Ohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2018 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2013 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2012 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 770 € |
| 2011 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 740 € |
| 2010 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2009 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 € |
| 2008 | 5 | 1 | 0 | 0 | 20 | 3 120 € |
| 2007 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 2006 | 16 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 320 € |
| 2005 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 € |
| 2004 | 21 | 2 | 3 | 0 | 10 | 4 165 € |
| 2003 | 25 | 2 | 0 | 3 | 8 | 2 525 € |
| 2002 | 34 | 2 | 2 | 2 | 6 | 3 505 € |
| 2001 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 126 € |
| 2000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € |
| 1999 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 748 € |
| 1998 | 12 | 1 | 0 | 0 | 8 | 832 € |
| Yhteensä | 168 | 10 | 7 | 9 | 6 | 20 051 € |
Poniohjastajatilastot
| Vuosi | Lähdöt | 1. sijat | 2. sijat | 3. sijat | Voitto-% | Voittosumma |
|---|---|---|---|---|---|---|
Ei tilastoja | ||||||
Viimeisimmät startit
Yhteensä 185 lähtöä
| Rata | Pvm | Läh | Rata | Matka | Tyyppi | Hevonen | Aika | Sija | Koodit | Kerr | Palkinto | Valmentaja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T | 5.9.2026 | 7 | 2 | 2100 | Tasoitus | Ever Loving | 0 € | Marco Hautakoski | ||||
| JO | 1.5.2026 | 8 | 8 | 2140 | Ryhmä | Ever Loving | hll | 34,4 | 0 € | Marco Hautakoski | ||
| JO | 8.6.2025 | 3 | 8 | 2140 | Ryhmä | Too Big For You | 1.19.2a | 7 | 109,6 | 50 € | Anne Takapuro | |
| JO | 8.6.2025 | 1 | 1 | 2220 | Tasoitus | Pollee | k x | 21,5 | 0 € | Ilpo Holopainen | ||
| KT | 6.7.2018 | 6 | 2 | 1609 | Ryhmä | Love Ain't Easy | 1.13.3a | 9 | 60,7 | 0 € | Martin P Djuse | |
| F | 11.8.2013 | 11 | 1 | 2160 | Tasoitus | Easylicious | P | 0 € | Marco Hautakoski | |||
| R | 4.8.2013 | 5 | 6 | 2120 | Tasoitus | Easylicious | 1.19.5 | 12 | x | 42,9 | 0 € | Marco Hautakoski |
| F | 1.2.2013 | 3 | 1 | 2140 | Ryhmä | Skyhill Samba | hpl | 5,4 | 0 € | Marco Hautakoski | ||
| P | 26.1.2013 | 5 | 5 | 3120 | Tasoitus | Natari Streamline | 1.19.0 | 9 | 109,6 | 0 € | Marco Hautakoski | |
| H | 16.1.2013 | 5 | 3 | 3100 | Tasoitus | Natari Streamline | 1.18.2 | 9 | 111,9 | 0 € | Marco Hautakoski | |
| F | 11.11.2012 | 8 | 1 | 2160 | Tasoitus | Natari Streamline | 1.19.0 | 4 | 15,0 | 160 € | Marco Hautakoski | |
| P | 26.10.2012 | 7 | 5 | 3120 | Tasoitus | Natari Streamline | 1.19.5 | 3 | 30,2 | 450 € | Marco Hautakoski | |
| H | 15.8.2012 | 5 | 3 | 2100 | Ryhmä | Natari Streamline | hpl | 47,5 | 0 € | Marco Hautakoski | ||
| R | 12.7.2012 | 10 | 5 | 2100 | Ryhmä | Natari Streamline | 1.16.9a | 4 | 11,0 | 160 € | Marco Hautakoski | |
| R | 4.6.2012 | 6 | 4 | 2100 | Ryhmä | Natari Streamline | 1.17.3a | 7 | 35,0 | 0 € | Marco Hautakoski | |
| KU | 19.5.2012 | 9 | 7 | 2600 | Ryhmä | Natari Streamline | 1.16.4a | 8 | 68,7 | 0 € | Marco Hautakoski | |
| L | 10.5.2012 | 9 | 4 | 2140 | Ryhmä | Natari Streamline | 1.16.0a | 8 | x | 86,3 | 0 € | Marco Hautakoski |
| H | 9.10.2011 | 7 | 5 | 2100 | Ryhmä | Natari Streamline | 1.17.1a | 4 | 31,2 | 240 € | Ilkka Hoffren | |
| L | 11.8.2011 | 21 | 2 | 2100 | Tasoitus | Natari Streamline | 1.21.4 | 3 | kl hyv | 0 € | Ilkka Hoffren | |
| Y | 6.8.2011 | 9 | 5 | 2100 | Ryhmä | Skyhill Samba | 1.19.0a | 1 | 5,4 | 500 € | Marko Taittonen |
