Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 275 € |
| 2018 | 13 | 4 | 3 | 1 | 31 | 7 680 € |
| 2017 | 3 | 2 | 0 | 0 | 67 | 2 110 € |
| Yhteensä | 17 | 6 | 3 | 1 | 35 | 10 065 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 19 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SV | 21.12.2022 | 2 | 11 | 2140 | Ryhmä | Delilas Magi | 1.16.2a | 9 | 275 € | Andreas Söderström | ||
| MA | 24.8.2018 | 8 | 4 | 2140 | Ryhmä | High on Heels | 1.15.1a | 2 | 19,5 | 753 € | Torbjörn Maltesson | |
| MA | 24.8.2018 | 7 | 1 | 2160 | Tasoitus | Fideli Star | 1.16.3 | 4 | 2,6 | 301 € | Torbjörn Maltesson | |
| MA | 24.8.2018 | 6 | 4 | 2140 | Ryhmä | Arewehavingfun | 1.17.1a | 1 | 3,2 | 1 255 € | Torbjörn Maltesson | |
| MA | 24.8.2018 | 4 | 7 | 1640 | Ryhmä | Perfect Blackout | hlo x | 0 € | Torbjörn Maltesson | |||
| MA | 7.7.2018 | 8 | 9 | 1640 | Ryhmä | Certo Cito | P | 0 € | Juhani Partanen | |||
| MA | 7.7.2018 | 5 | 5 | 2140 | Ryhmä | Fame Suspect | P | 0 € | Juhani Partanen | |||
| MA | 7.7.2018 | 1 | 3 | 2640 | Ryhmä | Valnes Ina | 1.17.2a | 1 | 15,1 | 1 255 € | Juhani Partanen | |
| MA | 6.7.2018 | 7 | 10 | 1640 | Ryhmä | Wollafur | 1.12.7a | 1 | 12,1 | 1 707 € | Juhani Partanen | |
| MA | 6.7.2018 | 6 | 3 | 1640 | Ryhmä | Mombasa | 1.15.0a | 2 | 3,1 | 502 € | Juhani Partanen | |
| MA | 6.7.2018 | 4 | 6 | 2140 | Ryhmä | Inception | 1.16.3a | 7 | 7,8 | 50 € | Juhani Partanen | |
| MA | 3.6.2018 | 5 | 5 | 2140 | Ryhmä | Bellflower | 1.16.2a | 3 | 7,4 | 301 € | Juhani Partanen | |
| MA | 3.6.2018 | 3 | 1 | 2160 | Tasoitus | Wollafur | 1.16.3 | 2 | 1,5 | 502 € | Juhani Partanen | |
| MA | 3.6.2018 | 1 | 1 | 1640 | Ryhmä | Smilelikecrocodile | hpl | 2,3 | 0 € | Juhani Partanen | ||
| MA | 28.4.2018 | 4 | 5 | 1640 | Ryhmä | Wollafur | 1.12.6a | 1 | 2,5 | 1 004 € | Juhani Partanen | |
| MA | 28.4.2018 | 2 | 5 | 1640 | Ryhmä | Fame Suspect | 1.19.9a | 10 | x | 10,3 | 50 € | Juhani Partanen |
| MA | 7.10.2017 | 5 | 3 | 2160 | Tasoitus | Wollafur | 1.15.3 | 1 | 1,5 | 1 030 € | Juhani Partanen | |
| MA | 7.10.2017 | 4 | 2 | 1640 | Ryhmä | Nobile Edel | 1.12.7a | 5 | 4,2 | 50 € | Juhani Partanen | |
| MA | 7.10.2017 | 2 | 3 | 2140 | Ryhmä | Manannan | 1.16.9a | 1 | 1,8 | 1 030 € | Juhani Partanen |
