Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 050 € |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 € |
| 2023 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 030 € |
| 2022 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 € |
| 2021 | 15 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 820 € |
| 2020 | 15 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 200 € |
| 2019 | 32 | 1 | 7 | 1 | 3 | 7 490 € |
| 2018 | 24 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 760 € |
| 2017 | 18 | 2 | 1 | 2 | 11 | 6 850 € |
| 2016 | 19 | 0 | 2 | 3 | 0 | 4 640 € |
| 2015 | 12 | 3 | 0 | 0 | 25 | 2 605 € |
| 2014 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 390 € |
| 2013 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 220 € |
| 2012 | 14 | 2 | 0 | 0 | 14 | 2 520 € |
| 2011 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 220 € |
| 2010 | 23 | 2 | 2 | 0 | 9 | 3 240 € |
| 2009 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 350 € |
| 2008 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2007 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 € |
| 2006 | 25 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 710 € |
| 2005 | 9 | 1 | 1 | 1 | 11 | 1 960 € |
| Yhteensä | 269 | 12 | 21 | 16 | 4 | 45 805 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| Yhteensä | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 322 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H | 27.5.2026 | 21 | 4 | 2120 | Tasoitus | Banker's Legacy | P | 0 € | Riitta Nylund | |||
| TK | 13.1.2026 | 7 | 2 | 2100 | Ryhmä | New Grove Xtacy | hpl | 11,3 | 50 € | Riitta Nylund | ||
| TK | 5.1.2026 | 8 | 3 | 2120 | Tasoitus | New Grove Xtacy | 1.17.5 | 2 | 38,0 | 1 000 € | Riitta Nylund | |
| F | 28.12.2025 | 7 | 5 | 1640 | Ryhmä | New Grove Xtacy | k x | 27,6 | 0 € | Riitta Nylund | ||
| TK | 11.12.2025 | 7 | 10 | 2100 | Ryhmä | New Grove Xtacy | 1.16.5a | 4 | 52,2 | 300 € | Riitta Nylund | |
| H | 24.9.2025 | 11 | 5 | 2140 | Tasoitus | Somespecial Trot | P | 0 € | Riitta Nylund | |||
| TK | 19.8.2025 | 10 | 12 | 2100 | Ryhmä | Ottens Ina | k | 87,4 | 0 € | Alec Rocher | ||
| TK | 17.5.2025 | 11 | 1 | 2100 | Tasoitus | Wall Of Sound | 1.20.3 | 11 | 25,3 | 0 € | Riitta Nylund | |
| TK | 6.10.2023 | 3 | 7 | 2100 | Ryhmä | New Grove Xtacy | 1.17.8a | 7 | 25,2 | 0 € | Riitta Nylund | |
| H | 27.9.2023 | 11 | 2 | 2120 | Ryhmä | New Grove Xtacy | 1.16.2a | 6 | 28,0 | 200 € | Riitta Nylund | |
| H | 16.8.2023 | 7 | 1 | 2120 | Tasoitus | New Grove Xtacy | 1.17.1 | 6 | 23,2 | 200 € | Riitta Nylund | |
| TK | 3.8.2023 | 9 | 7 | 2120 | Tasoitus | New Grove Xtacy | 1.18.2 | 2 | 26,2 | 500 € | Riitta Nylund | |
| TK | 24.7.2023 | 2 | 10 | 2100 | Ryhmä | New Grove Xtacy | 1.17.8a | 5 | 31,2 | 130 € | Riitta Nylund | |
| H | 16.11.2022 | 7 | 10 | 2620 | Ryhmä | New Grove Xtacy | P | 0 € | Riitta Nylund | |||
| H | 26.10.2022 | 1 | 5 | 2140 | Tasoitus | New Grove Xtacy | 1.18.5 | 5 | x | 10,1 | 150 € | Riitta Nylund |
| TK | 29.8.2022 | 21 | 3 | 2100 | Tasoitus | New Grove Xtacy | 1.22.6 | 2 | kl hyv | 0 € | Riitta Nylund | |
| TK | 29.4.2022 | 6 | 2 | 2100 | Ryhmä | New Grove United | 1.17.5a | 9 | 50,5 | 0 € | Riitta Nylund | |
| TK | 25.2.2022 | 3 | 5 | 2100 | Ryhmä | New Grove United | P | 0 € | Riitta Nylund | |||
| P | 18.2.2022 | 7 | 6 | 2100 | Ryhmä | New Grove United | 1.18.5a | 10 | 33,8 | 0 € | Riitta Nylund | |
| H | 9.2.2022 | 5 | 9 | 2120 | Ryhmä | New Grove United | hpl | 74,8 | 0 € | Riitta Nylund |
