 | 4 | 9 | 6 | 16 200 € |
| 2011 | 67 | 3 | 8 | 4 | 4 | 16 547 € |
| 2010 | 226 | 16 | 18 | 21 | 7 | 49 965 € |
| 2009 | 140 | 12 | 17 | 13 | 9 | 49 366 € |
| 2008 | 84 | 7 | 7 | 10 | 8 | 24 120 € |
| 2007 | 78 | 3 | 5 | 1 | 4 | 8 330 € |
| 2006 | 69 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 880 € |
| 2005 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 980 € |
| 2001 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1999 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1998 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1994 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1993 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1992 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 € |
| Yhteensä | 1899 | 102 | 152 | 165 | 5 | 330 932 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 2248 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P | 13.12.2024 | 7 | 2 | 2100 | Ryhmä | Criminal Ace | 1.18.2a | 11 | 110,9 | 0 € | Mikko Aro | |
| P | 28.11.2024 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Criminal Ace | 1.21.7 | 2 | kl hyv | 0 € | Mikko Aro | |
| TK | 16.11.2024 | 2 | 1 | 2100 | Tasoitus | Natunen | 1.38.2 | 9 | x | 56,1 | 0 € | Henri Uusi-Marttila |
| T | 10.11.2024 | 2 | 3 | 2120 | Tasoitus | Maranell | P | 0 € | Henri Uusi-Marttila | |||
| T | 10.11.2024 | 1 | 1 | 2100 | Tasoitus | Natunen | 1.35.4 | 4 | 19,6 | 200 € | Henri Uusi-Marttila | |
| T | 2.11.2024 | 4 | 2 | 2120 | Tasoitus | Maranell | 1.19.0 | 8 | 61,8 | 0 € | Henri Uusi-Marttila | |
| T | 2.11.2024 | 1 | 3 | 2120 | Tasoitus | Natunen | 1.40.2 | 7 | x | 11,5 | 0 € | Henri Uusi-Marttila |
| T | 15.10.2024 | 4 | 4 | 2120 | Tasoitus | Maranell | hpl | 96,5 | 0 € | Henri Uusi-Marttila | ||
| T | 8.10.2024 | 8 | 2 | 2100 | Tasoitus | In Aint No Quitter | 1.18.6 | 6 | 64,2 | 110 € | Liisa Nummi | |
| P | 27.9.2024 | 2 | 3 | 2100 | Ryhmä | In Aint No Quitter | 1.18.1a | 5 | 58,6 | 100 € | Liisa Nummi | |
| P | 29.12.2023 | 2 | 5 | 2100 | Tasoitus | Destroyer Flame | 1.19.8 | 2 | 8,2 | 600 € | Anna Poutiainen | |
| S | 28.12.2023 | 8 | 2 | 2100 | Tasoitus | Beauty Erin | P | 0 € | Henri Uusi-Marttila | |||
| T | 26.12.2023 | 9 | 5 | 2100 | Tasoitus | Destroyer Flame | 1.19.0 | 7 | 159,1 | 140 € | Anna Poutiainen | |
| T | 26.12.2023 | 8 | 5 | 2100 | Tasoitus | Beauty Erin | 1.17.9 | 9 | x | 148,8 | 0 € | Henri Uusi-Marttila |
| H | 20.12.2023 | 3 | 4 | 2140 | Tasoitus | In Aint No Quitter | 1.18.5 | 5 | 33,2 | 300 € | Liisa Nummi | |
| TK | 15.12.2023 | 6 | 1 | 2100 | Tasoitus | Maranell | 1.19.6 | 7 | 31,3 | 0 € | Henri Uusi-Marttila | |
| TK | 15.12.2023 | 5 | 3 | 2100 | Ryhmä | In Aint No Quitter | 1.16.6a | 4 | 17,8 | 400 € | Liisa Nummi | |
| T | 9.12.2023 | 4 | 5 | 2100 | Tasoitus | Maranell | hpl | 141,6 | 0 € | Henri Uusi-Marttila | ||
| T | 9.12.2023 | 2 | 12 | 2100 | Ryhmä | Beauty Erin | P | 0 € | Henri Uusi-Marttila | |||
| F | 2.12.2023 | 9 | 1 | 2140 | Ryhmä | MAS Energy | 1.22.7a | 6 | 13,1 | 0 € | Mikko Aro |
