Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 39 | 3 | 3 | 5 | 8 | 5 346 € |
| 2025 | 55 | 4 | 6 | 5 | 7 | 16 180 € |
| 2024 | 74 | 7 | 8 | 8 | 9 | 27 895 € |
| 2023 | 97 | 9 | 15 | 9 | 9 | 41 802 € |
| 2022 | 114 | 10 | 24 | 15 | 9 | 43 200 € |
| 2021 | 100 | 6 | 9 | 11 | 6 | 28 550 € |
| 2020 | 66 | 1 | 9 | 9 | 2 | 18 861 € |
| 2019 | 27 | 1 | 3 | 5 | 4 | 7 430 € |
| 2018 | 38 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 740 € |
| 2017 | 29 | 2 | 3 | 0 | 7 | 1 975 € |
| 2016 | 12 | 1 | 2 | 0 | 8 | 550 € |
| 2014 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 652 | 45 | 85 | 69 | 7 | 195 529 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 € |
| 2013 | 13 | 1 | 3 | 1 | 8 | 375 € |
| 2012 | 11 | 0 | 4 | 0 | 0 | 256 € |
| 2011 | 20 | 1 | 2 | 1 | 5 | 205 € |
| 2010 | 19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 273 € |
| 2009 | 31 | 3 | 7 | 0 | 10 | 761 € |
| Yhteensä | 95 | 5 | 19 | 2 | 5 | 1 890 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 803 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JO | 30.8.2026 | 3 | 4 | 2140 | Ryhmä | Heartbreaker | m | hpl | 10,9 | 0 € | Arsi Skyttä | |
| J | 29.8.2026 | 1 | 1 | 2160 | Tasoitus | Arctic Bar S | m | hpl | 48,1 | 0 € | Jenni Danielsson | |
| F | 14.8.2026 | 3 | 2 | 2200 | Tasoitus | Verdals Torden | m1.31.5 | 9 | 38,2 | 0 € | Jenni Danielsson | |
| PE | 7.8.2026 | 7 | 1 | 2020 | Tasoitus | Verdals Torden | m | hkä | 0 € | Jenni Danielsson | ||
| PE | 7.8.2026 | 6 | 2 | 2020 | Tasoitus | Esparc Goza | 1.19.4 | 6 | 0 € | Jenni Danielsson | ||
| HS | 25.7.2026 | 3 | 1 | 2100 | Tasoitus | Hotshot Rapidash | m1.20.6 | 7 | 5,7 | 0 € | Satu Tolvanen | |
| VI | 24.7.2026 | 10 | 3 | 2200 | Tasoitus | Infinette | m | hpl | 15,6 | 0 € | Niina Laitinen | |
| LA | 23.7.2026 | 3 | 6 | 1609 | Ryhmä | In Love Mearas | m1.13.8a | 2 | 5,4 | 1 000 € | Anne Kangas | |
| PX | 11.7.2026 | 8 | 3 | 2040 | Ryhmä | Jacko Daniel's | 1.27.5a | 1 | 200 € | Jenni Danielsson | ||
| PX | 11.7.2026 | 4 | 1 | 2100 | Tasoitus | Verdals Torden | m1.31.2 | 1 | 300 € | Jenni Danielsson | ||
| PX | 11.7.2026 | 2 | 2 | 2100 | Tasoitus | Staro Playmate | m1.21.4 | 2 | 150 € | Jani Laitinen | ||
| LI | 10.7.2026 | 4 | 7 | 2120 | Tasoitus | Ilona Von Bentz | m1.23.8 | 4 | x | 7,1 | 160 € | Satu Tolvanen |
| L | 4.7.2026 | 1 | 9 | 2140 | Ryhmä | Lightningflash | m1.17.9a | 8 | 39,2 | 0 € | Anne Kangas | |
| KM | 20.6.2026 | 8 | 2 | 2120 | Tasoitus | Arctic Bar S | m1.19.9 | 3 | 5,4 | 210 € | Jenni Danielsson | |
| M | 16.6.2026 | 2 | 4 | 2100 | Ryhmä | Run Runaway | m1.16.9a | 6 | 7,4 | 0 € | Simo-Petri Hiltunen | |
| LA | 8.6.2026 | 10 | 1 | 2120 | Tasoitus | Arctic Bar S | m1.19.1 | 3 | 4,8 | 300 € | Jenni Danielsson | |
| J | 1.6.2026 | 10 | 5 | 2140 | Ryhmä | Lightningflash | P | 0 € | Anne Kangas | |||
| KS | 24.5.2026 | 8 | 4 | 2080 | Tasoitus | Västerbo Acordia | m1.20.1 | 3 | 9,1 | 210 € | Nina Pettersson-Perklén | |
| KS | 24.5.2026 | 2 | 1 | 2100 | Tasoitus | Valencia | m | hpl | 2,0 | 0 € | Terhi Vanhala | |
| PE | 23.5.2026 | 7 | 6 | 2140 | Tasoitus | Margarita Luca | 1.16.4 | 3 | 36 € | Jenni Danielsson |
