Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3 | 1 | 1 | 0 | 33 | 180 € |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2019 | 5 | 1 | 2 | 0 | 20 | 390 € |
| 2017 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2015 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2014 | 3 | 1 | 0 | 0 | 33 | 1 000 € |
| 2013 | 8 | 1 | 1 | 0 | 13 | 660 € |
| 2012 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 260 € |
| 2011 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 390 € |
| 2010 | 19 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 130 € |
| 2009 | 25 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 792 € |
| 2008 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2007 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170 € |
| 2006 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 190 € |
| 2005 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 560 € |
| 2004 | 10 | 1 | 1 | 0 | 10 | 790 € |
| 2003 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2002 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 € |
| 2001 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 € |
| Yhteensä | 146 | 5 | 10 | 3 | 3 | 8 772 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 220 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA | 2.10.2023 | 12 | 5 | 1600 | Ryhmä | Leemark's Jagger | P | 0 € | Terhi Vanhala | |||
| L | 1.12.2022 | 1 | 2 | 2180 | Tasoitus | Karmii | 1.42.4 | 7 | x | 21,0 | 0 € | Terhi Vanhala |
| PE | 11.9.2022 | 5 | 2 | 2020 | Tasoitus | Karmii | 1.39.8 | 2 | kl hyv x | 60 € | Terhi Vanhala | |
| PE | 11.9.2022 | 3 | 1 | 2000 | Tasoitus | Real Hialeah | 1.24.8 | 1 | 120 € | Terhi Vanhala | ||
| PE | 9.7.2022 | 1 | 1 | 2080 | Tasoitus | Karmii | P | 0 € | Terhi Vanhala | |||
| L | 10.2.2022 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Laksiina | 1.36.0 | 1 | kl hyv x | 0 € | Iida Porkka | |
| K | 24.1.2022 | 21 | 2 | 2140 | Tasoitus | Liinan Muisto | 1.38.2 | hyl 3 | 0 € | Maarit Kastarinen | ||
| K | 20.9.2020 | 5 | 9 | 2100 | Tasoitus | Rise Like Phoenix | 1.18.2 | 11 | 59,1 | 0 € | Liisa Puhakka | |
| PE | 8.8.2020 | 4 | 2 | 2140 | Tasoitus | Jezabela | 1.20.7 | 5 | 0 € | Heli Muurman | ||
| K | 6.10.2019 | 2 | 2 | 2100 | Tasoitus | Leemark's Felix | 1.20.1 | 7 | 28,6 | 50 € | Terhi Vanhala | |
| PE | 22.9.2019 | 3 | 2 | 2160 | Tasoitus | Meren Maininki | 1.35.0 | 1 | 120 € | Terhi Vanhala | ||
| PX | 2.6.2019 | 4 | 1 | 2000 | Tasoitus | Cosey Mo | 1.24.5 | 2 | 60 € | Elina Olkkonen | ||
| PX | 2.6.2019 | 2 | 2 | 2020 | Tasoitus | Jezabela | 1.28.7 | 2 | 60 € | Heli Muurman | ||
| K | 12.4.2019 | 3 | 3 | 1020 | Tasoitus | Vektoria | 1.36.1 | 7 | x | 80,8 | 100 € | Terhi Vanhala |
| LO | 12.7.2018 | 5 | 1 | 4140 | Tasoitus | Alice In Flames | P | 0 € | Terhi Vanhala | |||
| K | 21.4.2017 | 10 | 2 | 1020 | Tasoitus | Vektoria | 1.30.4 | 8 | x | 3,0 | 50 € | Terhi Vanhala |
| LA | 5.2.2017 | 51 | 3 | 2100 | Tasoitus | Leemark's Faith | 1.42.7 | 2 | 200 € | Terhi Vanhala | ||
| K | 26.1.2017 | 51 | 2 | 2100 | Tasoitus | Leemark's Faith | 1.32.9 | 4 | x | 100 € | Terhi Vanhala | |
| K | 11.12.2016 | 25 | 4 | 2100 | Tasoitus | Leemark's Faith | 1.35.0 | 5 | x | 0 € | Terhi Vanhala | |
| K | 22.11.2015 | 51 | 1 | 2100 | Tasoitus | Jasun Nakoma | 1.46.5 | 2 | hyv | 200 € | Terhi Vanhala |
