Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 790 € |
| 2024 | 35 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 160 € |
| 2023 | 59 | 3 | 2 | 7 | 5 | 16 760 € |
| 2022 | 51 | 5 | 4 | 4 | 10 | 15 758 € |
| 2021 | 27 | 2 | 0 | 4 | 7 | 4 810 € |
| 2020 | 9 | 1 | 3 | 0 | 11 | 1 985 € |
| 2019 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 € |
| 2018 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 € |
| Yhteensä | 200 | 12 | 10 | 20 | 6 | 45 311 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 224 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K | 4.9.2025 | 10 | 1 | 2100 | Ryhmä | Skyfall Mirchi | 1.17.4a | 7 | 63,4 | 0 € | Piia Mäkelä | |
| T | 26.8.2025 | 1 | 6 | 2100 | Tasoitus | Blackriver Mayisay | 1.17.4 | 3 | 22,8 | 330 € | Sakari Talikka | |
| R | 10.8.2025 | 9 | 8 | 2100 | Ryhmä | Blackriver Mayisay | 1.17.6a | 2 | 14,7 | 400 € | Sakari Talikka | |
| LO | 4.8.2025 | 9 | 12 | 1600 | Ryhmä | Blackriver Mayisay | 1.16.3a | 8 | 19,4 | 0 € | Sakari Talikka | |
| R | 13.7.2025 | 4 | 1 | 2100 | Tasoitus | Gambler Hoss | 1.15.9 | 6 | 47,2 | 0 € | Katja Kumpulainen | |
| R | 13.7.2025 | 1 | 1 | 2100 | Ryhmä | Blackriver Mayisay | 1.16.7a | 6 | 13,0 | 80 € | Sakari Talikka | |
| P | 4.7.2025 | 2 | 11 | 1609 | Ryhmä | Blackriver Mayisay | 1.16.8a | 4 | 22,6 | 200 € | Sakari Talikka | |
| R | 15.6.2025 | 10 | 5 | 2100 | Ryhmä | Blackriver Mayisay | 1.17.1a | 3 | 19,4 | 240 € | Sakari Talikka | |
| R | 15.6.2025 | 4 | 11 | 2100 | Ryhmä | Crossfire Happens | 1.15.5a | 3 | 27,7 | 240 € | Katja Kumpulainen | |
| P | 10.6.2025 | 6 | 12 | 1609 | Ryhmä | Crossfire Happens | 1.13.8a | 8 | 62,2 | 0 € | Katja Kumpulainen | |
| J | 10.5.2025 | 2 | 6 | 2140 | Ryhmä | Firecracker Gunn | hpl | 34,8 | 50 € | Minna Jauhiainen | ||
| F | 30.4.2025 | 1 | 6 | 2160 | Tasoitus | Blackriver Mayisay | 1.19.2 | 5 | 71,2 | 150 € | Sakari Talikka | |
| K | 11.4.2025 | 2 | 4 | 2100 | Tasoitus | Blackriver Mayisay | 1.20.1 | 5 | 55,5 | 100 € | Sakari Talikka | |
| T | 7.12.2024 | 2 | 7 | 2100 | Ryhmä | Borups Bianca | 1.17.4a | 7 | 68,8 | 150 € | Mika Jokiaho | |
| L | 5.12.2024 | 7 | 3 | 2140 | Ryhmä | Crossfire Happens | 1.16.4a | 4 | 28,6 | 300 € | Katja Kumpulainen | |
| M | 25.11.2024 | 2 | 3 | 2100 | Ryhmä | Applehill's Boss | 1.16.9a | 8 | 6,5 | 0 € | Jyrki Jauhiainen | |
| F | 22.11.2024 | 2 | 5 | 2140 | Tasoitus | Blackriver Mayisay | 1.20.4 | 6 | 26,0 | 100 € | Sakari Talikka | |
| TK | 16.11.2024 | 6 | 4 | 2100 | Tasoitus | Crossfire Happens | 1.16.8 | 10 | 60,3 | 0 € | Katja Kumpulainen | |
| T | 10.11.2024 | 2 | 2 | 2100 | Tasoitus | Blackriver Mayisay | 1.20.5 | 7 | x | 61,1 | 0 € | Sakari Talikka |
| H | 6.11.2024 | 8 | 8 | 2120 | Ryhmä | Crossfire Happens | 1.15.6a | 7 | 57,4 | 0 € | Katja Kumpulainen |
