Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 1 | 6 | 2 | 3 | 3 900 € |
| 2025 | 57 | 4 | 3 | 6 | 7 | 6 642 € |
| 2024 | 192 | 15 | 18 | 13 | 8 | 65 068 € |
| 2023 | 200 | 13 | 18 | 21 | 7 | 75 180 € |
| 2022 | 108 | 15 | 11 | 12 | 14 | 53 252 € |
| 2021 | 32 | 3 | 5 | 4 | 9 | 15 894 € |
| 2020 | 27 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 690 € |
| 2019 | 53 | 3 | 5 | 4 | 6 | 9 578 € |
| 2018 | 48 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 990 € |
| 2017 | 32 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 539 € |
| 2016 | 43 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 960 € |
| 2015 | 22 | 0 | 3 | 1 | 0 | 780 € |
| 2014 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2013 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 487 € |
| 2012 | 12 | 1 | 1 | 2 | 8 | 680 € |
| Yhteensä | 882 | 59 | 76 | 73 | 7 | 245 640 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 50 € |
| 2019 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 € |
| 2013 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 € |
| Yhteensä | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 90 € |
Viimeisimmät startit
Yhteensä 1004 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| F | 24.8.2026 | 1 | 1 | 2140 | Tasoitus | Mauno Henrik | 1.30.5 | 2 | 7,8 | 500 € | Mira Helimo | |
| P | 12.8.2026 | 3 | 3 | 2100 | Ryhmä | Mauno Henrik | 1.29.0a | 3 | 73,1 | 600 € | Mira Helimo | |
| P | 12.8.2026 | 1 | 4 | 2100 | Ryhmä | Flash Match | 1.17.3a | 10 | 22,7 | 0 € | Laura Markkula | |
| TK | 7.8.2026 | 5 | 7 | 2100 | Ryhmä | It's Morasin | 1.17.3a | 9 | 82,8 | 0 € | Laura Niemi | |
| P | 30.7.2026 | 11 | 9 | 2100 | Ryhmä | Flash Match | 1.15.9a | 6 | 19,8 | 100 € | Laura Markkula | |
| P | 30.7.2026 | 8 | 7 | 2100 | Ryhmä | Labovic Boko | 1.16.1a | 8 | x | 33,5 | 0 € | Laura Niemi |
| P | 30.7.2026 | 4 | 1 | 2100 | Ryhmä | Marvin Match | hpl | 34,5 | 0 € | Joni-Petteri Irri | ||
| P | 30.7.2026 | 3 | 9 | 2100 | Ryhmä | Condjali | 1.18.2a | 6 | 46,5 | 100 € | Tuomas Rantanen | |
| P | 30.7.2026 | 1 | 3 | 2160 | Tasoitus | Raptori | hpl | 74,0 | 0 € | Taina Miekka | ||
| TK | 24.7.2026 | 9 | 2 | 2100 | Ryhmä | It's Morasin | 1.16.6a | 7 | 22,8 | 0 € | Laura Niemi | |
| H | 22.7.2026 | 1 | 4 | 2140 | Tasoitus | Springwind Bella | P | 0 € | Taina Vaarala | |||
| P | 16.7.2026 | 12 | 4 | 2140 | Tasoitus | Mauno Henrik | 1.30.0 | 5 | 28,3 | 100 € | Mira Helimo | |
| P | 16.7.2026 | 4 | 7 | 2100 | Ryhmä | It's Morasin | 1.16.4a | 7 | 93,9 | 0 € | Laura Niemi | |
| TK | 1.7.2026 | 11 | 9 | 2100 | Ryhmä | Mauno Henrik | 1.30.1a | 5 | 19,2 | 200 € | Mira Helimo | |
| TK | 1.7.2026 | 2 | 1 | 2180 | Tasoitus | Metsärinteen Valo | hpl | 16,6 | 0 € | Jonna Mäki | ||
| KM | 20.6.2026 | 5 | 1 | 2100 | Ryhmä | Iveneverheardofyou | 1.15.7a | 2 | 6,1 | 350 € | Lauri Uustalu | |
| KM | 20.6.2026 | 4 | 3 | 2120 | Tasoitus | Mauno Henrik | 1.29.9 | 2 | 20,3 | 560 € | Mira Helimo | |
| KM | 20.6.2026 | 3 | 2 | 2100 | Tasoitus | Emerald Alley | 1.19.1 | 5 | 37,2 | 70 € | Eero Kujansuu | |
| KM | 20.6.2026 | 2 | 2 | 2140 | Tasoitus | Metsärinteen Valo | 1.35.8 | 3 | 25,8 | 400 € | Jonna Mäki | |
| KM | 20.6.2026 | 1 | 1 | 2100 | Tasoitus | Martha Nordique | hll | 16,0 | 0 € | Eetu Salmi |
